reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

Dobra to teraz kilka moich :)
 

Załączniki

  • 001 pospieszni.jpg
    001 pospieszni.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 56
  • 004 pospieszni.jpg
    004 pospieszni.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 56
  • 7t.jpg
    7t.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 52
  • 008 pospieszni.jpg
    008 pospieszni.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 52
  • 014 pospieszni.jpg
    014 pospieszni.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 53
  • 032 pospieszni.jpg
    032 pospieszni.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 53
  • cyh.jpg
    cyh.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 53
  • dct.jpg
    dct.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 56
  • io.jpg
    io.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 57
  • k.jpg
    k.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Ciąg dalszy :p
 

Załączniki

  • njk.jpg
    njk.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 37
  • vol.jpg
    vol.jpg
    39,8 KB · Wyświetleń: 39
  • vuho.jpg
    vuho.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 37
  • vujk.jpg
    vujk.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 41
W kompie mam tylko te dwa reszta gdzieś na płytach jak znajdę to wkleję wiecej, ja 16 wrzesnia będę miała już 3 rocznicę:-)
 

Załączniki

  • img007.jpg
    img007.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 67
  • img001b.jpg
    img001b.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 72
Dusia, Ania, Ilona - prześliczne te wasze fotki no i oczywiście kruszynki na nich ślicznoty

siuniab łał ale brzuszek ślicznota no ty to już z pewnością w ciąży jesteś:-)

mój ciągle płaski:-p
 
AniaForever super zdjęcia, a na tej fotce 3d Twój Dzidziuś jest poprostu słodziutki :-)

kolejna próba... Jeśli znów się nie uda to spróbuję innym razem, może męża do tego zadania zatrudnię :p hihii


http://img193.imageshack.us/img193/9155/dsc06286.jpg

Super ciążowy brzuszek :tak:U mnie jeszcze daleko do takiego ;-)

Kurcze a ja wczoraj byłam na wizycie kontrolnej i kurcze pierwszy raz bez zdjęcia wyszłam :( dopiero się później zorientowałam, u mojej dzidzi tez wszystko ok, jest ładna, zdrowa 14 tygodniowa dzidzia :Dale niestety tym razem sie nie pochwale fotką, a Wasze dzidziole są cudowne, i brzuszki takze :)

Najwazniejsze, ze wszystko jest w porzadku :-)
 
czesc dziewczyny!
Dusia: chyba najlepsze i najwyrazniejsze zdjecia jakie dotad widzialam :tak::tak::tak: super widac i buzke i kregoslup!!! a jakie nozki piekne..ze tez Ci sie tak pieknie dzidzia do zdjecia przeciagnela :-) super!!!
AniaForever: super zdjecia, a to 3d to sie juz do ramki nadaje :tak:
siuniab: ale fajny juz masz ten brzuch! taki czysto ciazowy a nie jakby sie tylko czlowiek przejadl ( jak u mnie wlasnie )
 
reklama
Do góry