reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
Ech... My pobralismy się 30 maja (31 spłodziliśmy fasolka) :)) I już zapomniałam jak to było... a było pięknie.
Wrzucam zdjęcia :)

Dobra to teraz kilka moich :)

W kompie mam tylko te dwa reszta gdzieś na płytach jak znajdę to wkleję wiecej, ja 16 wrzesnia będę miała już 3 rocznicę:-)
Prześliczne zdjęcia:tak:Wyglądałyście jak gwiazdy:-D Mantezowa gratuluje 3 rocznicy:-) 16 września to też nasza mała rocznica odkąd jesteśmy razem i też nam stuknie 3 lata:-) Do mojego pozostało 18 dni co prawda na razie tylko cywilny ale to tylko ze względu na to że nie chcemy stresować dzidziusia a za jak bedzie za rok kościelny to nic się nie stanie:-)
 
Ja swoich zdjec moze nie bede wstawiac, bo to bylo .... 8 lat temu. Wowczas zdjecia byly w formie papierowej tylko i na dodatek zupelnie nie ta jakosc... :-)
 
Witajcie Śnieżynki ;) Jak miło że powstał taki temat....:-)Ja ślub mam za miesiąc... Przygotowania już praktycznie się skończyły....;-)A zdjęcia oczywiście też dodam po uroczystości ... Co do Was to śliczne macie zdjęcia...Piękne pary :-D
 
dziewczyny przepiękne zdjęcia i jeszcze piękniejsze panny młode. Gratuluje :-)
ja na razie jestem w wielkim rozgardiaszu a to tylko cywilny. 10 sierpnia idę na przymiarkę sukni. Mam nadzieje ze będzie taka jak sobie wymarzyłam, bo zapłacę za nią jak za złotą. jeszcze dalej nie wiem jakie kwiaty chcę do twej sukienki. Mam się zastanowić do końca tego tygodnia. A dziewczyny czy świadek też powinien mieć kwiaty na cywilnym? Bo na kościelnym naturalne ze świadkowa będzie mieć bukiet podobny do mojego tylko mały, ale czy na cywilny też taki bajer? Kwiaty do domu tez muszę zamówić. Tak to jest jak facet pracuje od 8 do 23 wiec na mojej łepetynie takie głupoty. A i musimy gdzieś zdobyć stół bo nasz nie pomieści 15 osób.

Ze ślubu jak będę miała jakiś fotki to chętnie wstawię. A na kościelny poczekamy ponad rok.
 
czesc dziewczyny!
Dusia: chyba najlepsze i najwyrazniejsze zdjecia jakie dotad widzialam :tak::tak::tak: super widac i buzke i kregoslup!!! a jakie nozki piekne..ze tez Ci sie tak pieknie dzidzia do zdjecia przeciagnela :-) super!!!

Wlasnie ze caly czas sie ruszala i nie chciala usiedziec w jednym miejscu ale pan doktor szybko cykal zdjecia wiec w karzdej pozycji bylo ujecie haha
 
super zdjecia dziewczyny!!!! uwielbiam takie ogladac! :-) my narazie nic jeszcze nie mamy zaplanowanego, takze zdjec tez nie mam :blink:
 
AniaForever:

Aniu, zdjęcia Twojego maleństwa są po prostu boooskie!!! ;-) Jak będziesz miała kolejne to koniecznie je wrzuć :-)
 
reklama
CZARODZIEJKO:-)



Kochana ten brzusio masz po prostu cudowny! Uwielbiam patrzeć na Twoje zdjęcie i będę to chyba robić codziennie hihihi :happy2:
 
Do góry