reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

my po wizycie domowej. było bardzo miło. wiele dowiedzieliśmy się o sobie, o samej adopcji. mam jakiś taki luz w sobie. dom zaakceptowany, już dziś zgłosiliśmy chęć adopcji rodzeństwa. także od 19 zaczynamy kurs i pełni nadziei patrzymy w przyszłość.

Emkaem faktycznie jest to logiczne
 
reklama
Magda rodzeństwo super! Dwójka dzieci nagle! Swietnie! Dobrze, że wizyta domowa to nic strasznego. My na razie dopiero dokumenty zbieramy.
 
Emkaem my właściwie od samego początku myśleliśmy o rodzeństwie. zdajemy sobie sprawę że takie dzieciaki mają utrudnioną adopcję, a my postanowiliśmy "przy okazji" zrobić coś dobrego.
ponadto wczorajsza rozmowa z Panią z OA utwierdziła nas w przekonaniu, że jest to dobry pomysł i podała wiele za. w nocy śniłam o pierwszym spotkaniu...
 
cześć. dawno mnie nie pisałam ale sporo się działo. jesteśmy po złożeniu dokumentów i wizycie domowej, teraz czekamy na testy, niestety raczej nie załapiemy się na kurs wiosenny i zaczniemy dopiero we wrześniu

Emkaem witam koleżankę z ośrodka! podobno bardzo dużo par zgłosiło się w tym roku ale do tej pory nikogo nie spotkałam ani na bb, ani na bocianie, fajnie będzie dzielić z kimś spostrzeżenia.
MagdaM33 też miałaś wizytę 11 marca? my też bierzemy pod uwagę rodzeństwo, ale boję się, że finansowo może być ciężko

 
Ostatnia edycja:
mmm... tak wizyta była 11 marca. mój mąż jest całkowicie zdecydowany na rodzeństwo. ja po rozmowie z Panią z OA też, a to czego się obawiam, to tego przed czym ostrzegła mnie mama: a co jeśli ze strachu w związku z przejściami oni zbudują mur wokół siebie? coś na kształt twierdzy przeciwko nam. oczywiście nie ze złej woli ale lęku?
nie wiem jeszcze jak będzie ale w snach widzę spotkanie z jednym dzieckiem. od piątku wciąż to samo mi się śni.
 
29 marca zaraz po świętach :) miałyśmy wywiad środowiskowy jednego gnia i praktycznie razem zaczynamy bo Wy chyba 19 prawda?
 
reklama
ogromna, bo nie liczyłam, że się załapiemy,nie mieliśmy jeszcze testów psychologicznych, ale mamy je zaliczyć w trakcie kursu.
u mnie też kurs trwa 3 miesiące :)
tak po cichutku liczę, że Boże Narodzenie spędzimy w szerszym gronie :)
 
Do góry