reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
cześć dziewczyny byliśmy wczoraj w ośrodku adopcyjnym i jakoś jesteśmy podłamani bo strasznie długo się czeka na kfalifikacje do szkoleń nawet do roku no i raczej na mniejsze dziecko niż 6 miesięcy nie ma co liczyć :no:
 
Hej.

Agulla dziwne rzeczy bo spotkania w OA swoją drogą szkolenia po spotkaniach a klasyfikacje do szkolenia są faktycznie ale tak długo ??. Przynajmniej u nas tak było że szkolenia co pół roku były ale tak ułożone że konczylismy spotkania i za miesiąc dwa szkolenie było.

A na dziecko czeka się do 3 lat nawet ale z reguły jest to szybciej . Jeśli chodzi o wiek dziecka to zależy czy OA ma szpital i czy zajmują się adopcją małych dzieci ??
 
Cześć dziewczyny :-*


Agulla nie wiem skąd jesteś i w jakim OA mieliście spotkanie ale my się trochę nadzwoniliśmy z M po ośrodkach i każdy miał inne wersje. W OA wcale nie zachęcają do adopcji wręcz przeciwnie, mówią tak aby nas zniechęcić . Nie wiem dlaczego i jaki mają w tym cel ale My też na początku mieliśmy anty nastawienie bo w jednym powiedzieli ,że zapisy na spotkania są za rok w drugim ,że nie mają pod opieką niemowląt aż w końcu zadzwoniłam do OA gdzie spotkanie odbyło się szybko ale też czas oczekiwania nam mówili że bardzo długi . Jeśli chodzi o sprawy sądowe to też zależy od sądu i dziecka . Agulla mam wrażenie że szybko chcesz się poddać. Zadzwoń do innych ośrodków popytaj . Ja uważam że warto czekać.



Celta hop hop jak córcia daje w kość czy już spokój?

Damagelle ogarnieta z dzieciakami już i szkołą ?

Smerfeta a jak Ty się czujesz ?

Anuszka i jak zdecydowałaś już jak z badaniami ? U nowej pani doctor będziesz robić ?


Katinka a jak u Was . Jak Księciunio :-).


.mama kochana napisz co u Cb brakuje mi Ciebie i Twojej kawy porannej :').




Reszta nowych staraczek adopcyjnych melduneczek Proszę.


Miłego dnia :-* p.s czekam na odpowiedz.
 
Ostatnia edycja:
Agulla ja mam już półtora roczną córeczkę. Czekaliśmy na nią rok 7 miesięcy i 7 dni :-). I też nam mówiono że długo będziemy czekać. Teraz będziemy składać dokumenty i starać się o synusia :-)

Nie poddawaj się na początku! bierz się i kompletuj dokumenty i podzwoń po OA . A skąd jesteś Agulla ?
 
ja jestem ze śląska :)
bardzo byśmy chcieli mieć już to wszystko za sobą!!!jesteśmy małżeństwem od prawie 10 lat ile miała wasza mała jak przywieżliście ją do domku?możesz mi w skrócie napisac jak to u was wyglądało?dziękuję
 
Agulla Myszka rodzona jest w 25 tc jest skrajnym wczesniakiem i my ją odebraliśmy jak miała 7 miesięcy ale mojej kruszynce odejmuje się 3 miesiące . Miała 56 cm i Ważyła 5 kg była malunia . Teraz dorównuje rówieśnikom i zaraz na nogi pójdzie bo staje przy wszystkim i tup tup chce robić. Dużo powtarza i zaczyna gadać ;-).


Mieliśmy co miesiąc spotkania ok 8 chyba . Po tym wszystkim od września lub października ( nie pamiętam dokładnie ) zaczął się kurs do stycznia trwał. No i kwalifikacje dostaliśmy przed świętami BN. I od stycznia czekaliśmy do listopada w listopadzie Myszka była już u Nas. Sprawa sądowa załatwiona w 5 dni roboczych . :-)
 
reklama
Do góry