reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach te chłopyyyy!!!!!!

ja wygladam jjak baba herod i zyje!!! nieraz mam dola i mowie ze jestem gruba i brzydka to maz mowi: sama to se wbijasz do glowy i poco?? mnie sie podobasz jaka jestes.

to u mnie jest identycznie. ja też jak tylko zacznę wyliczać wszystko co jest do poprawy to słyszę, żebym przestała bo jemu się podobam i koniec kropka. tylko nieczęsto mi mówi komplmenty bo wie jak to na mnie działa. zamykam się w sobie i krępuje mnie to. no cóż nie potrafię przyjmować komplementów. tak czy siak uważam, że wyglądam jak potwór i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej... ale zawsze jak zaczynam mówić o jakiejś mojej niedoskonałości to mnie przytula, całuje i mówi, że kocha każdy mój kawałek.
 
reklama
Dziulka ja bym twojego eksa normalnie przetrąciła :no:

Mój małż nie jest wylewny jesli chodzi o komentowanie mojego wyglądu, on po prostu nie chce sie narażać :-D a tak serio to ja mam wrażenie że jemu jest wszystko jedno z brzuszkiem czy bez bylebym miała dobry humor. Po odstawieniu małej od cyca postanowiłam podietować, wziąć sie za siebie. Chodziłam wtedy strasznie struta, źle sie czułam z samą sobą itp. Po około tygodniu małż przyniósł mi ze sklepu 4 czekolady i hot doga i powiedział że mam jeść normalnie bo on chce z powrotem swoją żonę :-) a co do komplementów i przytulania to jak sam zaczyna sie łasić to ja już wiem że czegoś chce. Bo w normalnych warunkach to ja zawsze zaczynam (jakbym miała czekać na niego to ehh nie doczekała bym sie :p ) najczęściej to wygląda tak: Kochanie powiedz mi coś miłego - kocham Cie - a coś innego - kocham Cie bardzo :-)
 
ja własnie też poczułam, ze robię sie głodna :) . Jak hot dog to tylko z sosem meksykanskim( byleby nie psi heh- na głownym odpowiedz)
 
Alicja dobre z tym hot dogiem (narobiłaś mi ochoty!) i czekoladami ;-)

Hotdoga to ja bym chętnie mojemu zrobiła :-D:-D Zbereźnica ze mnie dzisiaj wybaczcie hahhahaha

A weszłam na ten wątek,aby przypiąć mojemu dziś wielki medal,mimo iż wcześniej się trochę z nim pożarłam. ;-) Mam dziś wolną nockę i poranek.Małż dziś śpi z małym w jego pokoiku i ma się nim zająć rano, a ja w dużym pokoju żebym mogła pospać dłużej niż do 7.00 :-D Własnie sobie sączę piwko,słucham na słuchawkach muzy na full!!!! Jezu kiedy ja słuchałam muzyki na słuchawkach,na bank przed porodem.Wiecie co aż bym potańczyła,heh a w sumie to mogę tak po cichutku nie?NO ogólnie jest mi tak jejejejejejejeje jupi lalallalaa :-D
 
reklama
Hotdoga to ja bym chętnie mojemu zrobiła :-D:-D Zbereźnica ze mnie dzisiaj wybaczcie hahhahaha

U nas to się inaczej nazywa, ale od dzis może być hot-dog hehe. No i masz super męża:).
My słuchamy często muzyki bardzo głośno, no może nie full, ale głośno i Zuzce to nie przeszkadza i tylko patrzy w tv jak jej ulubiona piosenka hehe
 
Do góry