reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach te chłopyyyy!!!!!!

Dla mnie to też dziwna teoria że facet nie powinien córeczce pieluszki zmeniac. To ja niby mam nie zmieniać mojemu synkowi,bo 'nie wypada' mu siusiaka dotykać??? Dziwne to dla mnie....
 
reklama
o widze, ze sama nie jestem. Naprwde to dla mnie dziwne jak to usłyszałam, ale wiecie co człowiek to inny zwyczaj
 
ja nie widzę w tym nic złego, ale myślę że wszystko zależy od faceta i jego podejścia do tematu. Mój małż nie ma żadnych oporów odnośnie przewijania małej. Sam też kapie małą, ale poprosił mnie żebym to ja myła jej pupcie.
 
ja tam tez nie bede miała problemu aby maz przewiła i kapał małą. Jak ja byłam mała to nawet wyłam jak mnie mama miała kapac. Tragedia sie działa jak ojciec miał wyjazd słuzbowy i go nie miała byc pare dni. Tata mi głowe spłukiwał kubeczkiem aby nic sie do oczek nie nalało a mama chlup z miski ;-)
 
U Nas jest z kąpielą tak że mąż kąpie a ja masaż po kąpieli robię ubieram i karmię.
A co do przewijania, to mąż nigdy nie miał oporów, żeby ją przebrać, a ile przy tym nie raz śmiechu było heh ;-)
 
zgadzam się i ja :).
Mamy córeczek, a macie jakieś obiekcje do tego, żeby tata przewijał mała? czy same zmieniacie pieluszke? Bo raz sie mnie dziewczyna zapytała czy M. to robi, a ja powiedziałam, ze małż zmienia bez problemu, a ta mi z tekstem, ze ona swojemu nie daje przewijac corki, bo wiadomo gdzie kupka wchodzi i to nie wypada, zeby taka zmieniał dziewczyce pieluszke i się zdziwiłam ??
jakas porabana ta dziewczyna - to co,dziewczyny kupki nie robia,tak,anielice żywiące się powietrzem...:)
 
zgadzam się i ja :).
Mamy córeczek, a macie jakieś obiekcje do tego, żeby tata przewijał mała? czy same zmieniacie pieluszke? Bo raz sie mnie dziewczyna zapytała czy M. to robi, a ja powiedziałam, ze małż zmienia bez problemu, a ta mi z tekstem, ze ona swojemu nie daje przewijac corki, bo wiadomo gdzie kupka wchodzi i to nie wypada, zeby taka zmieniał dziewczyce pieluszke i się zdziwiłam ??
No wiesz co, słyszę pierwszy raz takie coś. Szok. W życiu nie pomyślałabym, że to nie wypada tatusiowi myć małej czy zmieniać pieluszkę. Marcin robi wszystko od pierwszego dnia, bez oporów, głupich myśli moich czy jego. Dziwadło jakieś z tej dziewczyny.
 
Nie no głupota ludzka nie zna granic. W życiu nie przyszłoby mi na myśl żeby mój mąż nie zmieniał córce ( gdybyśmy ją mieli) pieluchy, przecież to małe dziecko jest i nie ma w tym niczego dziwnego. To ja chyba też powinnam według teorii tej dziewczyny nie przebierać pieluchy synkowi (no to chodziłby obsrany cały dzień i czekał aż tata wróci hihi ) :D
 
chociaz w niektórych krajach jest taki schiz z tym molestowaniem dzieci,że niektórzy ojcowie boją sie kąpac swoje córeczki,zeby im czasem czegos nie zarzucono.no,ale w tym wypadku nie o to chodziło.A mój M.bardzo długo nie dopuszczał mnie do kąpieli malutkiej:))).On tak uwielbia zajmowac sie Amelką,że tylko cycem nie karmi ,a tak to wszystko robi:).juz sobie wyobrażam,co bedzie,jak wróci:))).
 
reklama
heh, może laska była molestowana w dzieciństwie i ma uraz... Zdarza się!

Gdyby nie pomoc mojego M. to chyba bym nie zdecydowała się na kolejne dziecko tak szybko, pomimo, ze Justyna grzeczna jak anioł, a na dodatek z dnia na dzień lepiej śpi. Po prostu wiem, że jak nie mam siły, albo po prostu mi sie nie chce, to On zrobi WSZYSTKO. Nawet ostatnio nauczył się bodziaki przez głowę zakładać i ściągać, do tego stopnia, że nawet guziczków z boku nie rozpiął, a ściągnął przez głowę... :p
 
Do góry