reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach te chłopyyyy!!!!!!

beti, mam taką samą terrorystkę jak ty... moze zgadajmy się na wspólną akcję "poskramiania" księżniczek, będzie nam raźniej;)))))))
 
reklama
nie trac nadziei:) mojbyl taki terrorysta, ze wysikac bez niego sie nie moglam, sniadania zrobic nic doslownie,ale wlasnie wyregulowalam go troche jak sama z nim bylam. bo men nie mial cierpliwosci. jak w nocy odkladalam do lozeczka to mowil nie mecz sie, jak g di samodzielnego zasypiania przyzwyczajalam to on wolal do wozka, suszarke i tyle. nie chcialo mu sie. a ja mimo zmeczenia poswiecalam sie i teraz niebo a ziemia. pomijajac nocne pobudki;p

No pieknie, jakbym o swoim czytala... Tez uwazam, ze to co mam z Adasiem to moja zasluga - godziny spedzalam nad lozeczkiem, zeby zasnal. Dobrze, ze moj maz chociaz zmeczenie rozumial... ale poza tym to tez po linii najmniejszego oporu... chlopy to chyba tak maja generalnie, moze z nielicznymi wyjatkami.
 
moja niby grzeczna ale jak ma swój humor to potrafi dać w kość. Księżniczki są rozkapryszone i rozpieszczone w bajkach, a ta to po prostu złośnica!!
 
masakra , ale takie panie glupiutkie z usa w latach 50 tak sie kojarzą. Od malego przygotowane by sluzyc Panu i Wladcy. Jak moglo sie to im nie podobac ..... a my im kazemy dzieci bawic ...a nie ..Zachęć dzieci, by były cicho.

 
Genialne!! Choć szczerze mówiac w moim domu schemat praktycznie tak wygląda... Oprócz ściagania butów.

idę do kuchni bo mój Pan i Władca wraca za 45 minut wiec ziemniaki muszę wstawić :-)
 
reklama
Zawsze lubiłam poradniki, a ten jest bezcenny :p
"Uciesz się, że go widzisz" powinno być dopisane: zamerdaj ogonkiem ;))))

A ja chciałam dać medal mojemu mężowi za to że z chęcią zostaje z małym jak ja mam gdzieś wyjść, a właściwie sam, raz na jakiś czas, wypycha mnie z domu ;) Wczoraj byłam na spotkaniu z koleżankami z poprzedniej pracy i było fantastycznie, już dawno nie wychodziłam nigdzie do knajpki, raczej ktoś mnie odwiedzał w domu. Fajnie tak sobie wyskoczyć na plotki, w innej scenerii niż pieluchy, przewijak i butelki z mlekiem :p
 
Do góry