reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

wczoraj jak pisałam spała od 22-6 i od 13:30-16 :30 miała drzemkę :tak:

na wieczór zasneła o 21:30 i spała do 6:30 obudzona przez tatę :wściekła/y: zawsze jak ma być cicho to cos mu spadnie albo cos obali :baffled::-D
 
reklama
A Oli wczoraj zasnęła o 22 i spała do 10 :szok: Zupełnie nie zauważyłam, że to już ta godzina, bo miałam ją budzić zawsze o 9 :zawstydzona/y: Mam nadzieję, że nie będzie przez to kłopotów ze spaniem na noc :dry:
A i pobudka na mleko była o jakiejś normalnej porze niż wcześniej, bo o 6 :tak:
 
A Maja wstała dzisiaj jak zwykle po 7. Wypiła swoje actimele i ... usnęła w dużym pokoju przed telewizorem na Tomku. I tak spała do 9., pomimo, ze włączony był telewizor i wcale nie zachowywaliśmy się cicho. Potem drzemka od 13,30 do 15. A teraz się kąpie. Ciekawe kiedy uśnie.
 
Hubek ma już za soba dwie nocki w nowym pokoiku:tak::-) przestawił sie bez problemów, zasypia bez kłopotu i spi sam w pokoju swoim jakby spał z nami w sypialni:-):-):-) czyli przeniesienie do pokoiku odbyło się bez bólu:tak::tak::-) jestem super zadowolona i szczęśłiwa ze mi taki mądy synek urósł:-D:-)
tylko mi jakoś pusto w sypialni bez tego łóżeczka:sorry2::-D
uwielbia swój pokoik, cały czas by tam siedział, wczoraj rano wzięłam go do nas po pierwszej samotnej nocce, a on tylko wypił u nas kawkę w łóżku i pokazywał ze chce do swojego pokoiku:tak::-)
a budzi się nadal raz na jedzonko tak 4-5 i śpi dalej do 7-8
 
Ja nie chce zapeszyc,ale ostatnio mamy wyjatkowo dobre noce. Gora 2 lekkie pobudki. Praktycznie ich nie czuje. No i dlugo spimy (Milena jeszcze spi). Bosze, oby tak dalej, bo juz nie pamietam kiedy spalam ciagiem po 7 godzin. To w ciazy bylo.:tak:

Rosmerta, wielkie gratulacje i szczery podziw ze tak lekko Wam poszlo. Madry chlopak z Huberta.
 
reklama
Do góry