reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

niestety moje dziecko nie sypia w dzien już ze 4 miesiące,więc cały dzien na pełnych obrotach,ehhh...dziś w nocy obudziła sie o 1 z rykiem i chciała bawic sie w swoim pokoju,chyba z godzinę ja uspokajaliśmy.żeby chociaż dłużej pospała,a gdzie tam,do 8 i koniec
 
reklama
Sarka spi w dzien ale nie zawsze:rofl2:
ale musze powiedziec ,ze w koncu spi dłuzej w dzien ,bo potrafi nawet 1,5-2 sie zdrzemnac a do tej pory 30-40max:tak:
zasypia jednak na noc tak samo 19-20:-)
 
Oli dziś też zasnęła o 22 bez problemu :-)
Z czasem będę troszkę ten czas przesuwać w stronę 21, aż wreszcie osiągniemy tę godzinę :tak: No i pobudka będzie już zawsze o 9, do 10 nie pozwolę już małej spać :no:
 
Zazdroszczę Nuśka, ja nie miałam takiej super nocki. Poszłam wczoraj późno spać (dobrze po północy), a Oli od 3.30 do 4 zrobiła sobie przerwę w spaniu. Chciałam ją przeciągnąć, żeby nie dawać znów tak szybko mleka, ale jęczała o to mleko, aż jej dałam :crazy: Potem jeszcze siku jej się zachciało, a po wizycie w toalecie chciała, żebym jej opowiedziała bajkę o koniku (zawsze przed zaśnięciem jej opowiadam o koniku i tak się przyzwyczaiła). Na szczęście wystarczyło kilka zdań i zasnęła. Ona - tak, ale ja nie, bo mąż chrapał dziś wyjatkowo głośno :wściekła/y: Męczyłam się tak z następne pół godziny, zasnęłam na 2 godziny, bo o 6.30 zadzwonił gość z UPC, że przywiezie mi fotelik miedz 9 a 11. No i miałam już po spaniu :dry:
 
Nieciekawa nocke masz za soba Kasiu:szok:.
Ja nie dzwonie do nikogo miedzy 8 a 22:confused:.Niezle bym sie wkurzyła na tego kuriera:confused:.

Konrad spi caly czas bez budzenia,za co mu jestem niezmiernie wdzieczna.Za to ja dzis zaspalam i Dominisia o mały włos nie spożniłaby sie do szkoły...
 
reklama
Kasiad już poprawiłam;))).u mnie nocka lepsza ,obyło się bez wrzasków,ale i tak część nocki spała z nami;/...
 
Do góry