reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

reklama
Ojoj Jenny nie choruj nam! :szok:

Milenka śpi wciąż rewelacyjnie, o 20.00 robimy sobie "papa", gaszę światło i sama zasypia w swoim pokoiku bez marudzenia i budzi się dopiero około 7 rano :tak:
 
my z Emilką wstałyśmy przed 9:00 :tak: ale poszła spać o 22:30 nawet nie zauważyłam że zrobiła się ta godzina :szok::zawstydzona/y:ostatnio coś długo śpi mi w dzień przez co na noc idzie spać późno :dry:
 
Uprałam kondziowi spiwor i on jeszcze nie spi:szok:.Biega po pokoju jak dziki i cieszy sie cala buzia.Tak jakbym go z klatki wypusciła;-).Dobrze,ze jacek lubi posiedzie c wnocy,to niech sobie siedza,ja sie zaraz kłade;-):tak:.Dobranoc:tak:
 
Pieknie śpi Milenka:tak: i Viktorek:tak:.
Ja wstaje o 6.45,wiec w sumie Konrad tez mogłby o tej porze sie budzic:confused:.Śpi do okolo 8.30,ale chodzi pozno spac:tak:
 
Ale cudnie spi Milenka z Viktorkiem.......
Jula miala tylko kilka dni takich fajnych ...COS JEJ SIE CHYBA WTEDY POMIESZALO:-D
Teraz spi od 20 do 3, na mleczko pozniej pobudka 6, 7 roznie
 
reklama
Milenka i Victorek dają się Wam wyspać :tak: I odpocząć wieczorem :tak:

Oli dziś śpi od 21, ja także zaraz się do niej wkulnę :happy:

A nocki u nas teraz ok, już się nie mam na co skarżyć, zasypia też ładnie, ok 5 budzi się raz na butlę.
 
Do góry