reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC-pierwsze soczki,zupki obiadki...

A moj Kuba pije wszystko soczki kompoty sok malinowy z woda ( gotowana) a nawet pil juz wode mineralna ( bo lekarka jak mial biegunke kazala taka poic):tak:
 
reklama
Ja w ciągu dnia staram sie Kubusiowi dawac piciu ze zwykłego kubka i całkiem dobrze mu to idzie już nawet po brodzie mu nie leci:-), a jak nie ze zwykłego to z bidonu ze słomką wtedy sam sobie ciągnie... butla staram sie tylko w nocy dawać z piciem...
 
A ja dwa dni temu dałam Kubusiowi kakao i wszystko jest ok, nawet mu smakowało...

A mam pytanko co można dac na śniadanie, albo co Wy dajecie???
Bo ja daję: jajko ugotowane na miękko, jajecznicę, twarożek, parówkę... i pomysły dalej mi się kończą... kaszka poszła w odstawkę, bo Kuba juz jej nie chce... z kanapek to tylko pomidor, ewentualnie trochę wędlinki, bo chleb wypluwa... poradźcie coś...
 
ELISABETH ciezka sprawa u mnie na sniadanie to podstawa to butla( zawsze po wstaniu czyli kolo 6). Na drugie sniadanie tak kolo 10 dostaje albo paroweczke albo kanapke czy jajecznice ( bo jajka tylko pod ta postacia chce jesc) czy serek i tez powiem szczerze nie mam innego pomyslu:baffled:
 
Ja dajeto samo co Elisabeth,nawet chlebek tez mi wcina a mam pytanie ile razy dziennie dajecie dzieciom butle z mlekiem???
 
Aguś...u nas butla jest jeszcze 3 razy dziennie...przed każdym spaniem :tak:

A co do śniadanek to daję to samo co Wy :blink:...a więc jajko na miękko lub jajeczniczka, kanapeczka z szyneczką, z pasztecikiem, z serkirm żółtym lub topionym, z pomidorem, parówka, czasami drożdżówka...i oto cały "wachlarz" śniadaniowo-kolacjowy u Amelki...i tez mnie męczy że w kółko daję to samo dziecku do jedzenia :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry