reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Witaj mufka po remontach :cool: Pewnie masz teraz wycacane mieszkanko, że ho ho:-D:-D:-D:tak::tak::tak: Ja do przeprowadzki już w naszym nic nie robię:no:
Cieszę się mufeczko, że trafiłaś w fachowe ręce i życzę owocnego monitoringu:tak:

Antiope TY nasza aktoreczko:shocked2:;-). Biedny P ma pewnie teraz niezły orzech do schrupania:szok:

Wszystkim laseczkom miłego dzionka:-) Piję kawkę i zmykam zbadać krew do przychodni.
 
reklama
Tyle naprodukowałyście przez weekend że nie dam rady odpisac każdej ale przeczytałam i myśle że w końcu każdej uda się ta magia dwóch kresek:tak::tak:
Ilonko:-:)-:)-( po prostu tulam i wysyłam dużo ciepełka
Kobietki dacie wszystkie radę ale musicie spokojnie i ja o tym wiem najlepiej trudno czasem ale im bardziej sie człowiek nakręca tym bardziej cierpi wiecie że mnie sie udało jak juz sobie odpuściłam totalnie więc to jest chyba najlepszy dowód że psychika to wielka siła:tak::tak::tak: miłego dnia
Mufka już Ty wiesz co:-):-)
 
Czesc dziewczyny mam takie pytanko do Was -mam nadzieje ze odpiszecie:) czy ktoras z was bedac w ciazy odczuwala bole plecow.jakiego typu to bole.od pewnego czasu podejrzewam ze moge byc w ciazy.robilam tes ale wynik negatywny,jednak ciagle mi niedobrze pobolewa mnie podbrzusze.mialam jakies plamienia rozowe-ale tylko jeden dzien.a po lewej stronie pod pepkiem czuje jakis taki ucisk-to nie bol ale takie dziwne uczucie.no a teraz jeszcze doszly te plecy...to tak promieniuje podbrzusze caly lewy bok no i plecy,w nocy nie moge ostatnio spac,albo sie budze i jest mi niedobrze albo wierce bo nie w kazdej pozycji mi wygodnie...bardzo bym chciala zeby to byl Dzidzius!!moze powinnam powtorzyc test?
 
antiope-no zrobie chyba jeszcze jeden test.chce miec ta pewnosc.moze poprzedni razem za szybko zrobilam.przynajmniej tak to sobie tlumacze,hihi.ale teraz to juz na bank powinien wskazac ewentualnie dzidzie.bardzo bym chciala!:) zeby w koncu zamiast jednaj kreseczki pojawila sie tez ta druga upragniona.wiem ze wiele par dlugo stara sie o dzidzie i nic.moja przyjaciolka starala sie 4 lata juz sie bala ze cos nie tak z nia.a tu prosze udalo sie jej-juz 9 tydz!!:) trzeba miec nadzieje i cierpliwie czekac...objawy wskazuja na ciaze,ale juz pare razy myslalam ze jestem w ciazy i zawsze sie okazywalo ze niestety... tylko ze tym razem doszly nowe "objawy" i czuje ze to moze byc to.obym sie nie mylila:/
 
nika najlepiej idź do laboratorium i zrób test z krwi albo beta HCG albo całkowite HCG bo nie wszędzie robią betkę po co sie męczyć i podjerzewać lepiej to sprawdzić i wtedy będzie wiadomo co i jak :tak::tak:
moreme z mdłościami jeszcze różnie bywa ale cóż to w sumie niewielka cena za to szczęście troszkę czasem ogólnie wszystko dokucza i brzuszek zaczyna rosnąć więc czasem ciągnie w każdą stronę poza tym apetyt mi ostatnio dopisuje i az bałam się wchodzić na wagę a tu sie okazało że od początku ciąży jest 2,5 kg na plusie czyli super mam nadzieje że dalej tez waga nie zacznie za bardzo szaleć :tak::tak:
 
Dzień dobry!

Nati znowu chora, po tygodniowym pobycie w przedszkolu. Tym razem jednak nie obyło sie bez antybiotyku i przykazaniu spędzeniu kilka dni w łóżku. A, ze mąż musiał iśc do pracy, więc ja do jutra siedzę z córeczką w domciu. Dzięki temu moge w końcu do Was zajrzeć :-) Przyznaję, ze już tęskniłam.
Niestety nie uda mi się wszystkiego nadrobić, ale przynajmniej do jutra będą na bieżąco ;-)

Beatka, a Oski też tak choruje?

madigirl, witaj wśród nas :-)

moreme :-)

NieSamowita :-)

Czarnulka, witaj! :-)

Ewcia, ale mieliscie przeżycie. Nie dziwne, ze łezki się pokazały. Ciekawe kiedy u nas to pasowanie? Muszę poprosić męza żeby podpytał sie w przedszkolu :-)
O rany. Ja bym chyba spanikowała. Zawsze bałam sie takich sytuacji, Jak dobrze, ze Matiemu nic sie nie stało. Całuski dla dzielnego synka.

gosia :-)

mufka, i jak rozmowa z dyrem? Trzymam za Was kciuki z całych sił.

Antiope :-)

Puchatka :-)

nika, witaj. Robiłaś test?


Muszę lecieć do córci. Pewnie zajrzę jeszcze później.

Spokojnego dnia
 
Witajcie:-)
asialc jak miło że znów jesteś z nami:tak:Przykro mi że Natalka chora, ale jesień niestety ma to do siebie, ze infekcji nie brakuje, tym bardziej w przedszkolach, gdzie taki ogrom dzieciaków. Wystarczy że jedno przeziębione i choróbsko gotowe. Życzę zdrówka córuni:-) Jeśli chodzi o moją rozmowę z dyrem to mało mówiłam bo ryczeć mi się chciało i gardło miałam ściśnięte, parę łezek mi skapnęło. Dyro zrozumiał, bo powiedziałam że jeśli mam być więcej czasu na zwolnieniu niż w pracy no to bardziej im się kalkuluje zatrudnić inną osobę. Ale żałował że się zwalniam.Natomiast mój kierownik się popłakał i stwierdził że jak pracuje w branży od kilkunastu lat i wielu ludzi miał pod sobą to takiego pracownika nigdy nie miał:sorry2:Dla takich słów warto żyć:tak: Trochę mi szkoda, ale decyzji nie żałuję. Trzeba się w końcu zająć zdrowiem, wyleczyć porządnie żołądek ( a w moim przypadku stres jest zabójczy dla żołądka), poza tym czekają mnie teraz częste wizyty w klinice więc.Trochę ciężko byłoby mi to wszystko pogodzić, zważając na moje godziny pracy i do tego ostatni rok studiów, co za tym idzie pisanie pracy magisterskiej.Teraz daję sobię trochę czasu na zregenerowanie,a potem albo zahaczę się gdzieś w administracji albo założę własną działalność. Do banku raczej nie wrócę, 9 lat w tej branży zdążyło mnie wypalić. Chciałabym pracować na tzw. zapleczu, pracy z klientem mam już dość.Przepraszam że się tak rozpisałam, ale targają mną emocje i musze je z siebie wyrzucić;-)
puchatko pogłaskaj brzunio:-)
moreme remoncik jak najbardziej udany, ale sprzątania że ho ho:tak:
nika kciuki zaciśnięte;-)
muszę lecieć dziewczynki, bo Małż za 1,5 godzinki wróci z pracki a ja jeszcze zakupów nie rozpakowałam, nie mówiąc już o robieniu obiadu:baffled:
pozdrowienia dla wszystkich:happy:
 
reklama
nika widzę że jesteś z Gdańska, ja po sąsiedzku z Gdyni. W Gdańsku się uczę na Uniwerku i do dziś pracowałam też w Gdańsku (w Oliwie). A z której części Gdańska jesteś, jeśli można spytać? Pozdrawiam:-)
 
Do góry