reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Witajcie

mufka, dzięki :-) A na Twoim miejscu też bym się wzruszyła. Miałaś super dyra. Nie musisz przepraszać za to, ze sie rozpisałaś. Pisz tyle ile potrzebujesz.:-) Jestem pewna, że wszystko ułoży się po Twojej myśli i bedzi ejeszcze lepiej. Kibicuję Ci z całego serca :-)

nika :-)

Beata, ach to przedszkole....wiedziałam, ze dzieci w pierwszym roku tak choruja, ale żeby aż tak :szok: Całuski dla synka :-)

Sylcia, chyba sie jeszcze nie znamy. Witaj wśród nas :-) Trzymam kciuki za staranka :-)

moreme, dziękuję :-)

Mamusiasynusia :-)

NieSamowita :-) Co tam kochana u Ciebie?

fifi :-)

Lecę do córy.

Spokojnego dnia dziewczynki
 
reklama
:-) Asialc co zrobic, przedszkola tak juz maja. Jak poslesz dziecko do przedszkola to niestety dzieci lapia wszystko, zreszta Oskar mi mowi co panie robia w przedszkolu. Otwieraja szeroko okna, sa przeciagi i dzieci marzna , dzieciaczki wiadomo sa spocone i potem choroba gotowa. Caluski dla coreczki, niech szybko wraca do zdrowia- pozdrawiam.:-D:tak::-):tak::-D;-):-D:tak::-)
 
Witajcie

mufka, dzięki :-) A na Twoim miejscu też bym się wzruszyła. Miałaś super dyra. Nie musisz przepraszać za to, ze sie rozpisałaś. Pisz tyle ile potrzebujesz.:-) Jestem pewna, że wszystko ułoży się po Twojej myśli i bedzi ejeszcze lepiej. Kibicuję Ci z całego serca :-)

nika :-)

Beata, ach to przedszkole....wiedziałam, ze dzieci w pierwszym roku tak choruja, ale żeby aż tak :szok: Całuski dla synka :-)

Sylcia, chyba sie jeszcze nie znamy. Witaj wśród nas :-) Trzymam kciuki za staranka :-)

moreme, dziękuję :-)

Mamusiasynusia :-)

NieSamowita :-) Co tam kochana u Ciebie?

fifi :-)

Lecę do córy.

Spokojnego dnia dziewczynki



Dzięki za powitanka Asiu, za kciuki dziękować nie będę żeby nie zapeszyć :-):-):-)
 
Hej Dziewczynki!!!! Hehe, znowu robie sobie nadzieje, dzisiaj powinna przyjsc @ ale sie nie pojawila :tak: .... A najlepsze jest to ze nie mam zadnych symptomow zeby @ sie pojawila... Tzn. przez 2 ostatnie tyg mialam niesamowite wachania nastroju, raz sie smialam i nie moglam uspokoic, innym razem bylam zla jak osa o jakas glupote. A teraz czuje sie lekka jak motylek... Hmmm.... Mam nadzieje ze mnie @ niezaskoczy w jakims najmniej oczekiwanym momecie:baffled:. W sumie moze to wplyw tabletek. Odstawilam we wrzesniu, czekalam na @ a zamiast @ mialam tylko sluz z odrobinka krwi ale za to przez kilka dni, teraz sobie obliczylam ze powinnam dzis dostac @, ale ni widu ni slychu... Eh, a moze faktycznie robie sobie jakies zludne nadzieje, moze to jakis problem zdrowotny i bede musial miec wywolywana @?? Juz sama nie wiem... W sumie bedzie co mam byc ....Ale nieukrywam ze chcialabym juz dzidzie...:-)


Milego wieczorka dziewczynki!!!! 3majcie sie cieplutko!! Buziaczki:*:-)
 
Po ostatnim 38 dniowym cyklu moj suwaczek na nie wiele sie zdjae. Wiec go wywalilam. W niedziele powinnam miec @. Zobaczymy
A może nie zobaczysz ... @ Życze powodzonka.
Hej Dziewczynki!!!! Hehe, znowu robie sobie nadzieje, dzisiaj powinna przyjsc @ ale sie nie pojawila :tak: .... A najlepsze jest to ze nie mam zadnych symptomow zeby @ sie pojawila... Tzn. przez 2 ostatnie tyg mialam niesamowite wachania nastroju, raz sie smialam i nie moglam uspokoic, innym razem bylam zla jak osa o jakas glupote. A teraz czuje sie lekka jak motylek... Hmmm.... Mam nadzieje ze mnie @ niezaskoczy w jakims najmniej oczekiwanym momecie:baffled:. W sumie moze to wplyw tabletek. Odstawilam we wrzesniu, czekalam na @ a zamiast @ mialam tylko sluz z odrobinka krwi ale za to przez kilka dni, teraz sobie obliczylam ze powinnam dzis dostac @, ale ni widu ni slychu... Eh, a moze faktycznie robie sobie jakies zludne nadzieje, moze to jakis problem zdrowotny i bede musial miec wywolywana @?? Juz sama nie wiem... W sumie bedzie co mam byc ....Ale nieukrywam ze chcialabym juz dzidzie...:-)

Milego wieczorka dziewczynki!!!! 3majcie sie cieplutko!! Buziaczki:*:-)
Może fasolinka już rośnie - trzymam kciuki.

Ja od jutra na urlopie przez ponad tydzień :-):-D:tak: Jutro śpie do bólu - oczywiście jak Mati pozwoli.
 
Dziekuje Kobitki za 3manie kciukow!!!!!!!!!! To bardzo pomaga bo czlowik wtedy czuje ze nie jest sam!!!!!!:happy2:


NieSamowita mam nadzieje ze Twoje Kochanie szybko wygra z angina... To okropne chorobsko wiec zycze szybkiego powrotu do zdrowia.


Mamusiasynusia zazdroszcze Ci urlopu... Ja wlasnie do pracy wychodze, wczoraj nie bylam bo moj mezulek sie rozlozyl.... mial okropna migrene. On zawsze to zle znosi. Niestety reaguje tak na zmiany pogody, jak dostaje migrene to ma przynajmniej kilka godzin z zyciorysu wyjete:-(.



Nie wiem dlaczego ale czuje sie teraz tak jakby to dzisiaj bylo Boze Narodzenie... Czuje jakis dziwny dreszczyk emocji...??

Eh... Czas na mnie... 3majcie sie dziewczynki cieplutko.... Buziaczki:*
 
No to kobietki Wam też się pochwale pierwszym prezentem jakie dostało moje puchaciątko od mojej najlepszej przyjaciółki:-):-):-):-):-):-) mimo że na zdjęciu nie do końca widać wszystko jest w kolorze białym czyli uniwersalnym :tak::tak:
 
reklama
No to kobietki Wam też się pochwale pierwszym prezentem jakie dostało moje puchaciątko od mojej najlepszej przyjaciółki:-):-):-):-):-):-) mimo że na zdjęciu nie do końca widać wszystko jest w kolorze białym czyli uniwersalnym :tak::tak:
Ale super słodziutkie:-D

Dziekuje Kobitki za 3manie kciukow!!!!!!!!!! To bardzo pomaga bo czlowik wtedy czuje ze nie jest sam!!!!!!:happy2:

Mamusiasynusia zazdroszcze Ci urlopu... Ja wlasnie do pracy wychodze, wczoraj nie bylam bo moj mezulek sie rozlozyl.... mial okropna migrene. On zawsze to zle znosi. Niestety reaguje tak na zmiany pogody, jak dostaje migrene to ma przynajmniej kilka godzin z zyciorysu wyjete:-(.
mamusiasynusia to sobie odpoczniesz.. życzę miłego urlopiku :-)
Miłego wieczorka wszystkim
Dziękuje wam kochane. Mam nadzieje, że odpoczne - tylko, że przez ten czas teściowa będzie u mnie, więc w sumie tylko jutro będe sama z malżem w domciu. No cóż raz do roku należy się tydzień dobroci dla teściowych. A tak swoją drogą to mam kochaną teściową. Poplotkujemy sobie na maxa przez ten tydzień - tylko mogłaby chociaż jeden dzionek zostawić dla mnie samej :tak:
A jakie są wasze teściowe i niedoszłe teściowe?
 
Do góry