reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

madigirl wyluzuj. Nie możesz tak do tego podchodzić, bo wtedy fasolki ociągają się z przyjściem. Jak już będzie po ciężkiej pracy wykonanej w trakcie dni płodnych, to na 2 tygodnie całkowicie przestań myśleć o tym, czy zaciążyłaś, czy nie. Wolno Ci zacząć myśleć dopiero jak @ się nie pojawi.
 
reklama
fifi - już myślałam o tym przekłuwaniu, ale chyba nie da się tak, żeby nie zauważył. Ale jestem w trakcie namawiania go na kapturek (ma mniejszą skuteczną i przebić łatwiej :-D). Ja to jestem przebiegła: udaję, że nie mam orgazmu przez te prezerwatywy (to naprawdę trudne). Wkońcu się wkurzy i sam zrezygnuje z gumek. :-D
Ewcia - jak poszło pasowanie synka? Moja koleżanka z pracy ostatnio miała pasowanie swojego malucha. Pokazywała mi taki mały słodziutki krawat, który mu kupiła. Naprawdę uroczy. Aż prawie zapomniałam, że ja chcę córeczkę. ;-)
Czarnulka88 - witaj! Całkowicie zgadzam się z tym co napisały fifi i Ewcia i rónież życzę fasolki; na początek pojedyńczej
nika23 - również witaj! Myślę, że Twoje objawy mogą wskazywać na dzidzię, a ten niby okres to implantacja. Koniecznie zrób test i podziel się wynikami. Życzę II
mufka - trzymam kciuki!
idarnowska - tak strasznie mi przykro. Nie wiem co można napisać w takim momencie. Przytulam bardzo mocno.
Z tymi gumkami i udawaniem orgazmu to bardzo dobry pomysł heheh hyba z niego skorzystam :):):) hehe to dzisiaj do dzieła :pP
 
Witajcie Kochane staraczki :):):):) ja to niestety dzisiaj musze siedziec w pracy do 15 :(.
Ale miałam przygode w nocy hehe obudziłam się ok 2 nad ranem i strasznie mi było niedobrze.Mój facet się pyta co mi jest mowie mu ze chyba zaraz zwy****... jeszze nigdy nie widziałąm go takiego wystraszoneg hahaha. Kazał mi się płożyć i mi masował brzuch tak długo aż usnełam :):)Powiedział ze jak za tydzien nie dostane @ to mi kupi test ciążowy.Kochany.
Całuje mocno wszystkie starające sie przyszłe mamusie:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-):-);-);-);-);-)
 
Witajcie Kochane staraczki :):):):) ja to niestety dzisiaj musze siedziec w pracy do 15 :(.
Ale miałam przygode w nocy hehe obudziłam się ok 2 nad ranem i strasznie mi było niedobrze.Mój facet się pyta co mi jest mowie mu ze chyba zaraz zwy****... jeszze nigdy nie widziałąm go takiego wystraszoneg hahaha. Kazał mi się płożyć i mi masował brzuch tak długo aż usnełam :):)Powiedział ze jak za tydzien nie dostane @ to mi kupi test ciążowy.Kochany.
Całuje mocno wszystkie starające sie przyszłe mamusie:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-):-);-);-);-);-)
Wydawalo mi sie, ze pisalas na poczatku, ze spicie odzielnie bo masz saroswiecka tesciowa............;-);-)
 
Witam dziś wszystkie dziewczynki:-):-):-)
Czarnulka- ja też dziś miałam podobną przypadłość, obudziły mnie silne mdłośći nad ranem, a teraz cały czas pobolewa brzuszek i tak jakby pojawiły się jasnoczerwone plamki:szok:, mam nadzieję iż to nie zbliżająca się@:no::no::no:
 
Ataatka daleko mieszka...............nie wpadnie:-:)-(
Jak najszybciej:-):-):-) A gdzie to nie mam pomyslu, bo rzadko gdzies wychodze;-);-)
Wiesz ja też w sumie żadko, ale coś wymyslimy. Dziś mam wolną noc z małżem i nie mam kompletnie pomysłu gdzie mamy iść. A swoją drogą to szok, że moja mama zostanie z Matim - może zgodziła się dlatego, że mój małż do niej dzwonił w tej sprawie.

Mamusiasynusia - ząbek już ok, a jak śliwka pod okiem? Dalej wyglądasz jak ofiara przemocy domowej?
Mnie trochę smutno. @ się kończy i P. zakupił prezerwatywy. Pocieszam się tym, że wskaźnik Pearla dla prezerwatywy może wynieść nawet 12. Choć ja zapewne nie będę mieć na tyle szczęścia. :-(
Ząbek ok. Mały, niezgrabny, ale jest. W piatek byłam już u swojej dentyski i wyczyściła mi kamień. Super teraz moje ząbki wyglądają - nie ma żadnych przebarwień w szczelinach.

Mozesz przeprowadzic maly sabotaz;-);-);-) Poprzekłuwaj prezerwatywy:evil::evil::evil::evil:;-);-)
Dobry pomysł. Licz dni i przekłuj w odpowiedni. Możesz też namówić go na szaleństwo w płodne dni, oczywiście on nie musi wiedzieć, że są to odpowiednie dni na fasolke. Kochana wspólczuje Ci, bo ja to bym chyba mojego udusiła jakby mi powiedział, że nic ze starań.
Cześć.
Jestem Sandra jestem tu nowa, bardzo fajne forum. Chiałabym miec dzidzie ( czekam na @ )ale mam kilka małych przeszkód, zdrowa chyba jestem ale chodzi o to ze.... moze to dziwnie zabrzmi ale niewiem co by na to rodzice.....mam stałego faceta mieszkam z Nim i Jego rodzicami. Moja tesciowa jest troche ''staroświecka''. Mieszkamy z moim ukochanym w innych pokojach nie spimy razem ....( przynajmniej w domu, chyba ze ukradkiem) chcemy wziąć ślub ale narazie nie mamy pieniedzy na to poniewaz budujemy dom. Pomóżcie co mam robić w tej sytuacji.Podejrzewam że jestem w ciąży... bardzo bym chciała zeby okazało sie ze jednak zafasolkuje ale boje się reakcji otoczenia.....nie wspominając już ze mam 19 lat i ludzie myślą ze jestem jeszcze za młoda na dzidzie ja uważam ze jestem gotowa i dałabym sobie rade.
Pozdrawiam
Witaj.
Wiek nie ma tu nic do znaczenia. Ja miałam 19 lat jak brałam ślub (dziecko później) i rodzice zostali postawieni przed faktem dokonanym, bo zamówiliśmy ślub i powiedzieliśmy im, że mają ja miesiąc przyjść na nasz ślub. Małż jest dość sporo starszy i może dlatego tak wcześnie zdecydowłam się na slub. Nigdy nie żałowałam tego kroku. Napewno musisz przemyslec swoją decyzje i porozmawiac o niej ze swoim chołopakiem. Jeśli już fasolkujesz to bardzo bardzo ci gratuluje. Dziecki to naprawde najlepszy prezent od życia.
Witam Dziewczynki.
Beatko rzeczywiście na razie wszystkie jesteśmy na tym wątku, ale życzę nam wszystkim abyśmy już niedługo spotkały się na inny wątku.

Może w ramach prezentu świątecznego!!!!!!:-):tak::-D:-D:-D:rofl2:
Oj tak tak. Marzą mi się święta z fasolką pod serduchem.

Co tu napisać...........
Smutno mi.........
@ przyszła...... beta była za mała :-:)-:)-(
Jejuś. Współczuje kochana. Te wszystkie nadzieje, wyobrażenia ...
Jestem z Tobą. Uda się następnym razem. Juz blisko.

Beatko jak tam zdrówko Twoje i Oskarka?
Nika23 Witaj witaj.
mufka trzymam kciuki.
Ja już po dniach pładych. Mam nadzieje, że fasolka już kiełkuje. Nie nastawiam się tym razem. Co będzie to będzie, ale wiadomo, że mam nadzieje. Heblowanko było ostre, więc może się uda. Nóż w góre za każdym razem były jechane, aby łatwiej mogły plemniki tarfić :-):tak: Miejmy nadzieje, że 9 cykl będzie moim ostatnim cyklem starań.

Powodzonka dziewczynki
 
reklama
Witam Kobitki!!!! Eh, mdlosci przeszly.... Polecam stronke: przyjaciel prawdziwy - wyslij mu to! Dostalam ja od mojego przyjaciela. Troszke sie wzruszylam jak to czytalam:)
Wiesz stronka nawet sympatyczna. Szkoda tylko, że nie mam jej tak naprawde komu wysłać. Mam kupe znajomych, ale rzadnego prawdziwego przyjaciela. Kiedyś myślałam, że mam przyjaciół, ale bardzo na nich się zawiodłam i obiecałam sobie, że nigdy nie użyje więcej tego słowa. Ale i tak wierze w ludzi. Mam tylko jedengo prawdziwego przyjaciela, na którym zawsze moge polegać i wiem, że zawsze będzie przy mnie - to mój mąż.
 
Do góry