reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
hellołki dziewuszki:-)

W końcu znów mam internet, jeśli idzie o remont, to wczoraj zakończony (teraz wielkie sprzątanie:-().Mamy teraz piękną nowiuśką łazienkę i toaletę.Jest bosko, warto było przejść przez tę kupę gruzu dla takiego efektu. Starałam się nadrobić zaległości i doczytałam że ..... ilonko wielkie gratulacje:tak::tak::tak: dbaj o siebie i fasolkę.
Witam też całe grono nowych koleżanek-dla niewtajemniczonych uprzejmie ujawniam że wczoraj zaczęłam 22 cykl starań ale się nie poddaję:-)
Jutro z samego rana będę miała wykonany cały pakiet badań hormonalnych (uwaga! koszt 443 zł:wściekła/y:) a o 13.00 pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności. Wyniki lekarz będzie już miał na biurku, doktorek ma dobrą opinię, Invicta także więc mam nadzieję że pomogą. Jesteśmy z Małżem pełni nadziei . Trzeba działać, najgorsze to się poddać. Przeraża mnie tylko fakt że jutro w 3 dniu @ lekarz będzie mi robił usg dopochwowe, bo ponoć takie badanie w 3 dniu cyklu wiele wyjaśnia.Trochę to bedzie krępujące ale dla fasolki zrobię i to i dużo, dużo więcej. Jeśli chodzi o moje plany zawodowe, o których Wam pisałam to podjęliśmy decyzję i w poniedziałek składam wypowiedzenie. Trzymajcie za mnie kciuki:-) Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego piątkowego wieczorku;-)
Witaj :) ja jestem nowa i dziekuje za miłe ugoszczenie. Bardzo mi się podoba Twoje podejscie do tego wszystkiego. Najważniejsze to się nie załamywać i nie poddawać. Z takim entuzjazmem napewno szybko doczekasz się swojej ukochanej fasolki. Trzymam za Cebie kiuki i rzycze odanego badania :**
 
Mam pytanko nie związane z fasolkami ;-)

Znacie może przepis na jakąś fajną sałatkę , mam w przyszłym tygodniu małą imprezkę i nie wiem co do jedzonka zrobić:-:)sorry::zawstydzona/y:

Sylcia31
U mnie często gości na stole sałatka "gyros"-piersi w kostkę, posypać przyprawą gyros, zostawić na 2h-potem usmażyć. Sałatka jest warstwowa. Od dołu:pekińska, kukurydza, cebula smażona, keczup, piersi, ogórek konserwowy, sos czosnkowy (majonez lub jogurt+czosnek), pekińska. Tylko trzeba poczekać, żeby przeszła. Robię dzień wcześniej zanim podam na stół :)
 
:no::wściekła/y:No ja u mnie na swieta to raczej fasolki nie bedzie. Dawca wyjechal i dopiero w lipcu 2008 sie spotkamy, wiec interes zamkniety i wiernie Wam kibicuje, no chyba ze szybciej maz sie pojawi ale raczej to niemozliwe. Wy wszystkie zajdziecie a ja jako weteranka tu zostane.....hahaha....:happy:

No co Ty! Wytrzymasz tyle czasu? Ja bym oszalała. I to nie z braku ciąży, ale z braku tej drugiej połówki. Jak wypada mu albo mi delegacja 3 dniowa to ja już wariuje...Będę trzymać kciuki, żeby wrócił jednak szybciej. Lepiej mieć niespodziankę niż się łudzić :)
 
reklama
Do góry