reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

reklama
Co tu napisać...........
Smutno mi.........
@ przyszła...... beta była za mała :-:)-:)-(

Głowa do góry. Widocznie fasolka ma inne plany co do terminu zagoszczenia pod Twoim seruchem. Z pewnością już niebawem będziesz się cieszyć z jej posiadania-czego bardzo Ci życze. Pomyśl, że znowu będziesz miała okazję, żeby spróbować. Inne mają mniej szczęście. 48 dni czekałam, aż ta @ przydzie. No i przyszła. Wreszcie. Teraz już się kończy, jem clo i od weekendu atakuję męża :-D:-D
 
co do wizyty u ginekologa…….
powiedział,że beta była za mala i ciężko to było uznać za ciążę :-:)-:)-( i ze 4 miesiące starań to malutko :-D:-D:-D
wczoraj jak byłam prywatnie u ginekologa powiedział,że ta beta to były pierwsze godziny płodu….
jakoś smutno ale trzeba być dzielnym :tak::tak::tak:

ciesze sie,że jesteście ze mną i mnie wspieracie jesteście kochane :-):-):-):-)
 
Dobry wieczór staraczki i mamuśki;-)
Witam wszystkie nowe dziewczynki, wow normalnie tyle tu ludzi że hej... a pamiętam jak ten wątek był opuszczony i zapomniany i na nowo go rozkręciłyśmy z Mufką, Renatką, Doticzką, Asialc, Wagnies, Kindzią, Ewitką, potem Kiniusia, Puchatka, Ilonka i Gosia dołączyły.... No ale to dobrze, bo przynajmniej nie grozi mu znowu śmierć tragiczna:-D

Widze że mówicie o prezentach świątecznych... tak nieskromnie powiem, że chyba ja będe miała najlepszy:-p;-)

teraz czuje sie jeszcze dziwniej-objawy nieustapily-doszly mdlosci i to okrutne.a w dodatku mialam ostatnio rozowe plamienia.trwaly 1 dzien.bardzo chcialabym byc w ciazy-chyba zrobie jeszcze raz test.ale niewiem moze sie tylko ludze-myslicie ze to moze byc ciaza??
Ninka a może to było plamienie implantacyjne...? Tego Ci życzę, ale zrób teścik koniecznie jak dziewczyny już wspomniały, bedziesz wiedzieć co i jak:tak:

Ilonko.....:-( Niewiem co napisać, ale Przytulam Bardzo Bardzo Mocno...

Miłej nocki laseczki
 
fifi - już myślałam o tym przekłuwaniu, ale chyba nie da się tak, żeby nie zauważył. Ale jestem w trakcie namawiania go na kapturek (ma mniejszą skuteczną i przebić łatwiej :-D). Ja to jestem przebiegła: udaję, że nie mam orgazmu przez te prezerwatywy (to naprawdę trudne). Wkońcu się wkurzy i sam zrezygnuje z gumek. :-D
Ewcia - jak poszło pasowanie synka? Moja koleżanka z pracy ostatnio miała pasowanie swojego malucha. Pokazywała mi taki mały słodziutki krawat, który mu kupiła. Naprawdę uroczy. Aż prawie zapomniałam, że ja chcę córeczkę. ;-)
Czarnulka88 - witaj! Całkowicie zgadzam się z tym co napisały fifi i Ewcia i rónież życzę fasolki; na początek pojedyńczej
nika23 - również witaj! Myślę, że Twoje objawy mogą wskazywać na dzidzię, a ten niby okres to implantacja. Koniecznie zrób test i podziel się wynikami. Życzę II
mufka - trzymam kciuki!
idarnowska - tak strasznie mi przykro. Nie wiem co można napisać w takim momencie. Przytulam bardzo mocno.
 
fifi - już myślałam o tym przekłuwaniu, ale chyba nie da się tak, żeby nie zauważył. Ale jestem w trakcie namawiania go na kapturek (ma mniejszą skuteczną i przebić łatwiej :-D). Ja to jestem przebiegła: udaję, że nie mam orgazmu przez te prezerwatywy (to naprawdę trudne). Wkońcu się wkurzy i sam zrezygnuje z gumek. :-D
.
A nie mozesz powiedziec, ze bierzesz pigułki.................i ic nie brac?? hihhihihi
Ale Twoj sposob tez jest fajny.................jak facet wie, ze nie daje swojej kobiecie przyjemnosci to jest zdruzgotany. Jak to On?? Super samiec?? ;-);-);-)
Idarnowska bardzo mi przykro.:-( Ale widze, ze z Ciebie dzielna dziewczynka:tak::tak:
 
Witam wszystkie Staraczki!!! Ja znowu kolejny test zmarnowalam:( Nie mialam zadnych obiawow ciazy a test i tak zrobilam z mysla a moze juz sie udalo. Wrocilam po pracy i jakies mdlosci mam... Moze to juz... A moze znowu robie sobie nadzieje na rychle zaciazenie... Moze te mdlosci to tylko jakies problemy z zoladkiem?? Eh... Obiecalam sobie ze nastepny test zrobie dopiero za 2 tyg. Powinnam dostac @ w przyszly wtorek...Wiec czas pokaze co i jak... Chociaz mam cicha nadzieje ze @ sie nie pojawi!!!!! ...
 
reklama
fifi z tymi tabletkami to niby najlepszy pomysł, ale nie dla mnie. Też już o tym myślałam. Niestety ja mam bardzo nieregularne cykle. Pigułka by je wyregulowała. Jeśli miałabym okres raz co 20, a raz co 40 dni P by się domyślił, że wcale nie biorę. On to jest inteligentny facet, nie z nim takie numery. Za coś go do tej mensy przyjęli.
 
Do góry