reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

hej lachony :-)
wszystkei pozdrawim, bez wyjatku...padam z nog...jeszcze wczoraj wyladowalam na kanalowym leczeniu zeba...dzis dlugo w robocie...i na dodatek @ przylazla...na taka kolej rzeczy, ale jestem nei do zycia...
widze ze mamusia fasolkuje...pieeeknie i gratuluje...puchatka tez miala slaba kreske i co.....pawiki teraz puszcza...pozdro dla puchatki i jej fasolka puchalinka...
fifi....hmmm , nei wiem co ci doradzic...nie chce cie nakrecac...a moze bys na betke poszla...nasiuraj na tescik jutro z rana jeszcze..a tempke sprawdzalas? trzymaj sie skarbie...
wszystkich choruszkom powrotu do zdrowia...
hausfrau...ich drücke dir ganz fest die daumen...;-)
przepraszam, ze nei odpisalam wiecej...ide zalegnac...:-:)sick:
 
reklama
Hej dziewczynki! Dawno mnie nie było, bo mi net szwankował. :-(
U mnie straszny kocioł, tyle się dzieje.
Wybaczcie, że nie odniosę się do wcześniejszych postów, ale poprostu brak mi czasu na wnikliwszą lekturę. Zaraz muszę zmykać, bo jutro pędzę na zajęcia.
Trzymajcie się cieplutko.
 
Dzień dobry staraczki. U mnie dziś okropna pogoda. Mialam wybrać się na grzyby, ale nawet do piekarni po pieczywko nie chce mi się iść. Dobrze, że Małż się zlitował i poleciał po bułeczki.
Wiecie dziś zerknełam sobie na teścik i druga kreseczka bardzo bardzo zbladła - w zasadzie jest mało widoczna, ale to pewnie dlatego, że to tyle godzinek minęło, bo i ta pierwsza wyblakła. Rany, ale mam mętlik w głowie. Czytałam wczoraj troszke na necie i to wcale nie musi oznaczać, że jestem w ciąży. Ja nie mam rzadnych objawów. Chyba padne do 10.
 
Witam się i znikam:-)
Remont pełna parą, więc zaglądam rzadko. Ale jestem z Wami myślami i wszystkim testującym życzę II kreseczek;-)
pozdrawiam:tak:
 
Dzień dobry staraczki. U mnie dziś okropna pogoda. Mialam wybrać się na grzyby, ale nawet do piekarni po pieczywko nie chce mi się iść. Dobrze, że Małż się zlitował i poleciał po bułeczki.
Wiecie dziś zerknełam sobie na teścik i druga kreseczka bardzo bardzo zbladła - w zasadzie jest mało widoczna, ale to pewnie dlatego, że to tyle godzinek minęło, bo i ta pierwsza wyblakła. Rany, ale mam mętlik w głowie. Czytałam wczoraj troszke na necie i to wcale nie musi oznaczać, że jestem w ciąży. Ja nie mam rzadnych objawów. Chyba padne do 10.
Aczego sie doczytala?? To raczej jak cie test negatywny wyjdzie to jest blad, ale jak masz dwie kreski toznaczy, ze masz hcg........jak to nie ciaza to skad by sie wzielo?? Jestem dobrej mysli, a na test juz nie patrz, bo pare godzin minelo.
 
Cześc dziewczyny, jestem tu nowa.Chciałabym się za niedługo starać o dzidziusia i pytanie czy bierzecie jakieś leki, dodam że jestem po poronieniu?
 
Helloł laseczk..
U mnie po staremu,praca-dom,dom-praca..teraz jeszcze moj m jest i mam mały zapierdziel,ugotuj,posprzataj itp itd
jak siedziałam w domu to chciałam gdzies wychodzic,a teraz tylko bym w domu siedziała,a obecnie to jestem na wsi,,wczoraj przyjechaliśmy,,ale dzisiaj spadamy do domeku..
Wszystkim zaciązonym gratki
mamusiasynusia zrób potem testa tez,,,bo zawsze blada wychodzi jak sie za wcześnie zrobi ettsa,,wierzymy w F:tak::tak:powodoznka
Ja dalej nic,,chcoaiz teraz staranka pełną para,ale zresztą jak co rusz,zero zabezpieczen jak jest M..poprostu ajzd ai tyle,hehehe.
pozdrawiam was bardzo bardzo goraco.
Ataatko kochanie jak maluszek,juz wiesz co mas ztam pod serduszkiem???głaskanko,pozdrawiam...
Puchatko a u ciebie jak maleństwo,jak mdłości itp itd??
Iwonka a u ciebie wiem,ze wsyztsko oki...

A reszte naprawde cąłujemy z matetkiem moćko....
 
Czesc witam sie :-)
Dawno nie zagladalam bo tak jakos mija dzien za dniem na pracy. Pozdrawiam wszytskie bez wyjatkow.
U mnie nic sie nie zmienilo. Przytulanka sa ale i tak czekam na @. W poniedzialek ide na kolejna wizyte do gin na monitorowanie ale u mnie dalej sie nic nie zmienia. Tzn pecherzyk sie nie pojawia. Ale ja wierze ze to tylko taki nie fortunny cykl.
Jeszcze raz pozdrawiam buziaki :-):-):-)
 
reklama
No i w sumie wszystko oki choć według badania USG nasz maluszek jest dwa dni młodszy i termin wypada na 22 maja poza tym mało przez niego rano nie dostałam zawału bo sie schował i przez moment go nie było widac :szok::szok:na szczęście w końcu sie pojawił i nawet widziałam migającą kropeczke czyli serduszko nasz puchatek vel puchatka ma 10,7 mm wzrostu znaczy tyle ma od głowki do dupki bo tak się mierzy takie dzidziuśki kolejne USG będe miała 15 października żeby sprawdzić czy prawidłowo rośnie i czy już lepiej się pokaże. Mało się rano nie popłakałam i szkoda mi tylko było że mężuś musiał iśc do pracy i tego nie widział ale następnym razem pójdzie i zobaczy bo to jednak coś innego niż nieruchome wydrukowane zdjęcie:tak::tak::tak::tak: ważne że jest dobrze trzymajcie się cieplutko ja uciekam do mężusia :-):-):-)
 
Do góry