reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Witam we wtorkowy poranek!
Aleście się rozpisały jak mnie nie było!!

Ataata każdy kursik sie przyda. Mnie tutaj ci podelcy
a020.gif
nie chcieli nawet na językowy posłac bo stwierdzili, że znam niemiecki na tyle, że się nie kwalifikuję.

Lenna Ja na niemieckim weselu jeszcze nie byłam ale tylko słyszałam, że nie dorównuje naszym. Znajomy Niemiec jak był raz na polskim weselichu to biedny myślał, że po obiedzie już nic nie dostanie do jedzenia i prawie udławił się obiadem chcąc zjeśc na zapas. A potem żałował bo po obiedzie wnieśli kolejne przekąski.
Zresztą jak Mój zapraszał współpracowników na nasz ślub to się dziwili, że jest jeszcze drugi dzień bo dla nich to niewyobrażalne...
a040.gif


Asia i jak w pracy po powrocie
052.gif


gosia_pl tak jak Ty angielski ja powinnam szlifować niemiecki ale jakoś nie umiem się zmotywować. Chociaż musze przyznać, że jak wczoraj widziałam badanie okresowe 4-latka tutaj to stwierdziłam, że jak planujemy bejbika to trza się w końcu za naukę ostro zabrać! Bo w końcu to rodzice (a głównie mama) uczy bejbika mówić.

Idarnowska musisz uważac na siebie bo teraz łatwo o infekcje. Taka dziwna pogoda...

wagnies straszna historia z ta dziewczynką...
k030.gif


Ja właśnie piję kawusię i jem sniadanko i podczytuje sobie Wasze posty!
 
reklama
Cześć dziewczynki;-)

wagnies a ja to jednak odpuszcze ten językowy.... jestem leń i naprawde niechce mi sie, tymbardziej że wiem że to na darmo, a i jeszcze 2 kursy na raz to też niedam rady bo grafika bedzie po 5-6 godzin dziennie więc naprawde czasu by mi brakło...
A wogóle to niewiem czy i na tą grafike sie załape, czy sie na nią wybiore ale to z porzyczyn raczej zdrowotnych, nie leniwych, bo komputer i wszystko co znim związane uwielbiam, no ale dzidziuch ponad wszystko:tak:

Puchatko wcale nie wprowadziłaś terroru na wątku:-D to raczej ja jestem typowom terrorystką, bo jak sie uwezme to juz nie popuszcze;-)
A i wcale a wcale nie pochowałyśmy sie na zamkniętym:-p tam jest tylko galeria (bo nie wszyscy chcą pokazać sie publicznie) ja jak mam fotki to itak wam zostawiam linki albo fotki zawsze.. no i mamy wąteczek zamknęty do żalenia i wypłakania sie, ja to tam jetsem na pierwszym miejscu niestety...:-( :-( :-(

Hausfrau no właśnie widze, że ty masz nicka nawet po niemiecku... jaki wstydzior, ja tu nawet modalnych nie umie a Ty pewnie śmigasz i szwargoczesz po niemiecku że hoho;-)

Dziewczyny byłam u ginki i wiecie że mi brzuszek sie stawiał i twardniał....
No i dostałam skierowanie do szpitala na kroplówki...
Ale nie ide narazie, czekam do czwartku, podniosłam sobie magnez na maxa, mam nic nie robić, żadnych spacerów itp raczej poleżeć i zobaczymy, mam nadzieje, ze pomoże, bo zawsze to lepiej w domku poleżeć niż w szpitalu 3 dni na oddziale sie zanudzić... tymbardziej że kroplówka tylko magnezowa.

Pozatym ząb mnie tak napiernicza że zaraz chyba umre.... całą noc nie spałam NAPRAWDE CAŁĄ, oczy mam jak na zapałkach, ale jak sie położe to ząb mnie boli 3 razy bardziej a jak stoje czy siedze, czyli jestem w pionie to idzie jeszcze wytrzymac...
Ale najgorsze jest to że niewiem który to żab mnie boli... bo promieniuje mi na inne, w sumie mogła bym powiedzieć że boli mnie chyba z 6 zębów: 3 u góry i 3 u dołu...
Niewim co robić, podejrzewam że to moja nieszczęsna ósemka, która jest tylko do wyrwania bo niema jak wiertłem do niej podejść (zdania lekarza) no a wyrywanie tylko chirurgiczne, a to znaczy rentgen, i tu jest problem, koło sie zamyka bo mi niewolno rentgena...
Niewiem co zrobie...:-( Jestem na Apap-ie bo bym już wykitowała...
Chyba zaraz padne, same kłopotności mi sie uzbierały...
Weźcie odemnie ten ból zęba plisss...

Oki nie smęce już i ide leżec, tzn siedzieć bo ząb nie pozwoli leżec:-(
Pa
Miłego dzionka
N
 
hej dziewczynki
witam sie i znikam
Ataata- lec do dentysty, bo w ciazy podobno niezle zeby sie psuja, taka historie miala moja mamcia i siotra, wiec nie czekaj bo jeszcze kanalowe bedziesz miala :baffled:
moge od ciebie ten bol wziac :-)moze jakos przetrzymam, a z tym rentgenem to podobno nie jest tak ze nie mozna wcale , tylko zeby dobrze ci zaslonili reszte ciala, najwazniejszy brzunio , nie wiem co ci radzic ale z tym bolem nie odwlekaj i lecz zeby , mi dentyska powiedziala , ze w ciazy trzeba czesto chodzic , bo sie najlatwiej i najszybciej zuby psuja w tym okresie
powodzenia i buziaki wszystkim
 
ja chcę juz do domku :baffled: mam jakis taki całkiem dzień nie do pracy poza tym się jakos źle czuję no i wogóle mam ochotę tak sobie popłakać nie z jakiegos konkretnego powodu ale dlatego żeby sobie ulżyć muli mnie jakos i spać mi się chcę bo wczoraj do 00.30 gadałam z bratem przez telefon tęskno mi za nim strasznie i jak zaczniemy gadać to nie wiadomo kiedy strzelą dwie godzinki a teraz chce do domku się położyć :dry::dry:
 
puchatko...chyba cie grypka nie bierze:-:)no:...albo pms ;-)? zamknij oczka na 2 minutki...wyobraz sobie ze siedzisz w wiegachnym cieplym fotelu, otoczona cieplutkim kocykiem, i w rece trzymasz cieplutkie cappuccino...i jest spokojnie...oddychnij gleboko i zassij ta wizje do srodka...:tak:
pewnie twoj brat daleko mieszka? ja jak do mamy zadzwonie to tez dlugasno gadamy...ahh...chetnie bym z nia sobie kawke wypila...pogadala...moja najlepszejsza przyjaciolka...
ataata...mnie tez zabek pobolewa...wlasnie umowilam sie u dentysty...buuu jak ja nie lubie dentystow, ty tez musisz isc...gosia ma racje:-)
wagnies...znowu rajdzik? fajnie..no wlasnie co z elza?
ELZAAAA!!!!!
gdzie jestes? pracusiu jeden
ewciu i asiu...jak tam wasze przedszkolaki dzis?
idarnowska...kuruj sie, ty masz w lozeczku w innym celu wyladowac;-);-)
a gdzie fifi? :confused:
 
puchatko...moja mama mieszka ode mnie 950 km...i brakuje mi z nia pogadac, po prostu spedzic razem troszeczke czasu:-:)-( no ale tak juz musi byc:tak: za to tutaj mam mojego M.:-)
 
ja już sie staram dokąłdnei od 11 m-cy i nadal nic wg badan wszystko ok na jaknajlepszej drodze ale nadal nie ma tej drugiej kreski :zawstydzona/y: pozdrawiam wszystkich i mam zamiar zamieszkac na tym forum
 
hej olka...to dobrze trafilas..ja co prawda sie jeszcze nie staram, ale mam zamiar;-) trzymam kciuki, zebys z tego starajacego sie watku jak najszybciej wyleciala;-) witamy na forum:-)
 
reklama
Olka84
a010.gif
witaj na forum BB! Tylko oprócz forum nie zapomniaj się dalej starać!!

Ataata uważaj na siebie! Jak Cię chcą posłać na kroplówki magnezowe to to coś bardzo poważnego?? Trzymam kciuki abys nie musiała wylądować na oddziale!!
U mnie tez ósemka jak na złośc od kilku dni się odzywa. Kiedyś zaczęła rosnąć w stronę policzka (bo już nie ma na nią miejsca), potem przestała rosnąć a teraz chyba znów ruszyła. Nie mam odwagi w ogóle iść do dentysty ale jak będzie nie do wytrzymania to trudno.
Kiedyś mnie jeden ząb bolał tak, że myślałam, że to tylko przewiałam sobie policzek i próbowałam Sacholem sobie leczyć
a080.gif
a jak w końcu poszłam do dentysty okazało się, że to ząb się psuje POD plombą i o mało co i miałabym kanałowe leczenie. Ale wsadzili mi jakiś tam cement dentystyczny i jest ok (odpukać).

Puchatka jesteś przed testowaniem... może zafasolkowałaś skoro się tak dziwnie czujesz?

Jak na dzisiaj znów odsunęłam naukę języka ale mam mocne postanowienie poprawy
p030.gif
 
Do góry