reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

No siemanko dziewczynki..
Ja mam męża jeszcze w domu..ale jutro jzu mzyka na miesiąc,az do świąt...takze wy mi zostaniecie,hehe
od jutra bedena biezaco..
tera zpiecze ciacho i mieso w sloikach robie...
 
reklama
czesc dziweczynki. Caly dzien sie mecze, do toalety chodze co pol godz-sprawdzic czy juz jest @. Caly dzien jej nie bylo, choc brzuch boli, no i wieczorem zrobilam test zeby przestac byc taka podniecona, no i .....:wściekła/y:-UJEMNY, a potem szybko @ sie rozszalala. Gdybym mogla to wystrzelila bym ta @ w kosmos.
i znow starania od nowa, moze na swieta sie uda dostac taki prezencik od Bozi...Zycze tego nam wszytskim staraczkom.Pozdrawaim i ide sie polozyc, bo @ daje sie we znaki:-:)-:)-(.
 
Cześć Dziewczyny!!!;-)
Dzięki Antiope, za życzonka zdrowia dla Bartusia.
Altoids - Trzymam kciuki, żeby na święta się w końcu udało!!! Ja też mam takie życzonko, nie tylko dla siebie! Chyba na naszym forum, mamy więcej chętnych dziewczyn, na taki mały prezencik od dzieciątka. W tym miesiącu, niestety i mi się nie udało. Nie łam się kobietko - głowa do góry, w końcu się uda!!! A może właśnie na Święta posypią się fasolki.
Idarnowska!!! Trzymam kciuki, bardzo mocno za Ciebie!!!

Dobranoc dziewczyny!!:tak:
 
Witam wieczorową porą!
Nareszcie udało mi się Mojego R. odpędzić od kompa :dry: no mówię Wam, oszalał na punkcie internetu i Fify.... :nerd: no ale dobra, niech ma... w końcu ma złamane żebro :baffled: to niech sobie trochę uprzyjemni czas.

No własnie, apropos złamanego żebra Mojego, to staranka przeszły na dalszy plan, bo no cóż... ruchliwośc R. jest nieco ograniczona :zawstydzona/y:

Ale jak tylko wróci do formy tooooo.... :cool2: ale ciiiiii...


altoids wszystkie Staraczki doskonale rozumieją Twoje przejścia, oczekiwanie a potem rozczarowanie... ale to całkowicie normalna reakcja kobiety pragnącej fasolinki tak mocno jak Ty :)
Jednak pamiętaj, że bardzo często pary starające się o fasolinę tak bardzo jej pragną, że jakimś sposobem nie udaje im się. Może to własnie wasz przypadek.
Rozumiem, że jesteś rozczarowana kiedy przychodzi @ ale pomyśl, że jest poza staranim o fasolinkę tyle wspaniałych rzeczy, z których możesz czerpać radość i - co najważniejsze - siłę na dalsze starania. Na przykład Twój Mąż, który na pewno dzielnie Cię wspiera. :tak: :tak: :tak:

Beata2710kiedy mężunio wróci do domu?? Na Święta??

eliczek24 co ta wredota @ się tak rozpanoszyła?? :wściekła/y: trza ją czyms postraszyć, może ucieknie :cool2:
Poza tym 4. cykl starań to mimo wszystko nie tak źle. Kto wie, może tym razem się uda ;-)

Ewcia81 Ciebie tez odwiedziła @.... :wściekła/y: co za hexa... Na szczęście Święta już niedługo i będziesz mogła troche powykorzystywać Męża a kto wie, może coś z tego będzie ;-)

gusia80 witaj serdecznie na BB i na wątku Staraczek! Przede wszystkim trzeba myśleć pozytywnie i mieć nadzieję. To forum już wiele widziało *poczytaj wcześniejsze posty* Życzę powodzenia w starankach i trzymam kciuki jak za wszystkie kobitki!!

Sylcia 31, moreme, mufka, idarnowska, Antiope i wszystkie kochane Staraczki miłego wieczorka życzę!
 
Hausfrau oj bidny teoj R,,żeberko złamane,nono,,niech szybciutko sie goi,,bo fasolinka w kolejce do was stoi:tak::tak::tak:..
a my owszem w grudniu dzialania jak zawsze,,juz zreszta o tym nie myslimy,,bo lepiej sie nie nastawiac...poprostu brak zabezpieczen i tyle;-):-)
 
Czesc laski

Hausfrau ja zaszlam w ciaze jak moj S mial zlamana noge....hihihi........ Polak potrafi....... do dziela.A maz wraca chyba w czerwcu, to jego ostatnia wersja sprzed tygodnia, zobaczymy kiedy faktycznie wroci. Wiec Swieta spedze u rodzicow a Sylwester w domu bedzie z synkiem.

Ewciu sliczne zdjecie.

Altoids bardzo mi przykro z powodu wredoty, mam nadzieje ze szybko zostaniesz mama.

Wszystkim zycze milego wieczorku.
 
reklama
hej laski !
hej beatka....no nie zazdroszcze ci celibatu ;-)
hausfrau...nasz przepadku :) co wyscie kombinowali, ze twoj ma zebro zlamane? ;-)
pozdrawiam was wszystkie :-)
 
Do góry