reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A jeśli dom będę miał... - czyli wszystko o czterech kątach

Trochę głupio teraz wrzucać zdjęcia po "taaaakiej Stefannie" :-D:-D:-D:-D

Jakiej Stefannie, no jakiej, co...?!:evil::evil::evil:
Zaraz Cię kopnę w dupsko i tyle będziesz miała!:-p:laugh2:

Ślicznych kształtów zaczyna Twój domek nabierać...!
A co to za płyteczki - bardzo podobne do Zebrano z Opoczna..?
Moje kolorki, więc podobają mi się baaardzo!;-):tak:


No i widzę, że Mężuś ma swoje sufity podwieszane w kuchni!:cool2:
A kolorek w garderobie bardzo przyjemny i nawet jeśli nie jest wymarzony, to w końcu tylko garderoba...:rolleyes2:
Wklejaj kolejne postępy!!! Ślicznie!!!
 
reklama
Ninja super bardzo mi sie podoba:tak: a ajk rpzyjda kolory to juz wogóle rewelka:-)
a "złamana biel" to ci wyszła troche za bardoz zlamana:-D;-) ale tez ładnie:tak:
 
Ninja- Wow lecicie jak burza:tak: Bardzo fajna łazieneczka. Podobają mi się takie duże płytki ścienne. A kolorek w garderobie ciekawy wyszedł...mocno złamana biel:-D. Ale efekt fajny :tak:.
Stefanna a już macie zrobiony ogród? Pamiętam jak kiedyś wrzucałaś wizualizacje ogrodu. Ciekawa jestem jak w realu będzie wyglądał. Bo mieszkanko cudnie wam wyszło. Czekamy na dalsze fotki:tak:.
 
Stefanna a już macie zrobiony ogród? Pamiętam jak kiedyś wrzucałaś wizualizacje ogrodu. Ciekawa jestem jak w realu będzie wyglądał. Bo mieszkanko cudnie wam wyszło. Czekamy na dalsze fotki:tak:.

:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

MARZENIE...!:cool2:

PM na razie założyliśmy żywopłot - wykorzystałam moich rodziców, którzy zostali po roczku Martynki i w ciągu 2 dni wsadziliśmy z tatkiem ponad 120 tujek... Myślałam, że mi ręce odpadną, a nogi z tyłka wyjdą...:sorry:
Potem udało nam się wyrównać teren i posadziłam kilka brzózek, sosenek, klonów i innych drzewek. Teraz czekamy na pogodę, żeby chwasty spryskać randapem i chcemy jak najszybciej posadzić trawkę.

Moje pobojowisko - koniec kwietnia:


A tak wyglądało po wyrównaniu - widok z tarasu:




Tutaj żywopłot:


Śliwa Pissardi:


Catalpa:


Moje ukochane klony:




Tutaj kącik z sosenkami:




A w drugim rogu z brzózkami:

Ostatnio dosadziłam pomiędzy nie różne rododendrony i azalie...:cool2:
 
Ostatnia edycja:
Ninja - ładny kącik łazienki a płytki też mi skądś znajome;-)
Kuchnia prezentuje sie ciekawie, a KG rewelka, żałuje że u siebie czegoś w tym temacie nie wymyśliłam:zawstydzona/y::wściekła/y:
Stefanna- ogród jak marzenie, tylko jeszcze żeby trawka urosła:tak: równiutko macie jak na stole, a swoją drogą ile arów?
No i plac zabaw dla dziewczynek - bo chyba tego nie przeoczysz:happy:
 
Stefanna- super się zapowiada a jeszcze jak się zazieleni i dojdzie trawka to będziecie mieć pięknie :tak: No to jeszcze wam syna brakuje ;-):-D domek jest, drzewka też... :rofl2:
 
Stefanna -pięknie macie wszystko dopracowane! Podziwiam!

Ja na razie działkę odpuściłam.. A w weekend sarenki, którymi tak się wcześniej zachwycałam op..ły mi wszystkie liście z posadzonych w tym roku pierwszych drzewek owocowych :wściekła/y: . Mam nadzieję, że uda się je uratować - szansa jest, bo nie okorowały ich za mocno...:no:

Giza - garderobę robię, jak przyjeżdżam z pracy a okazuje się, że Bubu właśnie zaczął popołudniową drzemkę - wtedy na godzinkę lecę, tylko, że przez godzinkę to można mało zrobić...


Płytki w łazience to Polcolorit Greta - to właśnie te zamówiłam jak jechałam po inne ;-)
 
Stefanna- ogród jak marzenie, tylko jeszcze żeby trawka urosła:tak: równiutko macie jak na stole, a swoją drogą ile arów?
No i plac zabaw dla dziewczynek - bo chyba tego nie przeoczysz:happy:

Weronika trawkę będziemy siać lada dzień, bo chwasty spryskane Randapem pięknie padły...!:cool2:
Dzisiaj wszedł Pan od kostki, który ma mi zrobić ładne krawężniki z kosteczki granitowej - wtedy dopiero będzie to wszystko miało ręce i nogi...
Cała nasza działka ma niecałe 1500m2, a ten kawałek przed tarasem to mniej więcej połowa - Mężuś już główkuje kto to będzie kosił...!:-p
Plac zabaw też będzie, a jakże - huśtawka, zjeżdżalnia, piaskownica i domek - to im musi na razie wystarczyć!;-):tak:
PM z tym synem to sobie nie żartuj...! Mężuś się śmieje, że pieska sobie kupi dla równowagi, hehe:-D:-D
Dzięki Ninja! Ja za bardzo działki nie mogłam odpuścić, bo miałam tyle korzeni, gałęzi i dziur, że dziewczyny nogi by połamały pierwszego dnia....:sorry:
Mam nadzieję, że Twoje drzewka przetrwają wyżerkę sarenek - zapytaj w ogrodniczym o preparat na uszkodzoną korę, bo kojarzę, że czymś się drzewka smaruje w takich sytuacjach...
 
reklama
ninja jestem pełna podziwu dla ciebie!!! niesamowicie się uwijacie z tą budową! już jesteście tak blisko! naprawdę podziwiam!:-)

domkiem stefanny zachwycam sie na FM, więc tu powiem tylko, że naprawdę jest niesamowity! przepiękny!

my jesteśmy daleko w lesie za dziewczynami.. obecnie wylały się wylewki.. jeszcze szmat roboty przed nami
 
Do góry