reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A jeśli dom będę miał... - czyli wszystko o czterech kątach

Stefanna- jeśli mogę zapytać:sorry2: co to za "materiał", który macie na ścianie w holu i częściowo przy ściance od kominka? To kamień? Bardzo mi się podoba:tak: też czegoś takiego szukamy :tak:
 
reklama
a to tak na szybciutko fotki po "remoncie":
img2679d.jpg

img2680j.jpg

img2681t.jpg

odmalowane ściany, dwa regłay podwieszane, jedna szafka podwieszana z szyfladą, która sie niestety sama otwiera i półka pod sprzęt.Wszystko wyniosło nas grosze normalanie a efekt jest nieporównywalny z tym na zdjęciu:tak:
 
niekat ślicznie to wygląda:tak:..i naprawde fajnie ze twój mąż umie takie mebelki zrobić:tak:..Wielki efekt za małe wydatki:-)
 
ja wiem, że w porównaniu do drogich mebli niektórych z Was to te nasze wydają sie bardzo skromne i proste... ale jak ninja napisała - dla mnie najważniejsze że Łukasz zrobił je od serca.Serio, mówie wam!Jak patrzyłam na niego przez te kilka dni przy pracy czułam że on to robi dla nas:tak:żeby było nam miło usiąść i popatrzeć i żeby był z siebie dumny;-):-)z czasem kolekcja się powiększy bo wypracował fajny patent na nie:tak:w tej chwili do nowego nie pasuje stół totez jest na priorytecie i na to tez mam pomysł i jestem ciekawa co o tym sądzicie:happy:chodzi o to, ze podoba mi się stół gdzie brzegi sa drewniane a ok 20 cm od brzegu środek jest ze szkła.Nawet podwójnego szkła gdzie miedzy jego warstwami ułożona jest kompozycja (widziałam taką z ziaren kawy, ale mozna pokombinować):sorry::confused2:Moze któraś z Was wie jak sie takie rozwiązanie sprawdza w praktyce....
 
niekat-co z tego ze ktos ma cos drogiego jak np nie dorobil sie tego sam lub mu sie nie uklada itp itd (pisze bo u mnie w rodzinie tak jest i nie wiem czy pamietasz Kasiula jak ci mowilam o siostrze M) wazne ze wam sie to podoba, ze jest to zrobione przez mezulka ale sami do tego doszliscie i macie satysfakcje z tego!!!!!!!!!!!!!! A fotki roznie wychodza najlepszy efekt jest na zywca:-):tak: Mozecie byc z siebie dumni a kasa raz jest raz jej nie ma...
SLICZNIE KOCHANA:tak::-):tak:
 
niekat ja też bardzo cenię sobie rzeczy, które sami zrobimy.. teraz jestem bardzo dumna z tego, że całe ocieplenie poddasza zrobiliśmy sami.. no i gipsowanie i malowanie też do nas będzie należało:-) świetnie, że mąż ma taki talent! ojj przydałby mi się :tak:;-)
a co do stołu to ja mam obecnie taki z bokami drewnianymi, a środek ze szkła, ale mlecznego.. jestem z niego bardzo, ale to bardzo zadowolona! szczególnie przy dzieciach i przy zamiłlowaniu Marysi do gotowania;-)ale rodzice mają stół szklany ze szkła przezroczystego.. efekt taki, że jest szczelnie przykryty obrusem, bo po dwóch minutach siedzenia przy nim jest potwornie spalcowany i wygląda nieciekawie..
 
niekat ja też bardzo cenię sobie rzeczy, które sami zrobimy.. teraz jestem bardzo dumna z tego, że całe ocieplenie poddasza zrobiliśmy sami.. no i gipsowanie i malowanie też do nas będzie należało:-) świetnie, że mąż ma taki talent! ojj przydałby mi się :tak:;-)
a co do stołu to ja mam obecnie taki z bokami drewnianymi, a środek ze szkła, ale mlecznego.. jestem z niego bardzo, ale to bardzo zadowolona! szczególnie przy dzieciach i przy zamiłlowaniu Marysi do gotowania;-)ale rodzice mają stół szklany ze szkła przezroczystego.. efekt taki, że jest szczelnie przykryty obrusem, bo po dwóch minutach siedzenia przy nim jest potwornie spalcowany i wygląda nieciekawie..
no i o to mi chodziło skabunia!!!taka rado to rada;-):-)i juz wiem co robic:sorry:
 
reklama
My tez mamy lawe z przezroczystego szkla i juz sie przyzwyczailam ze jest czysta jedynie jak Dawid idzie na drzemke lub spac wieczorem ;-)
 
Do góry