reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A ja rosnę...Wzrost i waga czerwcowych bobasków.

Roksanka waży 6900 (4i pół mieś.), po ur. 2700, a jak miała 3 mieś ważyła 6 kg.Cały czas karmiona tylko piersią.
 
reklama
Dziewczyny ile teraz tygodniowo/miesięcznie przybieraja Wasze maluchy?
Bo mój Fifi to chyba za mało :-(w ciagu miesiąca przybrał tylko 650 gr a pediatra na szczepieniu nic na to nie powiedziała :baffled:
No i chyba mam problem po podaniu glutenu :-( mały zrobił sie jakis niespokojny :-(mam wrażenie że czesto boli go brzuszek-płakac mi sie chce:-(
 
Dziewczyny ile teraz tygodniowo/miesięcznie przybieraja Wasze maluchy?
Bo mój Fifi to chyba za mało :-(w ciagu miesiąca przybrał tylko 650 gr a pediatra na szczepieniu nic na to nie powiedziała :baffled:
No i chyba mam problem po podaniu glutenu :-( mały zrobił sie jakis niespokojny :-(mam wrażenie że czesto boli go brzuszek-płakac mi sie chce:-(

A może trochę dla niego za wcześnie???W sumie ma 5 miesiecy ja bym poczekała min do 5,5 żeby podać niby się podaje miedzy 5 a 6 ale mi jakoś nie spieszno;)Póki co jest dobrze i daje na razie tylko owocki;)650 g to nie jest zle niby 200 na tydzien powinnien nie wiem ile teraz waży ale myślę, że normalnie standardowo przybrał:)
 
Badinecka moja chudzina tez przybrala ostatnio w miesiac 600 gram lekarz nic nie powiedzial nawet nie wspomnial o badaniach krwii wiec nie jest zle podobno normy to 500-1000 gram

Ercio 4,5 m 6290 waga ur 2390 na cycusiu nie mierzony musze to zrobic :)
 
Michaś waży 8275 4,5mca i mierzy ok69 według lekarki według mnie 73 waga urodzeniowa 4kg dł 60
 
Dziewczyny ile teraz tygodniowo/miesięcznie przybieraja Wasze maluchy?
Bo mój Fifi to chyba za mało :-(w ciagu miesiąca przybrał tylko 650 gr a pediatra na szczepieniu nic na to nie powiedziała :baffled:
No i chyba mam problem po podaniu glutenu :-( mały zrobił sie jakis niespokojny :-(mam wrażenie że czesto boli go brzuszek-płakac mi sie chce:-(
Moja Emilka w 6tyg przybrała ostatnio 800g, teraz przez 6tyg 900g i jest cały czas w tej samej siatce centylowej, więc 650g miesięcznie to normalne :)
Zrób próbę wstawienia glutenu troszkę później, widocznie Fifi jeszcze nie jest na niego gotowy.
 
reklama
Do góry