reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A ja rosnę...Wzrost i waga czerwcowych bobasków.

reklama
U mnie załamka :-(
pola 9 miesięcy i 3 tygodnie - 7900.....oczywiście tu wszytsko jest fine....płakać mi się chce...kuźwa co ja robię źle.?????wydaję mi się że dużo je....alre może ja g..no wiem.....
 
Agi78, nie martw się. Moja mając 9 miesięcy i 3 tyg. ważyła 8200 ( i ma 78cm, może nawet 80). Pediatra mówi, że nie jest źle ale mogłaby nieco więcej. Jednak jak posłuchała jak ją karmie to uznała, że wszystko w porządku- ten typ tak ma. Tylko nie mogę pozwolić na ominięcie posiłku czy niezjedzenie obiadku bo ma taki kaprys.
Będziemy mieć super laski! :D
 
U mnie załamka :-(
pola 9 miesięcy i 3 tygodnie - 7900.....oczywiście tu wszytsko jest fine....płakać mi się chce...kuźwa co ja robię źle.?????wydaję mi się że dużo je....alre może ja g..no wiem.....
Agi kochana nie zamartwiaj sie, zawsze mozesz zrobic badanie krwi w anglii na wlasna prosbe ale ja mysle ze taka jej uroda bo Polusia jest na =
]
]

]]moje oko okazem zdrowia i dobrego humoru :) (sorki Lila sie wpycha na klawiature). Sprawdz swoja wage w ksiazeczce jesli jeszcze masz, moze bylas taka sama w jej wieku??

edit a tak a propos to mi sie wydaje ze Lila strasznie malo je a jakos tyje, wiec to z pewnoscia rowniez kwestia genow :) Ja tez tyje z powietrza :wściekła/y:
 
Agi Emilka ma prawie 11 miesięcy i ok.8kg i nie uważam, żeby coś było nie w porządku. Po prostu jest "z tych mniejszych" :-)
 
Ja poznałam w parku dziewczynkę z tego dnia co mój Damiś więc prawie 11 miesięcy i waży 7kg!!! lekarze jej trują dupę że za mało ale ona po prostu taka drobniutka jest!!! cały czas zadowolona i uchachana!!! :) widać że zdrowa ale maluśka ;)
 
reklama
Agi Tak się martwiłaś tą wagą, a tymczasem jest większa niż u mojej starszej Emilki :-D Dziś byłam na ważeniu i Emilka w wieku 11miesięcy ma 8100g i 71cm. Mała, ale proporcjonalna :-D
 
Do góry