reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z nasza waga?

Hmm... ja "przed" ważyłam jakieś 50 kg, teraz mam 5 kg na górce :D i oby mi cosik więcej zostało po porodzie, bo na razie słucham w kółko, że "chudzina taka" ;)
 
reklama
Ja to co przytyłam  czyli 0,5 kg juz zgubiłam i na dzień dzisiejszy nic do przodu .Troche mnie to zaczyna martwić  :( :( :(
 
:D ja póki co krągłościami chwalić się nie będe, bo nie zamierzam się ważyć do następnej kontroli u gina a to dopiero 13 września :p
 
Wiśnia, cieszę sie, że nie jestem sama... ja też na początku ciąży schodłam około 2 kilo i jakoś nie moge nawet tego nadrobic ::)
juz zaczynałam się tym martwić, ale chyba nie powinnam, bo na badaniu usg wyszło,,że dzidzia rozwija sie poprawnie.. termin porodu z usg był nawet parę dni wczesniej niż ten wyliczany standardowo...

brzuszek mi juz trochę wyskoczyl.. mój luby twierdzi, ze slicznie wyglada:)
chyba narazie tak ma byc.. 63 kilo i ani trochę więcej ;D przynajmniej narazie

chociaż z drugiej strony nie mialabym nic przeciwko temu by przytyc troszkę, no i żeby juz brzuszek było widać :laugh:
ja mam problemy z jelitami i np. teraz ni toleruję żadnych witaminek ciążowych, bo zawieraja zelazo.. jak na początku ciąży lekarz uraczyl mnie samym żelazem, to długo sie zbierałam, by znow jeśc w miarę normalnie...
z nowym lekarzem ustalilismy, ze dopuki wyniki krwii nie będa znacząco odbiegać od normy, to nie ma co się męczyc.. wiec staram się teraz zjadać wszystko co ma żelazo, zwłaszcza kiszoną kapustę ;D

ale się rozpisałam, wybaczcie ;D
pozdrawiam
 
Mi tez przepisal zelazo,ale nie biore,bo sie fatalnie czulam po nim.Krwinek czerwonych mam 4 miliony ,wiec nie jest tak zle... ;D
A z moja waga to smieszne historie,bo zanim zaszlam w ciaze to sie odchudzalam.Jestem nielzym grubaskiem,bo na smaym poczatku ciazy wazylam 102,20.Nie wiedzac,ze jestem w ciazy odchudzalam sie dalej i zeszlam do 96.Teraz w 16 tygodniu waze 96,8.Podczas pierwszej wizyty u lekarza wazylam 96,wiec od tej wagi licze wzrost,czyli mam 0,8 kg na plus ;)
 
hej jak tak czytam dziewczynki wasze wypowiedzi to stwierdzam ze ja to jestem sumo :) bo jestem w 19 tygodniu i przytyłam juz prawie 6 kilo !!i brzuszek mam taki dość:))) w zasadzie to tylko brzuszek i troszke na twarzy. Ale ja nie moge sie oprzeć jak widze słodkości z tym ze w cale tak duzo to nie jem i tak czytałam ostatnio ze i tu cutuję ...,, w 1 trymestrze waga powinna wzrosnąć o 1,5-2 kg i około 0,5 kg na tydzień, tj 6-7kg razem w 2 trymestrze ciąży. Dalej pisza że przyrost masy ciała powinien być kontynuowany w tempie ok0.5kg na tydzień podczas 7i 8 m-ca ciąży a w 9 miesiącu ciąży o 5,0 kg na tydzień spaśc w stosunku do 8 m-ca, aby przyrost całkowity wagi w trzecim trymestrze wynosił 4-5 kg. I z tego co piszą wynika że muszę jednak ograniczyć jedzenie słodkości buu tylko jak ohhh,
 
reklama
he zobaczymy co u mnie waga w czwartek pokaze u lekarza bo ostatnio tez slodkosci cos za bardzo polubila
a na dodatek maz mi codziennie snikersika przynosi i tak patrze na te swoje udka i dupke i widze juz tego rezultaty :laugh: :laugh: :laugh:
 
Do góry