reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co z nasza waga?

-12kg!!!! Niezły wynik! :tak:
Oj dziewczyny... ale macie dobrze że wasza waga juz leci w dół.. moja, przez duże obrzęki, niestety ciągle do góry i okropnie mi już z tym ciężko :baffled:
 
reklama
Joasiek, po cc nie jadłam 2 doby, cały czas na kroplówkach, w dzień porodu też tylko kroplówa, bo po odejsciu wód płodowych nic nie wziełam do ust. po tych kroplówkach raczyli mnie kleikiem i daniami lekkostrawnymi, np. bułka z masłem lub na obiad pulpet z ryby z marchewka, wiec nie dziwota, ze tyle zleciało. W sobotę miałam -8 kg, a we wtorek nastepne -4, wiec nie jest źle.:-)
 
a ja przeciwnie ledwo zeszlam z lozka porodowego i zabralam sie za obiad:tak: wogole apetyt mi dopisuje ;-) ale malutka sciaga ze mnie bardzo duzo wiec tez sie nie martwie o zrzucenie pozostalych kilogramow:-)
 
Do góry