reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

Ja przechodziłam w zwykłych, tylko kupiłam sobie 2 pary bardzo duzych w brzusiu, a pozostałe na gumeczkę ;-p. A teraz mnie piją jak diabli, więc trzeba się było szarpnąc. Jeszcze z jedne by mi sie przydały, ale to w przyszłym tygodniu chyba wybiorę się na łowy. gdzie w Warszawie jest duży H&M? oprucz reduty, bo tam już byłam.
 
reklama
marti z biodrami to u mnie tez krucho:-D:-D - raczej standard:-D lub waskie, nie wiem jak je okreslic. a co do kombinezonu to mysle, ze wlasnie dla malych cycuszkow jest ok, bo ta babka tez nie miala duzych, a te guziki, ew. kieszenie lub jakies klapy, bo roznie to bywa w roznych kombinezonach to tym bardziej dla nas jak znalazl.

mamo Q - ja raczej tez mam krzywe nogi, wszystko nosze do kolan, bo mi wstyd, ale dla takiego kombinezonu to bym wszystko zrobila. a ten wlasnie z linku juz wysoko licytowany jest, wiec nie licytuje dalej, zwlaszcza, ze nie wiem czy by mi pasowal.
 
Ja przechodziłam w zwykłych, tylko kupiłam sobie 2 pary bardzo duzych w brzusiu, a pozostałe na gumeczkę ;-p. A teraz mnie piją jak diabli, więc trzeba się było szarpnąc. Jeszcze z jedne by mi sie przydały, ale to w przyszłym tygodniu chyba wybiorę się na łowy. gdzie w Warszawie jest duży H&M? oprucz reduty, bo tam już byłam.

w parku Wola
 
mamo Q to ja sie pisze na ten tusz, co takie cuda robi. jak sie orientujesz to napisz jaki bylby w sumie koszt tusz plus wysylka i twoja fatyga.

i jeszcze cos - poleccie jakis podklad kryjacy, ale bez efektu maski, cera mieszana, z niedoskonalosciami typu prosaki, czyli te biale kulki podskorne.
 
Dziewczyny a jak wam sie trzyma ten tusz? Bo ja jak ostatnio była w Sephorze, to pani mi powiedziała, ze ta mascara jest rzeczywiscie dobra, ale przez miesią, maksymalnie dwa, potem sie zbryla i juz nie jest taka fajna. No ale rzęsy rzeczywiście miałam czadowe.
 
Cześć!

Żania ale ekstrawagancje ;-) Tak trzymać!

Moim z kolei zwyczajem są kawki - tak sobie ustawiłam że nawet jak jestem sama z dziećmi to po tymp orannym "wirze" śnaidaniowo-ubieraniowo-łóżkowym, robię sobie malutką kawkę z mlekiem i wypijam :-) Czasem jak pójdą spać to też. Wtedy nawet z czymś słodkim biorę, bo przy dzieciach nie chcę się obżerać, bo też zaraz chcą.

Poza tym się zapisuje na magisterkę... i chcę naukę języków wznowić. Kurczę czasami się zastanwiam po co ja to robię??? Jeszcze nigdy nie pracowałam zawodowo! Jak ja te moje umiejętności wykorzystam? Czy to nie strata czasu i pieniędzy?

Aga
 
zgred mysle, ze jesli sa checi i pieniadze to warto ruszac do przodu. jak juz odchowasz dzieci to pomimo, iz nie pracowalas zawodowo beda inaczej patrzec na ciebie, bo nie dosc, ze wychowujesz dzieci trojke to jeszcze masz czas na swoja edukacje i to na porzadnym poziomie. to na pewno w przyszlosci zaprocentuje.
 
reklama
zgred - podziw moj dla Ciebie wzrasta :-) Fakt, ze przy dwojce (a za chwile trojce) dzieci Ci sie chce to po prostu dla mnie po prostu powod zeby dac Ci jakis medal :-D

Ja tez chce sie zapisac na angielski, no ale mam tylko jedno dziecko... :sorry2:
 
Do góry