reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

super Marti!!! :-)

Powinnaś pomyslec o zarabianiu w taki sposob - ja placilam slona kasę za swoje, a wcale nie byly ladniejsze od Twoich:tak:
 
reklama
dla wlasnej przyjemnosci chialam cos zmienic;
cale zycie bylam naturalna jasna blondynka, a od 3 godzin mam wlosy - braz-sliwka - w zaleznoci jak pada swiatlo - maz mnie chyba zabije...
 
wow, Joanka! jaka zmiana :-):szok: Dawaj no szybko fotkę bo umrę z niecierpliwosci ;-)A mężowi pewnie się kolana miękkie z wrażenia zrobią :-D:tak:
 
mamo Q kurde, ale ja nie zauwazylam, zebys miala pinezki:-D. po prostu jestes tak ladna, ze nizej nie patrze:-D:-D:-D:-D.

mysz ja wolalabym miec duze i obwisle, bo tak jak mama Q mam male i obwisle, w rozstepach.


kretyn byl ten kto powiedzial, ze male zawsze sa jedrne i nie wiotczeja. na cyce nie ma zasady:-D:-D
 
reklama
kluliczku ale ja chce wlasnie takie miec:tak:, nawet do pasa niech wisza. bo ja to mam klopot co z takim (moj to jest egzotik)egzotik rozmiarem zrobic i jak w ogole w stroj sie upchac skoro stanik w sumie nie potrzebny praktycznie, a z estetycznego punktu widzenia no jak mozna nic nie miec, wiec chyba utne kawal gąbki kąpielowej i se napcham w stanik:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry