reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

reklama
marti ja myslalam, ze ty kawal cyca masz a ty tak jak ja? nie to zebym sie cieszyla, ze ty tez masz male piersiątka, ale troche mnie to na duchu podnislo, bo jak patrze po laskach to mysle, ze ja jedyna w polsce, ba na swiecie jedyna, mam takie pchełki. mam wielki kompleks na tym punkcie. łudziłam sie, ze po ciazy zostana mi wieksze, chociaz troche, ale gdzie tam. mam mniejsze niz przed ciaza. a tak w temacie to jakie modele strojow kapielowych kupujesz zeby jakos nie wygladac tragicznie? bo juz tyle zmierzylam i taka lipa, ze juz nie wiem. chyba sobie napcham tych poduszeczek po 4 na kazdy cycek:-D:-D:-D:-D:-D:-D

dopiero doczytałam ;-) szerlock ja i kawał cyca ?!?! hahahhaha :-D:-D małe morelki to miałam w ciaży a teraz znów rodzynki :sorry2:dosłownie prawie same brodawki :sorry2: pamietam jak mama zawsze mi powtarzała: "zobaczysz, po ciąży będą większe..." i co? i dupa :-D są mniejsze niz przed :-phmm... może to druga ciąża się liczy :-D:-D:-D głównie podchodzę do tego z dystansem, ale nie jest łatwo ;-) nie raz myślę o operacji, tymbardziej że ludzie którzy najbardziej mnie kochają i szanują (np. mama) nie sprzeciwiają się jej :szok: wiecie,bo to naprawdę dziwnie wygląda, jakbym dosłownie miała usunięte piersi... wiem że wiele dizewczyn narzeka że mam małe, ale ja naprawdę nie mam :-( praktycznie to mogłabym nie nosić stanika bo nie jest mi potrzebny no ale to trochę dziwne co? Co do kostiumu to mam taki z "wypełnieniem" push up i tylko się nim okrywam :sorry2::-p wtedy wychodzi faktyczne A ;-)gorzej gdy się schylę itp to odstaje trochę...

Ja bym chciała mieć po prosu zwykłe najzwyklejsze A lub małe B...
 
Ostatnia edycja:
ja moge miec caly alfabet byle miec cycki:-D:-D:-D:-D i na plecach tez bym mogla nosic, czy np. w torebce, gdziekolwiek byle miec kawal cycuszka:-D:-D:-D. ja tez mysle o operacji, ale to moze po drugim dziecku. mi tez mama mowila, ze po ciazy beda wieksze, a ja mam mniejsze niz mialam. a wtedy tak narzekalam, a teraz? a najgorsze jest to, ze jeden cycek mam wiekszy, zawsze mialam troche nierowne, ale przez karmienie bardziej widac teraz, wiec do jednej powinnam wlozyc 4 poduszki a do drugiej 5:-D:-D:-D:-D:-D

a dla siebie zrobilam tyle, ze kupilam kilka bluzek, łacznie za jakies 140zł,(bo wiecie teraz te wyprzedaze). tylko nie mam ich do czego nosic :-D:-D:-D:-D, bo z dolem gorzej. w maju kupilam sobie w reserved super dlugie lniane spodnie i dlugo sie nimi nie nacieszylam, bo szew na tylku zaczal puszczac, wiec dalam na reklamacje. ludzilam sie, ze naprawia, ale mozliwa jest tlyko wymiana lub zwrot kasy. wzielam kase, ale takich samych spodni nie warto bylo kupowac, a innych tak fajnych nie widze. ale sluchajcie widzialam babke w taki swietnym kombinezonie ze spodenkami i sie w tym zakochalam. widze, ze jest tego sporo na allegro, ale boje sie kupic, a tak mi sie podoba. w sklepach nie widzialam. wstawiam linka to se zobaczcie o co mi chodzi
FRESH MADE _CZADOWE MINI SPODENKI / KOMBINEZON_ S (391832896) - Aukcje internetowe Allegro
 
Fajny ten kmbinezon :-) hmm... może sobie sprawię :sorry:Tylko jak ja bym w nim wygladała :eek::confused: bo wiesz szerlock, przy naszych cyckach to trza uważać, chyba że sobie wypchamy :-D a biodra masz szerokie? bo ja tak, jestem taka typowa grucha, zero cyca wielka dupa :-D najlepiej by było przymierzyć... kurcze faktycznie w sklepach nie widziałam :no:
 
Fajny ten kombinezon, ale ja nic nie nosze krótszego niż za kolano:zawstydzona/y: bo mam nieładne nogi i tyle:zawstydzona/y: a co do tych cycków to ja po drugim dziecku robie operacje;-).
 
ja jestem jakas nienormalna.
Wczoraj mama zmusila mnie zebysmy pojechaly do Centrum Handlowego a ojciec zostal z Jasiem. Pojechalysmy ale caly czas patrzylam na zegarek bo to juz bylo pod wieczor. Wciaz myslalam czy Jasio jzu jest marudny i co robi itp. Nasz pobyt w sklepie przedluzyl sie wiec musialam poinstruowac ojca wsprawie Jasiowej kapieli ale caly czas sie zastanawialam czy wszystko jest ok i czy Jasio nie placze... No i zamiast sie rozerwac i skoncentrowc na zakupach to ja sie denerwowalam i tyle mialam z wyjscia...
Jestem nienormalna :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Całą ciążę przechodziłaś w zwykłych spodniach? No to nieżle, choć ja też prawie do końca nosiłam takie zwykłe na zmianę z ciązowymi, ale to takie na gumce ze zwiniętą gumka pod brzuszkiem.
 
Do góry