reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

Ewitka - niedlugo po ciazy kupilam sobei 3 fajne staniki Triumpha ktore sa nieco za luzne w obwodzie - a byly to 80C. Teraz wskoczylam w obwod 75 no i automatycznie miseczka idzie w gore jak Kluliczek pisala. Tez Triumph i z tego D troche biust wychodzi... Wcale nie jest dobrze trzymany skoro troche wychodzi.. :no:
Ja 80 w obwodzie jeszcze nigdy nie nosiłam, nawet w ciąży. Nie wiem czy wy lubicie takie luźne biustonosze, bo patrząc na wasze filigranowe kształty w porównaniu ze sobą, to nie mogę uwierzyć. Ja mi się 75-ka rozciągnie to mnie trafia, bo odstaje pod piersiami. Jak rok temu kupowałam biustonosz do karmienia, to myslałam, że kupię 75E, a tu niespodzianka - za duży był na mnie :-)
 
reklama
Ewitka - pozory myla ;-)
Mojej mamie w sklepie zadna ekspedientka nie wierzyla jak prosila o 90D... Bo faktycznie tez nie wyglada...
 
marti ja myslalam, ze ty kawal cyca masz a ty tak jak ja? nie to zebym sie cieszyla, ze ty tez masz male piersiątka, ale troche mnie to na duchu podnislo, bo jak patrze po laskach to mysle, ze ja jedyna w polsce, ba na swiecie jedyna, mam takie pchełki. mam wielki kompleks na tym punkcie. łudziłam sie, ze po ciazy zostana mi wieksze, chociaz troche, ale gdzie tam. mam mniejsze niz przed ciaza. a tak w temacie to jakie modele strojow kapielowych kupujesz zeby jakos nie wygladac tragicznie? bo juz tyle zmierzylam i taka lipa, ze juz nie wiem. chyba sobie napcham tych poduszeczek po 4 na kazdy cycek:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Wolalabym miec male niz obwisle :-D:-D:-D:-D

A co do robienia czegos dla wlasnej przyjemnosci to dokonczylam dzis kanalowe leczenie zeba... calosc kosztowala ponad 1/4 mojej pensji... :eek::eek::eek:
 
Wolalabym miec male niz obwisle :-D:-D:-D:-D

A co do robienia czegos dla wlasnej przyjemnosci to dokonczylam dzis kanalowe leczenie zeba... calosc kosztowala ponad 1/4 mojej pensji... :eek::eek::eek:


No a ja mam teraz i male i obwisle:sorry2::zawstydzona/y::-:)-:)-(. Co do zeba a raczej zaplaty to wspolczuje:sorry: nie jest to mile jak trzeba tyle kasy wydac:no:.
 
Oto moje dzieło, czyli zaproszenia na nasz ślub :-) Pierwsza wizja była całkiem inna a w końcu wyszło coś całkiem innego hahahahah :-D Trochę kolor sie nie zgadza bo na zdjeciu wyszły białe a są takie jasne ecru ;-)

DSCI9152.jpg

DSCI9151.jpg

bez.jpg
 
reklama
Do góry