reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

Ja mam rower krosowy tzn z takimi dużymi kołami, ale nie kolarzówkę, tylko grubsze koła (ale cieńsze niż góral) wiec można jeździć po takich wyboistych drogach czy gruntowych, chociaż w piachu sie już zapada nieźle. Ale teraz bym już za żadne skarby nie kupiła górala. Podobnie jestem zadowolona że może za trochę większe pieniądze ale kupiłam rower markowy (author) bo jest naprawdę fajny, lekki pomimo że ma stalową ramę (lżejszy niż rower który Jacek kupił swojej siostrzenicy 8 letniej!) wszystko gładko i lekko chodzi no i jest ładny :)Zresztą gadżeciara ze mnie nie ukrywam i lubię mieć rzeczy dobre :) Kupiłam sobie co prawda najniższy model - wszystko też trzeba do takiego rowerru dokupić - nie ma nawet błotników czy bagażnika, nie mówiąc o takich rzeczach jak lampki czy inne bajery. Ale np dobrym pomysłem jest licznik! Dzięki niemu wiem ile przejechałam kilometrów, z jaką jadę prędkością i przez to jazda jest ciekawsza. Tak mnie to ładuje energią że po prostu szok. Do tego można przy dizesiejszej tendencji do korków naprawdę w sensownym czasie dojechać w różne miejsca, nieraz szybciej niż samochodem - jak mijam te stojące w korku auta to ... HIHI ;))

Agnieszka

Pozdrawiam
Agnieszka
 
reklama
Bog stworzyl Ziemie, popatrzyl powiedzial: piekne...
Bog stworzyl zwierzeta, popatrzyl powiedzial : piekne...
Bog stworzyl przyrode, popatrzyl powiedzial : piekne...
Bog stworzyl kobiete, popatrzyl powiedzial...a Ty sie bedziesz malowac...
icon_biggrin.gif




:wściekła/y:

właśnie wytropiłam na swoiw forum tcz.pl:-D;-)
 
a my dzisiaj idziemy na imprezkę do przyjaciół :tak: Piotruś zostaje z babcią :tak:
ja oczywiście nie piję bo mojemu mężowi zależało na moim prawku z tego też powodu żeby miał go kto wozić ;-)
 
A ja zapisałam się na aerobik, Zajecia nie odbywają się w klubie fitness tylko w przedszkolu, ale sala jest w miare przystosowana, są lustra maty i ciążarki. Jestem zadowolona. Jak mieszkałam w szczecinie to chodziłam codziennnie na 2 godziny do fajnego klubu a teraz musze sie zadowolić tym co jest. Fajnie jest czuć zakwasy:-)
 
Ja raz w tygodniu chodzę na aquaaerobic. Zajęcia są akurat w godzinach kąpieli Emilki więc ten dzień to dla mnie prawie święto bo babcia przejmuje kąpiel, wieczorne karmienie i usypianie. Wracam domu i mam cały wieczór dla siebie.
 
Ja od dzisiaj postanowiłam biegać, wieczorami jak mały już zasnie i tata będzie w domku. Zobaczymy jak długo będe miała to postanowienie, oby do wieczora mi nie przeszedł zapał.:-D
 
reklama
Mamo Q i co biegałaś dzis?


Żaniu nie biegałam bo mnie głowa bolała, więc stwierdziłam że lepiej poleżec przed telewizorem na kanapie;-), we wtorek mały płakał opiekował się facet no ale ja musiałam go wspierać duchowo;-)a wczoraj postanowiłam że narazie odpuszczam,;-) Żaniu ja zawsze sobie znajdę jakąś wymówkę:zawstydzona/y:
 
Do góry