reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

reklama
:-D:-D no może dlatego mówi się że było łatwiej bo nie było tej całej otoczki z kamerami itp.:-D:-D teraz nawet jakby się chciało coś ułatwić kursantowi to niestety kamery wszystko rejestrują i nie da rady :no::no: a na mieście bite 40 minut trzeba jeżdzić :dry::dry:

ogólnie to nie jest tak trudno bo na placyku tylko dwa manewry itp. ale u nas w zielonce jest strasznie z tym prawkiem bo większość nie zdaje i już cała masa przekrętów i innych afer była .....
 
barszczyk - jak ja zdawalam 9 lat temu to tez wtedy byly afery z lapowkami non stop i poniewaz jako jedyna z calej grupy zdajacych zaliczylam plac manewrowy to chociaz po miescie nie pojechalam rewelacyjnie ;-) to facet mnie puscil bo tak to by podpadlo od razu ze cala grupe oblal :-D
 
No ten placyk manewrowy to był kiedyś straszny ;-) teraz tylko 2 zadania są na placyku :-Da u nas nie tyle chodzi o łapówki ale o to że mamy bardzo niską zdawalność i wszyscy się zastanawiają co z tym naszym WORDEM jest :confused: duża część egzaminatorów to takie straszne mendy że szkoda gadać ...
 
dzisiaj odebrałam prawko :-D wyszłam z urzędu komunikacji, zamieniłam się z mężem miejscami i zawiozłam rodzinkę do domku :-D to był mój debiut i mąż stwierdził że jest w szoku że tak dobrze mi poszło :-D nawet nie bał się dać mi auta :-D no to teraz z drogi śledzie bo Gosia jedzie !!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
dzisiaj odebrałam prawko :-D wyszłam z urzędu komunikacji, zamieniłam się z mężem miejscami i zawiozłam rodzinkę do domku :-D to był mój debiut i mąż stwierdził że jest w szoku że tak dobrze mi poszło :-D nawet nie bał się dać mi auta :-D no to teraz z drogi śledzie bo Gosia jedzie !!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Super Małgosiu:-)
 
bo ci,co teraz zdają twierdzą,ze wtedy było łatwiej :-p
Ja uwazam, że faktycznie było łatwiej, ale co do testów - była jedna dobra odpowiedź, a z takimi testami zawsze jest łatwiej:tak:

Co do jazdy, to ciągle tak samo - jak ktoś sie nadaje, to zda za pierwszym, ew, II razem. A jak ktoś próbuje po 10 razy i nic, to powinien dac sobie spokój, bo pewnie i tak z tego prawka korzystac nie bedzie....

No i bierz jak najczescie auto Gosia - tu jak najberdziej jest trafne powiedzenie "praktyka czyni mistrza":-)
 
reklama
O ile ja pamiętam to 10 lat temu było więcej niz jedna odpowiedź. Wiem bo w jednym pytaniu zamiast dwóch odp. zaznaczyłam jedna i to był moj błąd.
 
Do góry