reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

Mamooli- cieszę się bardzo, że byłaś tak piękna, bo uśmiechnięta! oby częściej moja droga, oby częściej! buziam
 
reklama
mamooli - super ze mialas takie mile chwile :-) Oby bylo ich wiecej :-)
Napisz jak sobie Ola radzi w przedszkolu?
 
mamooli - super ze mialas takie mile chwile :-) Oby bylo ich wiecej :-)
Napisz jak sobie Ola radzi w przedszkolu?

właśnie miałam Wam sie chwalić, że jest super:tak: Płakała tylko pierwsze dwa dni przy rozstaniu a teraz to cała szczęśliwa do przedszkola jedzie. A jak rano zaspana i nie chce się ubierać to ją podpuszczam i mówie; a , to dzisiaj nie idziesz, a ona zaraz, że idzie i już się ubieramy:-)
Gorzej jak wraca, bo czasem już od progu się z Maksem piorą....
 
Barszczyk - ogromne gratulacje :-):-):-).
Ja też wczoraj miałam egzamin i niestety nie udało mi się :-(. Przez palanta, który jechał prosto a włączył kierunek, że skręca :wściekła/y:. Następny mam 23 października

Zgred - Tobie również należą się gratulacje :tak::-). Teraz to już tylko końcówka ;-)

Mamooli - fajnie, że miałaś sympatyczny dzień :tak::cool2:. Myślę, że jak Ola poszła do przedszkola to będzie Tobie dużo lżej i częściej będziesz się uśmiechała ;-)
 
natka1977 głowa do góry następnym razem na pewno się uda.

Kurczę jak ja się cieszę że studia skończone, o stresie z egzaminu na prawo jazdy już dawno zapomniałam (to już ponad 10 lat) Nie wiem jak bym teraz dała radę. Nawet by mi się nie chciało.
 
Dzięki dziewczyny za Gratulację i życzenia :-):-)
sama jestem w szoku że mi tak poszło :-D:-D jestem nawet lepsza od męża bo on zdał za drugim razem :cool2::cool2::cool2::cool2: he he mogę się teraz troszkę powywyższać :-p:-p
no ale przynajmniej jest ze mnie dumny ;-)
 
ewula - masz racje - ja tez nie wiem jakbym teraz zdala prawo jazdy (mam od 9 lat) no i jakbym teraz miala studiowac to tez bylaby męka :szok:
Jednak tego typu rzeczy najlepiej jest robic jak najwczensiej bo potem sie nie chce.
Podziwiam osoby ktore maja okolo 40-ki i chce im sie studiowac... a moze to tylko ja taka malo ambitna jestem :zawstydzona/y:
 
reklama
Pewnie że lepiej wczesniej, bo potem to juz sie tak nie chce, choc przyznam że ja sie lubię uczyć, czasem tylko czasu brak.:-( Wole z małym się wygłupiać niż siedzieć w książkach:-D
 
Do góry