reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co robimy dla siebie i dla własnej przyjemności? Hobby, wyjścia, zakupy itp

kluliczku - babka przyjmuje na smolnej w wawie :), tylko sie nie zrazaj bo jest oschła i nie kazdemu jej zachowanie pasuje - ale super dobiera staniki.
Wczoraj było z 10 babek na dobór biustonoszy - przymiarki i wybieranie trwa ok 20min a nastepnego dnia odbierasz stanik i masz nauke zakładania i układanie :) ok 15 min.
Ja dzis straciłam troche czasu przed lustrem ale chyba mi sie udało umiescic :)

Szerlock- a czy jak maz jest "zywicielem" rodziny to musi iśc do wojska?
 
reklama
Też bym chciała taki stanik:rolleyes2:, a ja wczoraj pojechałam po odkurzacz a kupiłam sobie w końcu szybkowar i blender:-D:rolleyes:.

Kupiliśmy też rower na wycieczki rowerowe ale jeszcze to trochę potrwa zanim wyruszymy bo narazie kupilismy tylko jeden rower dla M:laugh2::rofl2: a dla mnie i siedzonko dla Quintena musi jeszcze poczekać w sklepie aż fundusze napłyną:unsure:.
 
Szerloku, ja też myslę, że żywicieli rodziny nie można powoływać do wojska, sprawdźcie to koniecznie! No i fajnie, ze wycieczka wam się udała.
Pyzuncia, zdradź nam troche tajników tego prawidłowego zakładania biustonoszy :-)
A mnie mąz dzisiaj zapisał na basen w lipcu, karnet 8 wejść, będę sobie chodzić 2 razy w tygodniu na nowo otwarty basenik, juz się nie mogę doczekać. To będzie dla mnie taki prezent rocznicowy. A o rocznicy ślubu na szczęście nie zapominamy, bo to również imieniny synka :-)
 
teoretycznie jest jedynym zywicielem rodziny, ale praktycznie to częsc wypłat m. spływa na moje konto i podatek idzie ode mnie. te wypłaty to z tej dodatkowej pracy, nie mogl sam na siebie pisac takich kwot i dlatego musial na mnie tez. wiec w tej sytuacji jestesmy zblokowani tym, chociaz kwota nie jest wielka w sensie jakbym sama musiala sie z tego utrzymac, bo waha sie od 500zł do 900zł, zalezy od miesiaca. same widzicie, ze ostatnio w moim zyciu same doły. nie wiem czy moze byc gorzej, ale przyjmę wszystko.
 
Szerlock, wyczytałam, ze obecnie obowiązujące przepisy nie przewidują odroczenia służby wojskowej jedynym żywicielom rodziny. Można natomiast ubiegać się o odroczenie służby ze względu na ważne sprawy osobiste lub rodzinne. W Twoim przypadku taką ważną sprawą osobistą mogłaby być choroba mamy, a rodzinną konieczność zapewnienia rodzinie środków utrzymania. Jesli do tego macie jakies kredyty, to też się liczy na wasza korzyść. Odroczenie takie może być udzielone lecz nie musi - według uznania WKU. Maksymalny okres odroczenia na ważne sprawy osobiste bądź rodzinne wynosi 12 miesięcy.
 
ewitko skad masz te informacje? mozesz podac jakis namiar. nie wiem nawet jak napisac takie odwolanie ani czy na specjalnym ich druku czy jak. i gdzie je skierowac.
 
Dziewczyny podzielcie się tytułami jakiś ciekawych książek, bo ja już wszystko co mam przeczytałam i nie mam co czytać a tu nie ma polskich bibliotek a kupowac w ciemno troche szkoda kasy. Interesuje mnie powieść, może być klasyka może być przygoda, romans ale nie typu Harlequin:rolleyes2:
 
Mamo Q - wstyd sie przyznac ale Ci nie pomoge :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Moj rozwoj intelektualny zamiera :-( ograniczajac sie do czytania lektur z zakresu szkoly podstawowej klas I-III
Cholera nie wiem czemu tak jest... Tak lubie czytac ale z czasem po prostu nie wyrabiam... Zwlaszcza teraz jak mam mnosto roboty w pracy i nie ma mojego meza Moze w wakacje sie uda...:confused:
 
reklama
z beletrystyki polecam Wiśniewskiego (tego od samotnosci w sieci) - bardzo dobrze sie go czyta - jest taki emocjonalny, babski - mimo ze to facet; Sapkowskiego (sage o wiedzminie), i Koontz'a
 
Do góry