reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 trymestr- jak się czujecie?

A ja się cieszę, że te upały minęły bo było ciężko. Teraz tylko strasznie szybko się męczę i bolą mnie mięśnie pod spodem brzucha jak się zasiedzę albo po leżakowaniu wstanę...jak pochodzę chwilę to mi przechodzi...ale czuję się jakbym miała z 80 lat...
ja na zgagę codziennie wieczorem piję letnie mleko i pomaga...moja znajoma piła pół szklaneczki coca-coli ;) przyznam, że ja od czasu do czasu też się muszę napić coli taką mam ochotę
 
reklama
Ja póki co nie mam zgagi -całe szczęście. Za to zaczęły się takie bóle w kroczu tzn taki nacisk podejrzewam, że to makuch mnie tak uciska , ale czasem aż oddech mi zabiera.
 
A ja się cieszę, że te upały minęły bo było ciężko. Teraz tylko strasznie szybko się męczę i bolą mnie mięśnie pod spodem brzucha jak się zasiedzę albo po leżakowaniu wstanę...jak pochodzę chwilę to mi przechodzi...ale czuję się jakbym miała z 80 lat...
ja na zgagę codziennie wieczorem piję letnie mleko i pomaga...moja znajoma piła pół szklaneczki coca-coli ;) przyznam, że ja od czasu do czasu też się muszę napić coli taką mam ochotę


Też ostatnio dokucza mi zgaga, ale na razie pomagają mi 2 poduszki pod głowę i chwilę leżenia ;-) A Coca- Colę odgazowaną poradzili mi pić jak miałam wymioty.
 
Ja mam zgagę gdzieś od trzech dni ale nie wiem czy to nie od chleba, który ostatnio kupił Małż. Jakiś taki kwaśny mi się wydaje...
 
Oj tez juz mi ciezko..a dzisaj to tragedia oczy na zapalki,wypilam kawe i nic mnie na nogi nie postawila:-( i czuje sie taka grubaaaaa i wogole drazni mmnie dzisaj wszytko:wściekła/y:wczoraj bylam u fryzjera i co....z****** mi fryzure za krotko mnie sciela... koszmar!!
Zgage czasami mam,ale wczesniej mialam czesciej teraz jakos na szczescie nie meczy mnie!!
Zaraz musze isc po makaron do sklepu to moze sie obudze!!
Milego piatku!!

 
Powiem szczerze że chyba tak naprawdę nigdy nie wiedziałam co to zgaga. Moja mama i siostra mówiły że cały czas ich to męczyło w ciąży a ja nic... do wczoraj. Wieczorem tak zaczęło mnie palić w gardle i nic nie pomagało. Nie jest to specjalnie miłe odczucie więc mam nadzieję ze się więcej nie pojawi.
Tak poza tym to moje dzieciątko strasznie się ostatnio rozkopało pewnie kiedyś będzie piłkarzem lub bokserem :) Nawet mój mąż jest pod wrażeniem tego jakie brzuszek potrafi przybierać formy :)
 
Ja tez nigdy wczesniej zgagi nie mialam i w ciązy tez dopiero od niedawna
moje sposoby to zimne mleko
ostatni posilek min. 2 godz przed snem
głowa wyżej (podlozylam dodatkowy koc)
 
Ja przez całe zycie zgagi nie miałam, a w ciązy raz mnie dopadła, i mam nadzieję ze to był pierwszy i ostatni.
teraz fajna pogoda i nie puchnę już aż tak, najgorsze sa bóle kręgosłupa, i ogólnie czuje się jak słoń.
 
Ja ze zgaga nie mam problemow ,tak jak przez cala ciaze jej nie mialam tak teraz tez nie. Caly czas czuje sie super ,jedyne na co moge sobie ponarzekac to to ,ze dosc czesto leci mi krew z nosa ale nie jakos strasznie mocno tylko pare kropel i juz (jednak czesto). No i moglabym tez dodac bol plecow ,ale to jak zbyt dlugo przybieram jedna pozycje. Tak to jest wszystko dobrze nawet caly czas wchodze za jednym zamachem na 4 czy 5 pietro tyle ,ze wolniej niz zwykle :)
 
reklama
zgaga to moje drugie imię :-( wcześniej nigdy nie miałam, jak w II trymestrze się zaczęła, tak trwa do teraz.. czasem całe dnie... a uważam na jedzenie... nic mi nie pomaga.. na początku migdały a teraz na chwilę renni...
 
Do góry