reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

3 trymestr- jak się czujecie?

reklama
Z majtaskami jakos sobie radzę, bo na poczatku ciązy kupiłam takie duze bawełniane tzw. MAMA SIZE i bardzo je sobie chwalę. Teraz jest u nas kuzyn na wakcjach, wiec zero spontonu w kwestii majtek i... seksu ;-)
 
A ja na majtasy nie narzekam, noszę swoje zwykłe, tylko wybieram bawełniane, takie pod brzuszek i jest OK. A czasami jak jest mi za gorąco to biegam po domu w staniku i bokserkach i jest jeszcze przewiewniej ;-)
 
ojejku, to mnie zaskoczylyscie z tymi majtami!
ja bym bez majtek nie mogla nigdzie usiasc ze wzgledu na uplawy...moze jakas dziwna jestem, a lekarz mowi, ze jest ok!tylko spie bez, jak zawsze...a, ze bepanthen na odparzenia jest super to sie zgadzam:)ja mialam ten problem zawsze przy podpaskach i bardzo pomagal!tylko boje sie jak bedzie z tymi wkladami po porodzie>bo dotychczas sie nauczylam, ze tylko bella perfecta mi sluza, ale one cieniutkie i malutkie....a zapas mam niezly!Sylwestra spedzilismy tak spontanicznie w Polsce, wiec skoro mialam walizke prawie pusta naladowalam tymi podpaskami ( tutaj ich nie kupie):)no i miesiaczki juz nie dostalam:)
 
Co do majtek to ja nosze takie babcine prawie pod pępek inne mnie uwierają !!!!

No i dokucza mi ból pleców po prawej stronie w krzyżu i kłuje mnie pod prawymi żebrami ...skurcze nóg ,i do tego dochodzi drętwienie i puchnięcie palcy ,stóp i powiek ...kurcze boje się ze już się z nerkami zaczyna.a tak to wszytko oki ,poza tym że chodze połamana jak stara babcia ....
 
Nie wiem czy to przez te pogody czy co ale kładę się spać o 23 wstaję po 10 później po południu obowiązkowo drzemka godzinna bo nie wysiedziałabym do 23...normalnie aż się zaczynam bać co będzie po porodzie jak ja taka śpiąca będę ;p
 
Odkąd upały zeszły śpię w miarę normalnie, oczywiście spię tylko na boku bo żadna inna pozycja nie wchodzi w rachubę , a i tak mnie co chwila coś uwiera i uciska i zanim się wymoszczę do snu to nieźle się zmęczę i jak już się ułożę to bodzinka zaczyna
harce. Brzuch mi czasami twardnieje ale rzadko , najgorsze są bóle pleców, które dokuczają najbardziej jak siedzę , no ale jakoś się trzeba przemęczyć.
 
Oliwka ja też mam drętwienie stóp, ale to nawet po nocy tak mam i nie wiem co z tym zrobić.
Ogólnie jest nieźle, tylko już mi coraz bardziej niewygodnie i uwiera mnie pod żebrami....
 
reklama
ja juz tez mam dosyc ! Jak wytrzymam do konca ... nie wiem ...? mam uciski na nerw korzonkowy i chodzic nie moge . Prawa strona mnie boli jak diabli , stanac na nodze nie moge . Spac mi okrotnie zle , brzuch jest juz tak wielki ze mnie przytyka nie zaleznie od tego czy spie na boku czy na wznak - budze sie co pol godziny i tak przez cala noc ......... masakra jakas . I ta zgaga cholerna .... Mowie wam juz sil nie mam . Aaaa jak by tego malo bylo to nogi ( stopy i w kostkach ) mi puchna , bola ...
A pozatym OK :-D
 
Do góry