reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

100 pytań do... :-)

lokata - mi tak sie dzialo ze mialam bielizne z rana mokrawa od jakichs 2 tyg przed porodem ale do dzis nie wiem co to bylo ale nie byl to ani czop ani wody ... jakos tak jak woda ale wody to nie byly bo mi odeszly w dzien porodu
 
reklama
harsh nawet nie wiedzialam,ze jest 'olbas bath' , olbas mamy jako olejek (do skropienia np. na poduszke przy katarze),ale ten do kapieli moze byc ccalkiem fajny.
Choc przyznam,ze zamiast olbasu wole 'karvol' - tez olejek o podobnym dzialaniu, tyle,ze w kapsulkach (rozcina sie gorna czesc i wylewa na poduszke,bok lozeczka itd.) jak dla nas lepszy od olbasu.
 
ruda ja tez jestem zwolenniczka karvolu i powiem ci ze dostałam tez wersje w pojemniczku,normalnie do nacierania i jestem zadowolona,bo przy każdym przeziebieniu pomaga Sammiemu lepiej spac
 
nikusiazory
daj znac jak sie czegos dowiesz...nie wiem jak sobie wyobrazic inaczej saczace wody
a więc sie dowiedziałam ... zadzwoniłam do swojego dr prowadzącego ... kazał przyjechać na oddział ... było badanie (baaardzo bolesne) i stwierdził że to nie wody bo po tym badaniu wypływałyby dalej (chyba że pęknięcie nastąpiło gdzieś wysoko) ... jeśli zdarzy sie to po raz kolejny to mam sie zgłosić do przyjecia na IP. Zlecił badanie CRP, w poniedziałek 21go wizyta i stwierdził że "może we wtorek urodzimy" bo ma dyżur.
 
Lokatko,a niemogli ci zbadać paskiem specjalnym czy to wody czy nie?pisały tu dziewczyny ze na IP takie testy maja. Są one rownież dostępne w aptece ale po co kaske wydawać ..
Trzymam kciuki do wtorku! :)
 
tulipku ...
a niemogli ci zbadać paskiem specjalnym czy to wody czy nie?
Zanim jechałam do szpitala, moja mama poszła do apteki zapytać o te papierki, niestety nie mieli. A mój dr chyba bardziej ufa swoim paluchom ;-) Cały dzień po tym badaniu wszystko mnie bolało, dziś jest lepiej. W poniedziałek pewnie bedzie chciał mnie położyć na oddziale ... a wtorek poród? Hmm, jak on chce to zrobić? Oby nie wywoływanie.
Nikusiazory ... no gdyby Ci sie to powtórzyło myknij sobie do dr ... nie zaszkodzi a bedziesz pewniejsza :tak:
 
Do mam, które rodziły :biggrin2:

Czy przy opuszczaniu Szp. z dzieckiem, otrzymywałyście skierowanie na USG bioderek, które trzeba zrobic w 6 tyg. życia dziecka?

Czy trzeba to zrobic prywatnie?


I jeszcze czy otrzymałyście informację, kiedy trzeba się zgłosic na poszczególne szczepienia, rozumiem że dopiero jak dzieciątko się urodzi trzeba się zgłosic do pediatry którego się wybrało, gdzie założą kartę, itd.?

Pozdrawiam
 
reklama
Po wyjściu ze szpitala należy zgłosić noworodka w przychodni. Wtedy na wizytę domową przychodzi położna, no i trzeba się zarejestrować do pediatry. To pediatra daje wszelkie potrzebne skierowania do poradni specjalistycznych.
 
Do góry