reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

100 pytań do... :-)

Dziewczyny a mam takie pytanie. Czy spotkałyście się gdzieś może z czymś takim, że czop śluzowy może być glutkiem galaretowatym, ale nie podbarwionym krwią tylko takim zwykłym, prawie bezbarwnym? Bo coś takiego dziś zobaczyłam i nie wiem czy się nastawiać, że w ciągu paru dni się zacznie czy spokojnie czekać dalej? :)

I jeszcze takie pytanie jako że to moja pierwsza ciąża i kompletnie nie wiem czego się spodziewać, a są na tym forum dziewczyny, które już nie raz rodziły... Co to są te skurcze? Czy to wygląda jak ból miesiączkowy? Czy to jest jakieś rwanie w dole brzucha? Czy kłucie?

Z góry dzięki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czy wam czasami w brzuszkach tez cos pyka? Doslownie...takie 'pyk' ze srodka od 2 dni co chwila slysze. Czyzby to byla inna forma czkawki?

P.S.
Odpowiadajac na pytania z PW- kobieta powyzej z badaniem CTG- to nie ja
Harsh wczoraj podczas KTG miałam takie głośnę puknięcie, zdziwiłam się bardzo, a pan doktor,że-" mała nam baka puściła":-)
 
barbra ...
Czy spotkałyście się gdzieś może z czymś takim, że czop śluzowy może być glutkiem galaretowatym, ale nie podbarwionym krwią tylko takim zwykłym, prawie bezbarwnym?
Mnie takie coś długości ok 3cm wypadło 2 tygodnie temu ... bez śladu krwi, białawe, galaretowate, lepkie ... no i wczoraj dwa razy też coś takiego wyleciało tyle że mniejsze.
 
barbra ...
Mnie takie coś długości ok 3cm wypadło 2 tygodnie temu ... bez śladu krwi, białawe, galaretowate, lepkie ... no i wczoraj dwa razy też coś takiego wyleciało tyle że mniejsze.
Mnie też odszedł czop na trzy razy i był bezbarwna galaretką, to było ponad tydzien temu
 
No więc wygląda na to że to owy czop ... innym wypada w ratach po kawałku, a innym jeden konkretny, podbarwiony krwią tuż przed samym porodem.
Dziś znów kawałek frupa wypadł :eek:
 
u mnie też czop był bezbarwny, żadnego śladu krwi i też odchodził na raty.
Co do skurczy, u mnie to był takie narastające bóle w dole brzucha i w dole pleców, bardzo silne, bez względu czy siedziałam czy chodziłam to nie przechodziły, trwały około minuty, może nawet troszkę dłużej
 
hmmm a moja polozna powiedziala jak miodszedl czop ok 2 tyg temu ze czop wcale nie musi byc z krwia. Przezroczysty lubkremowy to tez czop:tak: mi odszedl bez krwi taki glucik
 
A ja mam pytanie odnonie majtek poporodowych, podpasek poporodowych i podkładów:-)

Z jakich firm kupowałyście i po ile sztuk :-D

Będę wdzięczna za odp.
 
Ponoc najlepsze sa majtki te z siateczki wielorazowe,podkłady akurat u mnie w szpitalu daja sami ale ja kupiłam do domu te firmy seni,a podpaski to czesc dostałam hartmana na nietrzymanie moczu i kupiłam zwykłe wielkie bella.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko, nie wiecie czy mozna w ciazy stosowac olejek kamforowy?? Chcialam natrzec plecy i piersi zeby mi ten kaszel przeszedl, przed ciaza zawsze dzialalo, ale nie wiem czy teraz moge tego uzyc??
 
Do góry