reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... :-)

co do maxi cosi to jest jakis model którego sa dwa typy - 1. ktory mozna obracac tak by łatwiej dzieciaczka wyjąć 2. bez takiego bajeru... i ten bez tego bajeru jest 100 razy lepszy ...bo w crash testach ten bajer psuje całą "niezawodność" fotelika ... tak więc trzeba uważać...bo firma firmą ale trzeba konkretne modele rozpatrywać :-)
 
reklama
my mieliśmy taki, co się nie dało obracać, ale przede wszystkim trzeba ostrożnie jeździć, bo żaden fotelik i żadne pasy nie pomogą jak zabraknie nam wyobraźnie.
 
my mieliśmy taki, co się nie dało obracać, ale przede wszystkim trzeba ostrożnie jeździć, bo żaden fotelik i żadne pasy nie pomogą jak zabraknie nam wyobraźnie.


tak, tylko że ja o moją jazdę się nie boję...a o innych - debili co nie potrafią normalnie jeździć ... choć jak taki wyjedzie ci na czołówkę mając 100km na liczniku to i najlepsze foteliki nie pomogą:/
 
Ja już wczoraj zobaczyłam ten wątek o fotelikach i jak zobaczyłam te styropianowe foteliki w tych testach zderzeniowych to normalnie zgroza... Dzięki temu zmieniłam zdanie co do zakupu wózka. Na początku podobały mi się te 3w1, teraz zdecydowanie nie wezmę wersji z fotelikiem, bo to jest bez sensu.
 
No dobra ale jezeli w zestawie 3w1 jest fotelik ktory w tych testach dostał 4 to co za roznica czy kupie go w zestawie czy osobno?Ja nie zauwazyłam zeby ktorys fotelik był oceniony na 5albo jestem slepa.
 
ojjj...nie denerwuj się :-) jasne że jak znajdziesz z takim fotelikiem co w testach jest dobry to będzie gicior:-) ja jeszcze tak szczegółowo się nie interesowałam... :-) mój znajomy jednak sienie doszukał takiego wózka 3w1 który miałby "bezpieczny" fotelik ...ale to też pewnie zależy kto jakiego wózka szuka itp :-)
 
reklama
eee Futrzaczku ja sie nie denerwuje,ja bardzo spokojny człowiek jestem tylko kiepsko u mnie z poruszaniem sie po takich stronach i to jeszcze w innym jezyku,poprostu ciapa jestem.
Ja zauwazyłam ze w wiekszosci sa w tych zestawach własnie maxi cosi a one maja 4,na pewno nie kupiłabym kompletu z fotelikiem od tego producenta co wozek bo jakos wydaje mi sie ze jak ktos robi wszystko to nie bedzie to dobre,oczywiscie zdarzaja sie wyjatki.
 
Do góry