reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... :-)

reklama
Mój gin znowu robi chyba wszystkie możliwe badania, bo dzisiaj dostałam kolejną długą listę i tam zaznaczył HIV. wydaje mi się że,to przesada, bo też nie wiem gdzie bym mogła się tym zarazić, a w poprzedniej ciąży inny lekarz nie wymagał takich badań
 
nie wiem czy to nie jest osobiste pytanie ...bo w zasadzie wszędzie o tym piszą a ja jestem ciekawa jak to u was jest...czy robiłyście badania krwi na HIV ? pytam bo chyba wszędzie piszą że należałoby zrobić to badanie... mi tam ginek nic o tym nie mówił ...a w sumie ja nie przypominam sobie żadnych sytuacji że mogłabym się zarazić... jestem ciekawa czy wy dla świętego spokoju robiłyście albo czy ginkowie wam sugerowali to badanie?


A ja miałam badanie krwi na obecność wirusa HIV teraz i w pierwszej ciąży również, mimo, że też nie miałam możliwości zarażenia się ( no chyba , że u dentysty:baffled: - słyszałam, że też można, ale nie wiem czy to prawda )
 
Ja też miałam robione badanie na wirusa HIV, ale to było w zeszłym roku przy setce innych badań które miałam zlecone. I teraz moja gin stwierdziła, że nie ma sensu powtarzać. Nie takie straszne to badanie, a przynajmniej jestem spokojniejsza.
 
Mnie też lekarka zaleciła, bo jak sama powiedziała "nigdy nic nie wiadomo". Zrobiłam, wynik negatywny oczywiście, i teraz jestem spokojna. Badanie nie jest drogie ok. 30zł, więc warto zrobić.
 
reklama
Do góry