reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
hej

Caterina bo przypomniała mi się opowieść Lopop.. brała jakiś antybiotyk na przeziębienie chyba i później okazało się ze jest w ciąży.. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Zuza bez kopniaków jestem jak zbity pies, w nocy poczytałam w necie o różnych pierdołach, w łazience trochę popłakałam.. rano Maluch się ożywił nieco ale i tak idę na IP.. a jak bym zamawiała te książki też bym tak zareagowała :tak: oby 'moc dotyku książki' podziałała &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Muma :**** z tego wszystkiego brzuch mnie rozbolał :zawstydzona/y:
Anuszka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Szyszka suknia piękna :tak: no i fryzjer taką Ci fryzurę strzeli że zdziwisz się że z krótkich tak można.. widziałam moją koleżankę, miała króciutkie a wyglądała jak by miała burzę włosów ;-)
Kok.o pewnie u teściowej nalewkę malinową kosztuje ;-) i Ewcię do działki przyzwyczaja bo jak teściowa ma Małą później brać na wypad na działeczkę.. ;-) ale odezwać by się mogła.. Kokoszka jedna ;-):-)
Katiuszka dołączam się do zachwytu nad ogrodem i Tobą wśród kwiatów.. aaa i Juluś jakiś taki inny wyszedł na zdjęciach.. wydaje mi się że bardziej do Ciebie podobny..
ja mam w moim mieście 'różankę' w której (tu będę się różnić od Zuzy) bo ja od urodzenia mieszkam a w tej różance nie byłam :eek: moze w weekend???


idę zrobić se zastrzyk i lecę na IP..

do później!!!
 
witam wszystkie:p)...ja juz po pracy i po obiadku.Dzis w pracy zgadałąm się z kolezanką na temat urlopu i od słowa do słowa,wyszło,ze razem pojedziemy:tak:,tzn.ona jej mąz i ja z Adamem.!!Pokój juz sobie "zaklepała",w tym samym miejscu co my..fajnie,bo w kilka osob tez fajnie jechac!!Nie jest powiedziane,ze krok w krok razem wszedzie chodzic musimy,ale gdzies na szlaki,razem,wieczorkiem do knajpy,pogadac,posmiac się...fajnie!!spodobał mi się ten pomysł!W sobote ide do pracy.Po pracy Adas przyjedzie i ruszamy do Galerri ,kupic mojemu chrzesniakowi prezent,bo 19 maja ma komunie!!a ja nic jeszcze nie kupiłam:shocked2:i chcemy teraz w ten weekend to zrobic.Szyszka,relacja konieczna od krawcowej byc musi!! hi hi i ja tez myslę,ze buty,mogą byc w bardziej intensywnuym kolorze!!ja ta wstążkę pod piersiami,tez dałą bym w takim samym kolorze jak buty..,takie wyrazniejsze,zeby to było!!ojjj,pamietam,jak było to 3 latka temu....krawcowa,sukienka,przymiarki,garnitur,..itd,itd!!!!(i ten STRES!)....och,fajnie,fajnie jest powspominac!!!!!U nas dzis ciepło jest,słonca moze nie ma za bardzo,ale jest parno na dworze....jeszcze troche niech obiad sie "uleży";-);-);-) i ja zmykam maszerowac:tak:ps.Adam jutro wynik na posiew robi......
 
zuzanka
no ja też wredny nerwus jestem a do kupy z eMem to już w ogóle jest masakra może coś w tym jest.

aniak
dzięki za &&&
a co to za różanka jakiś ogród z różami?

szyszka
moja znajoma miała wstążkę buty kolczyki a jej eM krawat w takim chabrowym kolorze no powiem że nawet fajnie to wyglądało
 
czesc babeczki:-)
uuufff spinning w szaleńczym tempie zaliczony, siłownia tez, Młoda spi (sni jej sie chyba,ze nikt nie chce jej nosić, bo popłakuje przez sen:-);-)).
maiev przykro mi:-:)-( trzymaj sie. Teraz to nie pocieszenie pewnie:sorry:, ale niedługo bedziesz cieszyc sie II:tak: I my z Tobą:tak:
Ani@k hehe teściowa to cytrynóweczke mniamniuśną robi, ale ja to abstynent jeszcze jestem;-) ale zapasik w lodówce sie chłodzi..ooooooooooooojjjjjjjjj jak sie doooorrrrrwe to...uuuuuuuuuuuuuuuuuuh!!:-D
zuzka babolińcu :************* i niech no Cie uścisne:-)! ciesze sie, ze zapał i humor wrócił i praca nad dziedzicem wre!;-):-D I w ogóle staraczki niech no uścisne! tak ma być na tym wątku:tak:pozytywnie, wesoło:tak::-)
hihi wspomniałam sobie, o jakich pierdołach gadalyśmy jakiś rok temu, o chyśtaniach na blacie kuchennym (bionda zyjesz??????:-D ) i w innych miejscach, pijackie wieczorki (hehe co niektórym czytanie z trudem przychodziło po którymś tam kielichu winka)...eeech :-D

Ja jutro na rehabilitacje ide z Młodą... pisałam? ...yyy nie pamiętam:sorry:.. w każdym razie miejsce nagle w kolejce sie zwolniło i zamiast 3 miesięcy czekania były dwa tygodnie. I jutro idziemy cwiczyć:-)
 
koko
no super z tym zwolnionym miejscem :-)
a wy tak razem wszystkie przed kompem piłyście?fajnie musiało być :-D
 
hehe no było fajnie:-D kazda robiła sobie jakiegoś drina, nalewała winko czy piffko i robiłysmy babski wieczorek (piłyśmy do monitora:-D:-D )
zawsze to lepiej niz do lustra,nie? :-D
 
reklama
a ja mam dziś wolne a tu pada i chłodno

a u mnie dzisiaj upał :-D
Witam się i ja ... coś tam czasem podczytuję ... no i oczywiście kibicuję :)
szyszunia -śliczna ta sukienka
kurde ale mam prasowania i chyba muszę stać i poprasować
spokojnie już pędzę z pomocą, chętnie się odstresuję przy żelazku :tak:
kasica widzę że zawzięcie "chodzisz" , pełna podziwu jestem , słowo !!!
kok.o jak tam ćwiczenia ?
katiuszka szukam tych zdjęć w pięknym ogrodzie, chyba się muszę trochę cofnąć ...
Ani@k pewno teraz rośniesz jak na drożdżach :-D
witaj anuszka
muma u ciebie też się na deszcz zbierało ? kurcze zapraszam do siebie no jak środek lata normalnie
Tasza a co tam u ciebie na polu walki ?
Caterina - wiesz zę ja ciągle &&&&&&&&& za ciebie
Jeżeli kogoś pominęłam pokornie przepraszam .... Ściskam was cieplutko .... dobrej nocy
 
Do góry