reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej Dziewczynki !

No widzę, że nastał świeży powiew optymizmu u Staraczek co mnie bardzo cieszy :tak::tak:&&&&&&&
Bociany latają to trzeba głowę do góry podnosić i wypatrywać a nie chodzić ze zwieszoną, przecież wiecie, że musi się udać to co sobie zaplanujecie !!!:tak::tak:

Ja dziś muszę w Lotto zagrać bo mi się mnóstwo żab śniło :szok: i to chyba kasa;-) Pewnie mi się śniły bo się Olek bawił wczoraj taką gumową żabką ale co tam;-)

Ani@k &&&&& za wizytę :-)

caterina - 8.33
i nie było chętnych do pobrania ?? Chyba na działeczki już powyjeżdzali, nie ?
Tasza wiem co to znaczy patrzeć intensywnie na przyzywający sprzęt do ćwiczeń - to prawie tak jakby się ćwiczyło :-D

katiuszka ten ogród odlotowy a Ty jak kwitnący kwiat:tak::-)

Szyszka i jaka w końcu kiecka będzie ?? Fajnie macie z tym ślubem, poproście żeby zamiast kwiatków kupowali np. pampersy ;-)


Teraz kawka, miłego dnia !!!:happy:
 
reklama
Muma bedzie taka jak niżej, jutro mam spotkanie z krawcowa i obmyślanie planu szycia....
buty w kolorze, wstążka pod piersiami w kolorze butów (może łosoś/nude)
mucha młodego tak jak moja wstążka i buty...

Co do pampersów, to nasza kochana Zuzanka ułożyła mi wierszyk i jest tam misie, bajki i maskotki-jakoś tak :)

anuszka podpytam psiapsióle czy mogę Ci ksiazke pozyczyc i dam znać ;-)
2s.jpg
 

Załączniki

  • 2s.jpg
    2s.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 27
hej Babeczki:-)
Melduję się i ja:tak:
Oooo!!! widzę, że czarne chmury odeszły, nastało słoneczko i od razu optymizm w narodzie:tak:tak trzymać!!!
zuzka Ty to jesteś niesamowita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brawo!!!!!!
Muma dzięki *** Ogród przepiękny, blisko Londynu, ale nigdy o nim nie słyszałam, poszperałam w necie i znalazłam zdjęcia. Ale myślałam, że na zdjęciach tylko tak ładnie wygląda:sorry: to są trzy ogromne ogrody, w jednym jest jezioro. Na razie byliśmy tylko w jednym, bo nie zdążyliśmy, tak mój M. wpisał w GPS-a, że wylądowaliśmy w zamkniętej uliczce o nazwie Valley Gardens:wściekła/y::laugh2:Faceci!!!;-)
Aaaa no i wygranej życzę!!!!:tak:
Czy któraś się orientuje czy Gatto pojechała do Polski? wiem, że miała jechać, ale nie wiem kiedy. Jak tylko wróci, zaraz ją przepytam dokładnie jak podróż, bo dalej nie wiem jak się dostać do Polski. Samochodem tłuc się ponad dobę, czy samolotem. Ciekawa jestem jak jej Gattinka zniosła podróż.
Na razie zmykam, mam dużo roboty, a mały chwilowo śpi,to muszę wykorzystać ten czas.
Do później!!!

ps. Szyszunia śliczna ta sukienka!!! myślałaś już nad fryzurą? upięte włosy czy jakiś fantazyjny warkocz, może koczek?
 
Ostatnia edycja:
szyszunia dzięki
:-*
a ja mam dziś wolne a tu pada i chłodno

temp na tym samym poziomie ale nie wiem czy to spadek . . .
plam też nadal jest

miłego dnia
 
katiuszka dziekuje;-)
co do upięcia to jak cale życie nosiłam długie włosy, ( do łopatek mniej więcej) to ścięłam i eM sie oświadczył :-D:-D:-D, mam krótkie, bob taki klasyczny, wiec nie poszaleje, tym bardziej ze 19/04 podcinałam, ale rozmawiałam z fryzjerka i powiedziała ze nawet z takich włosów da się zrobić coś pięknego, wiec nie martwię sie tym :-)
 
cześć kobitki :**

ja z kawką ,dzisiaj sobie powegetowałam w wyrku bo pogoda nie za ciekawa :cool:
anuszka my staramy się 9 lat i 4,5 roku temu zaszłam w pozamaciczną i od tamtej pory nie pomogło ani IUI i ani In vitro , przyczyn nie znają i rozkładają ręce bo oboje mamy bardzo dobre wyniki ,chodź kilka miesięcy temu wyszło,że mam TSH podwyższone i to jest przyczyna ,biorę tabletki na zbicie i mam cały czas nadzieję ,czasami się śmieje do M mojego ,że może ten na górze wie co robi bo ja mam ciężki charakter i jestem wybuchowa i coraz mniej cierpliwości mam :-)

Muma moja babcia mówiła,że wszy się śnią na dużą kasę ,ale z żabami nie słyszałam ,ale życzę Ci najwyższej wygranej :***** &&&&& a i bociana ja widziałam już stojącego :tak:

caterina książki nie dostałam od ręki ale zamówiłam i w piątek ma być akurat na weekend ;-)jak stałam przed tą dziewczyną młoda i mówiłam tytuły to czułam się jak stara nie doświadczona baba ,która nie wie jak się dzieci robi i taki mnie smiech ogarnął ,że śmiałam się do siebie samej jak głupi do sera aż mój M pod nosem się uśmiał :-D:tak:

szyszka no suknia śliczna ,a ja na Twoim miejscu włączyłabym jakiś intensywniejszy kolor buta i wstążki :tak:
katiuszka no ogród prześliczny :tak:ja swojego M muszę namówić też na jakiś spacer weekendowy po warszawskich łazienkach bo jeszcze never ever nie byłam a mieszkam 11 lat :eek:

aaronka zazdraszczam spacerów po Krakowie ;-)

właśnie Gatto jeszcze chyba w PL

Ani@k jak u Cb jak się czujesz?



kurde ale mam prasowania i chyba muszę stać i poprasować :wściekła/y:
 
Coś się chmurzy u nas i parno jest chyba na burzysko, mam nadzieję, że mi pranie wyschnie:happy:

Szyszka - kiecka ekstra !! oczywiście będzie fotorelacja później ?:-)

Ja myślę, że wstążka i buty to zależnie od płci Dzidzi może ???:sorry:

katiuszka - a to Twój eM robił te zdjęcia ?? Jeśli tak, to mu coraz lepiej idzie :-D

zuzanka -co Ty tak ciągle prasujesz ? brrr , nienawidzę prasowania :happy: Dobre z tym zamawianiem książek :-p

A kok.o ​to gdzie ???
 
reklama
Do góry