reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Ahoj kobitki:-) Witam się z wami z rana bo oczywiście spać nie mogę :zawstydzona/y:
Kawunie sączę zapraszam do wspólnego rannego popijania :-p

Zuza śpiochu jak tam film i raz dwa trzy mnie wykresik uzupełniać:tak:

Szyszunia znaczy się jest oki i już nie bedę się wymądrzać :cool2:

Halo Ani@k we are you ?! Czy jakoś tam :zawstydzona/y:

Kasica
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

O Bzyczek przyleciał :-p

Pozdrawiam z szarego burego wschodu
 
cześć Dziewczynki,
witam się znad kubka inki (juz mam jej dość) jedną ręką karmiąc Cuda (bo jak oświadczył - sam to on będzie jeść w przedszkolu)
Caterina - zamiast się wyspać mając okazję Ty na bb buszujesz, podziwiam! jakbym mogła to chyba bym spała 24h, bo o ile Martysia śpi pięknie, o tyle Cud no comments

Katiuszka - wpadłaś już w rytm? jak forma?

Ania - jak samopoczucie?

Kasica - a widzisz! wychodzicie na prostą, super

Gatto - ło matko, to już jutro! kciuki trzymam jakbym już nie zdążyła na bb wskoczyć

Bzzz - ferie kiedy? masz plany wyjazdowe?

Kok.o - Cud był takim dzieckiem co to nie śpi, byłam zombie do ukończenia przez niego 8mies. spał po 15 min. w ciągu dnia, a w nocy pobudka co 40min-1,5 godz. masakra, współczuję, pocieszaj się, że kiedyś minie

Zuza - &&&&&

Aleksis - fajna ta "Cukiernia..."? też mam, ale jeszcze nie zajrzałam
i wena mi padła

ja dziś robię wyskok do księgarni, którą zamykają i ceny mają wielce zachęcające, nakupię książek do emerytury:)
 
Caterina - zamiast się wyspać mając okazję Ty na bb buszujesz, podziwiam! jakbym mogła to chyba bym spała 24h, bo o ile Martysia śpi pięknie, o tyle Cud no comments
Alex ja tez zawsze tak mówię że wreszcie się wyspię a jak przychodzi co do czego to doopa.

A Cud to pewnie trochę zazdrośnik jest :-p
Ja miałam 8 lat jaksię moje rodzeństwo urodziło i cofnęłam się w rozwoju o lata świetlne :dry:
Zaczełam jeść kaszę z butli :zawstydzona/y:
Z czasem mi to przeszło:happy2:
 
cześć dziewczyny

ja z kawką ,
szyszunia skok tempki oznacza owulację ,Ani@k lepiej to wytłumaczy jak będzie :tak:
caterina tempka uzupełniona nadziei nie robię nadal brzuch zaczyna boleć na @ chodź nie tak mocno jak zawsze,mam wrażenie ,że zaraz poleci ;-)
Gatto jak się czujesz jutro Wasz wielki dzień?!:tak:
 
szyszunia zajebisty tak dobrego polskiego kryminału nie oglądałam :-);-)jak chcą to potrafią zrobić dobre kino akcji :tak:bardzo psychologiczny no ja jestem pod wrażeniem :tak:warto iść
 
reklama
Do góry