reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

no do września szybko czas zleci :tak: za nim się obejrzycie a tu dzień ślubu :laugh2:
ja też dzisiaj jakoś nie mogę się ogarnąć ale już pomału zaczynam robić to co do zrobienia mam :tak:

halo,halo Gatto jak u Ciebie ?
 
reklama
hej!!ale nas zasypało...szok dosłownie!sypało całą noc i do teraz sypie:-( nienawidze zimy!!!!Adam obebrał wynik mojej prolaktyny...jest oki:tak:wynosi 12,65 (norma od 4,79-23,3) wiec jest dobrze!!Adam tez swój wynik juz ma......i pisze tak ...(nazwa tej bakteri)-ujemny....pojedyncze kolonie.!!!Co to oznacza to pojecia nie mam...na mój rozum,ze bakteri nie ma!!tzn.ze jest jakas ilośc,ale chyba nie jest to tragiczne,skoro pisze UJEMNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w poniedziałek wszystko wiedziec bedziemy.....Aleksis masz racje,dr.powie co dalej,co to oznacza,a pan z laboratorium powiedział,ze on dr.nie jest i nie bedzie wypowiadał się na takie temamy!!Ale jak ja widze napis UJEMNY!!!!!!!!!!!!!to chyba nie jest zle....,co..??!!!!!:confused:caterina to kciukasy za drożność trzymam nadal!!!dobrze,ze pozbyłas się tego torbielka i już jest po !!!!:tak:aaacha...apropo tej prolaktyny....to ziółka i bromergon nie :gryzą"się razem....ostatnio prolaktyne robiłam zanim ziółka pic zaczełam i miałam tez cos koło takiego wyniku...o ile pamietam to chyba 14...a teraz mam 12,65.Wiec mieszanka może byc hi hi
 
Ostatnia edycja:
kurcze zawsze coś ,a mówili Ci dlaczego to urosło ? dlaczego ta torbiel powstała? przepraszam,że tak wypytuje ale pierwszy raz słyszę i nie wiem nic kochana na ten temat :-(

Zuza taka torbielka sie robi jak się zapali ten gruczoł i nie wiadomo dlaczego się zapala :zawstydzona/y:
Ale gramatycznie to napisałam:-p

Najgorsze że jutro mam wizytę u Magika miał mi Usg robić a raczej przez tą dziurkę się nic wprowadzić nie da bo rana i boli:zawstydzona/y:
I bądź tu człowieku mądry:zawstydzona/y:
 
caterina może jutro coś podpowie albo badania jakieś zleci ?;-) :tak:

my wieczorem wypad do kina robimy na "Sęp" z Żebrowskim i Przybylską zobaczymy co to za film ,ciekawa jestem bo chwalą go sobie wszyscy ;-)
 
Zuzu Sępa polecam, byłam, mi sie podobał :) chociaż pewnie już siedzisz w kinie:-D
caterina odp Ci! Masz jakieś wnioski? Jak samopoczucie?
Kasia noooo napadało w naszym wro, ale fajnie tak biało, ja lubie białą zimę. Trzymam kciuki za pozytywną wizyte u dr.
Właśnie wróciłam od babci, byłam na śledziku i wiśniówce:-) wypiłam pół kielonka, żeby się nie czepiała:-D
 
Oj przepraszam Szyszunia dobrze jak kreska testowa jest mocniejsza od kontrolnej. Miałaś już tak ?
Ja jak robiłam testy ovu to owszem wychodziły mi krechy raz słabsze raz mocniejsze ale za dodatni uznawałam wynik kiedy ta kreska testowa była o wiele mocniejsza od kontrolnej.

Kasica zobaczysz będzie dobrze niema antybiogramu tzn że nie ma znaczącego wzrostu bakterii albo że jest to flora bakteryjna nie patologiczna.
Trzymam kciuki za wizytę &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry