reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

katiuszka wybaczamy Ci ja pewnie nie znalazłabym czasu bo gapiłabym się w swoje maleństwo jak sroka w świecidełka :-Ddobrze ,że jesteście w domu tulę mocno Was :****

a ja wypróbowałam właśnie nowy lakier przed klientką ,ładny taki kawowy :-)więc pazurki mam odpicowane hehe

Ani@k smacznego i miłego popołudnia :tak:
 
reklama
katiuszka ja miałam osłonki i bardzo sobie chwalę
:):):)
polecam

zuzanko a robisz zdjęcia tym paznokietkom co zrobiłaś???
 
katiuszka WITAJCIE Z POWROTEM :tak::tak::tak:

Ja nie miałam osłonek, po 2 tygodniach wszystko wróci do normy...;-):-)

Miłego dnia dziewczynki, muszę trochę powalczyć z papierami..
 
Katiuszka witaj z powrotem :-) Fakt u mnie jeszcze 10 dni:szok::szok:

Generalnie po wizycie ok, walizka nadal w bagazniku :happy2:
 
Gatto - to super, ze OK, wykorzystaj dobrze te dni , odpocznij i porozpieszczaj sie troszke :-)

Spokojnej nocy wszystkim !!!
 
Ja też nie lubię popołudniówek cały dzień rozwalony :wściekła/y:
a ja mam ciągle na popołudnie ... i ja lubię :-p włąściwie to mam 2 dni takie że zaczynam 0 9.00 a kończę o 20tej mam oczywiście przerwę na obiadek i żeby się przemieścić od 11tej do 13tej a wracam do domu ok 22giej średnio:dry: idzie się przyzwyczaić ...

dobrej nocy wszystkim
 
oooo co tutaj takie pustki ?

życzę miłego dnia babeczki :-D
katiuszka fajnie ze już w domku jesteście ...później doczytałam :zawstydzona/y:
 
hej!!!!!!!!!!!!!!!ale tu ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaa;-),u nas za oknem pada śnieg!!!!co prawda nie dużo,ale sypie!!Witaj katiuszka,super,że sie odezwałaś...jak czuje się świeżo,upieczona mamunia??!!:-)Kurcze nie umie ustawic tych granic:crazy:wpisuje to co chce wpisac,a potem jak klikam na jakis tam kolor i dalej klikam ZAPISZ i nic si.e nie zapisuje:confused:nie wiem czemu to tak??!11mhhhh.....
 
reklama
hej :-)

U mnie ładnie, NIC nie pada:-)
Czy będziemy teraz rozmawiać tylko o pogodzie ?:-p

kasica- ja Ci z tymi granicami nie pomogę bo ja to na czuja tylko robiłam sobie:happy:
Haloooo, ujawniać się !!!:tak::tak::tak:
 
Do góry