reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

dokładnie...do południa mało czasu,i praktycznie cały dzien poza domem....przed 13 wyjezdzamy,bo od 14 pracujemy do 22 i koło 23 w domu jestem...masakra!!caterina,a histeroskopie tez bedziesz miała robioną????czy miałas to robione? a kiedy droznosc bedziesz miała???
 
reklama
Zuza mnie gin co innego wypisał ale moja koleżanka doktór jak usłyszała co, to mi zmodyfikowała na taki który jakby co można łykać będąc w ciąży . A co do HSG to nic nie wiem,jutro do szpitala się ze skierowaniem przejdę to zobaczę:tak:

Kasica
nic nie wiem kiedy.Myślę że po @ :zawstydzona/y: O histeroskopii mowy nie było.
 
ja jak poszłam pierwszy raz do dr.pod której do tej pory jestem opieką,to skierowała mnie na różne,rózne badanie i między innymi dała skierowanie na histeroskopie,zeby mi wykonali.....a drożnośc to zalecił dr.z kliniki niepłodności mi zrobić...
 
kasica ale histeroskopia a drożność to co innego i każdy zabieg ma na celu zupełnie co innego wykazać i ocenić ,drożność wykonuje się aby sprawdzić czy są drożne jajowody bo jak nie są to tylko zabieg in vitro jest wskazany i nie ma co się starać naturalnie bo nie zajdziesz ,co do histeroskopii to jest [FONT=Arial CE, Arial, Helvetica, Helvetica CE][SIZE=-1][SIZE=-1]o[/SIZE]cena stanu endometrium[SIZE=-1], [/SIZE][/SIZE][/FONT][FONT=Arial CE, Arial, Helvetica, Helvetica CE][SIZE=-1][SIZE=-1][FONT=Arial CE, Arial, Helvetica, Helvetica CE][SIZE=-1][SIZE=-1]w[/SIZE]ady macicy[SIZE=-1], o[/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT]glądanie ścian kanału szyjki i inne jeszcze ,zlecają ten zabieg przeważnie jak kobieta roni właśnie :-(

Caterina a mówił Ci w którym dniu cyklu masz zrobić w razie co ?
[FONT=Arial CE, Arial, Helvetica, Helvetica CE][SIZE=-1]
[/SIZE][/FONT]
 
wiem,ze są to dwa inne i rózne badania...z ciekawości pytam,czy caterina bedzie miała i jedno i drugie..............dziewczyny,a zwłaszcza zuzanka...jak zaznaczacie te "granice"??!!wiecie o które mi chodz?1te na wykresie??bo nie mam pojecia jak to się zrobi,a wiedze,ze zuzanko ty masz tak zaznaczone co niektóre rzeczy...jak to się robi??!!caterina,po badaniu drożności jest duża szansa na zajscie w ciążę!!bynajmniej tak mi piwiedziała połozna...dlatego wazne,zeby zrobic to badanie do owulacji!,zeby potem "wykorzystac" TEN czas:tak:.....ja miałam robioną 7dc.no ale nam się nie poszczęściło po badaniu drożności:no:
 
Ostatnia edycja:
kasica ja w ustawieniach wchodzę i tam jest zakładka z kolorami i sobie ustawiam granice kiedy mam wizytę i takie tam :tak: poszukaj sobie na spokojnie i pobaw się ,ja w ten sposób sobie znalazłam szukając :-)
 
cześć

melduję się na apelu :happy2:

choć od rana słonko w okno świeci mnie jakaś senność dopadła.. ledwom zdążyła wstać aby o 10 dupka wziąć :dry: i jeszcze bym pospała :baffled: :-)

Caterina ale ta drożność po tym jak dowiesz się wyniku wymazu??? czy jak pójdziesz ze skierowaniem do szpitala.. :zawstydzona/y: coś chyba mnie się pomięszałło..:baffled: zaraz przeczytam jeszcze raz :tak:
Muma to słońce które u Ciebie się schowało u mnie świeci całą mocą.. może wpadniesz na mały spacerek, co??? Olusia poznam osobiście.. :tak:
Zuza Ty obeznana jesteś w tych wszystkich tajnikach badaniowych - szacun wielki :tak: no i wytłumacz Kasicy te Twoje kolorki na wykresie, jak je robisz :tak:
Kasica granicy wyższych temperatur jeszcze nie ma z czego ustawić.. musisz jeszcze trochę pomierzyć.. a kolorki wytłumaczy Zuzka :tak:

jakieś wieści macie od Katiuszki????? tak sobie pomyślałam.. chyba nieźle by się wściekła jakby jej teściowa coś poprzestawiała w Julkowym zakątku, co??? eeeee pewnie wie że Kasią nie ma co zadzierać :tak:
 
Ani@k ja się obudziłam dzisiaj ze słonkiem na buzi i myślałam,że jest już ok 10 a tu na zegar a 8 i już spać się nie chciało :baffled:jak nigdy u mnie dzisiaj odwrotnie! tak przyglądam się Twojemu wykresowi i na swój zerkam i tak czaruje go sobie ,bo może akurat ,kiedyś ?!!!! cholera no!!! co do zabiegów i tych innych badań Aniulek jak byś tak została przeciągnięta przez magików jak ja z M to też byś była :**** ja jak telefon zaufania M się śmieje :-)

kasica popatrz sobie w ustawieniach i sama dasz radę ;-):tak:



lecę na bazarek ,jakieś tulipanki zakupię i warzywka muszę :****

zaraz wracam sie proszę nie chować po kątach mi tu !!!!!
 
Ostatnia edycja:
Zuza patrz, analizuj, czaruj!!!!!!!!!!! ja osobiście na wykres Kok.o się zapatrzyłam :tak: no i pomogło!!!! :-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Do góry