reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

antybiotyku zadnego nie przepisał zuzanko,tylko furalgin...pytałam o witaminy,powiedział,ze narzzie zadnych witamin,póki on nie bedzie miał pewności,ze jest tam "czysto"bo moze byc tak,ze witaminy =inne leki np.antybiotyk moga zadziałac na bakterie tak,ze one tymi witaminami moga się zywic.....i jesli teraz posiew bedzie dobry,to on przepisze adamowi leki na poprawe ruchu.....bo jesli (ODPUKAC!!!)jest cos nie tak,ze bakterie mogą byc i on przepisałby leki na poprawe ruchu,to te leki kompletnie by nie zadziałały!!!Dziewczyny,ja juz naprawde nie mam pojęcia co o tym mam myslec,naprawde........
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć Dziewczynki,
faktycznie jakoś mniej lektury mam przy cycu ostatnio;-)
moja gwiazdula zaczęła gaworzyć na całego, śmiać się w głos - kocham to:tak: a dziś mamy usg bioderek

Bzzz - ja też lubiłam popołudniowe zmiany - wyspać się chociaż mogłam:-D
Katiuszka - Kobito, luksus masz z teścicą jak Ci Julka zabiera na spanie
Ania - to teraz zapytam jeszcze raz - co będzie syn czy córa? co Ci kobieca intuicja szepce? i nie pytam kogo byś chciała tylko co przeczuwasz, bo, że ma być zdrowe to wiadomo!
Aaronka - a Wy jak tam?
Zuzanka - a kiedy testujemy?
Kasica - spokojnie kobito! będzie dobrze!
Kok.o - super, że już lepiej u Was, wrzuć jakieś aktualne foto Ewusi
Szyszunia - gratulejszyn!

aaa Muma - nowe promo:-D galeriamarek.pl - przy zakupie dwóch z wyprzedaży ta druga za pół ceny, możesz Julę w buty obkupić:-D

a ja mam straszną chcicę na winko!
 
alex_ sama radość jak się patrzy na zdjęcie Twoje małej ,to sobie wyobrażam jak na żywo :tak: a ja nie testuje biorę dupka więc spokojnie 28 dc i @ będzie ja już na nic się nie nastawiam ,nie powiem,że bym nie chciała ale już długo żyję od @ do @ więc teraz po prostu luz :tak: ;-)



a ja mam zakwasy ło matulu ,że szok takie ćwiczenia se walnęłam ,że ledwo łażę drugi dzień :baffled::laugh2:

kasia.natka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA ,SPEŁNIENIA TYCH MARZEŃ CO JESZCZE MASZ W ZANADRZU :tak: Pixmac000057175153.jpgSTO LAT !!!!
 
Ostatnia edycja:
cześć

wylukałam w moim kompie fajną grę - tylko się nie śmiejcie 'free cell' :-D się od wczora wieczora w nią zagrywam, no i ciekawsze niż pasjans :-D:-)

Zuza wczoraj się troszkę przejadłam.. w każdym razie takie uczucie wieczorem miałam.. ale było fajnie :tak: pogadaliśmy, pośmialiśmy się - mogłabym tak z nimi codziennie :tak: (ja tylko chciałam powiedzieć ze mój przedostatni cykl też był 'bezowulacyjny';-)) Zuza a byłaś dwa razy na podglądzie??? bo jeżeli za pierwszym razem pęcherzyki były za małe - to przez kilka dni mogły mega urosnąć :tak:, ja w tym 'bezowulacyjnym' miałam typowe owulacyjne objawy - ból no i skok temp.
Alex__ może i monotematyczna będę.. ale mi naprawdę zależy tylko i wyłącznie na tym aby Dziecko było zdrowe :zawstydzona/y::sorry2: a o przeczuciach/odczuciach nie bedę pisać, bo z każdym bólem, każdym ciągnięciem, łaskotaniem, swędzeniem mam inne :dry::sorry2: Nie chcę znać płci, będę mówić i ginowi i Magikowi aby mi nie mówili czy noszę Synka czy Córeczkę.. no tak już mam.. :zawstydzona/y::happy:;-)
Aleksis najważniejsze abyś choróbsko wyleżała.. abyś się wygrzała.. mi ostatnio lekarz powiedział ze 'tylko i wyłącznie leżenie' :tak: zdrowiej szybko!!!!!!
Muma a właśnie a jakieś ubytki w zębach zauważyłaś???? yyyyy znaczy.. chodzi mi o to czy ciąża wpłynęła jakoś na jakość zębów.. :zawstydzona/y: bo włosy.. hmmm... bardzo mi się teraz moje np. podobają :tak:
Kasica po co tak się zamartwiasz???? poczekaj na wyniki, posłuchaj uważnie co zaleci lekarz i uzbrój się w cierpliwość!!!!
Katiuszka mam nadzieję że masło pomogło :tak: już się nie mogę doczekać sprawozdania z akcji porodowej :tak: no i nowych fotek Julusia!!!! na zdjęciach najlepiej widać jak dzieci szybko rosną!!!! :tak:
Bzzzz to Ty prawie jak Caterina - kobieta pracująca która żadnej pracy się nie boi!!!!!!!!!!! a powiedz.. w czasie ferii zimowych, wakacji też pracujecie??? czy ustawowo jest wolne, tak jak dzieci mają wolne???
Caterina no nie wiem jeszcze jak wygląda sytuacja pogodowa na wschodzie!!!! :angry: mówiłaś że będziesz szła do szpitala ze skierowaniem.. ale to teraz czy po @??? chyba po @.. ja coś z moją pamięcią mam nie tak.. jest dobra, nie powiem ze nie.. ale kurka wodna.. zbyt krótka.. :zawstydzona/y: (bo wyniki wymazu dopiero na wizycie u Magika poznasz, tak???)
Gatto a czy ten termin który Ci wyznaczyli na 14.02 to już taki na mur beton??? bo jeżeli np. okaze się ze Gattinka ma się dobrze i że jeszcze mogłaby posiedzieć w brzuszku???? bo ostatnie ktg było superowe, nie???

jak którąś denerwuję.. bo czepiam się tego co już zostało napisane lub powiedziane - to przepraszam :zawstydzona/y::happy:
 
Kasia.natka zdrówka - abyś miała siłę na zwalczanie tego co niepotrzebne! spełnienia najskrytszego tylko Twojego marzenia! więcej: uśmiechu, radości, cierpliwości i miłości!!!
 
wiem,Ani@k,zeby poczekac na wynik!!!!cholernie się boję,ze moze byc cos nie tak...ze znowu antybiotyki,leczenie,i to czekanie...masakra !!!modlę się,zeby wszystko było dobrze,tak jak w grudniu gdy robił posiew i był ujemny/bardzo,bardzo chce,zeby teraz tez tak było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kurcze,az brzuch mnie boli z tego wszystkiego....:-(
 
KASIA.natka.................100 LAT,SAMYCH SŁONECZNYCH DNI,DUZO ZDRÓWKA,ORAZ SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
ja mogę wszystko zrozumieć.. ale po co 'wywoływać wilka z lasu'??? poczekaj aż zobaczysz wyniki i poczekaj i posłuchaj co ma lekarz do powiedzenia!!!! oj Kasica jak już zajdziesz w ciążę - to ja coś widzę że Ty będziesz jednym wielkim kłębkiem nerwów!!! SPOKÓJ przede wszystkim.. spokój!!!!! :tak:

może warto rozegrać scenariusz inaczej??? nie w czarnych barwach.. ale troszkę tęczy, Kasia, co??? :tak:
 
reklama
Do góry