reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Szyszunia,w mieście zima nie jest taka ładna jak na wsi;-),u nas leży snieg od samego rana,nie ma go dużo,ale jest!!!Dzieki,ze pytasz o Adama...oki sie czuje,troszke głowa go boli,ale to normalne,jutro jedzie do lekarza po zwolnienie lekarskie i do chirurga na zmiane opatrunku...wczoraj miałam byc 8 godzin w pracy,ale jakos tak "przeciagło"się,ze trzeba było zostac nieco dłuuużej...ale wiesz to 100 % płatne,wiec zawsze to więcej grosza do wypłaty wpadnie;-).Zaraz odiadek zjemy i leniuchowac sobie bedziemy przed tv,no ja pewnie z książką:p)
 
reklama
Zuzanka aż nie wytrzymałam z czytaniem do końca, strasznie się cieszę:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:......

widzisz, maleństwo tuż tuż za rogiem:happy2: bardzo bardzo mocno gratuluję i to wcale nie ważne czy wyszło z brzuch czy nie, ja też kiedyś będę nieziemsko szczęśliwa jeśli nie uda się naturalnie a będzie gromadka przysposobionych biegać po domu:tak::tak:

ja liczyłam, że zdążymy się z Pawłem porządnie przygotować do wyjazdu, a tu ostatnie 2 tygodnie tak masakrycznie posrane w dziwne przypadki losowe że szok

a tak na razie możemy się cieszyć, że hemoroidy i rozstępy nas omijają - trzeba szukać punktów na poprawę humoru, a co!!:-)

kok.o heloooł!! gdzie zniknęłaś? jak Ewcia i uroki macierzyństwa, jak sobie radzisz?

caterina ja kiedyś nie byłam wrażliwa na strzykawki, mogłam patrzeć jak pielęgniarka wbija się w łokieć na pobranie krwi, ale kiedyś przed jednym z zabiegów wpadłam w panikę chybai pochowały mi się za tego wszystkie żyły, kobitka nie mogła założyć mi wenflonu - obkuła dłonie, przedramiona, ja z bólu i strachu w ryk, masakra jakaś:-) i teraz już nie patrzę... ale zastrzyki mogę robić, zawsze po zabiegu zostawiają pakiet przeciw krzepnięciu to działam z nim sobie
a EMA chyśtaj owocnie choćby to była 2 w nocy z poprawką;-)

kasica na Adama uważaj, jakby go głowa mocno bolała to do lekarza goń
 
Ostatnia edycja:
Ahoj niedzielnie:-)
My dzisiaj pospaliśmy troszku, potem zakupki i teraz rosołek gotuję na zupkę tajską w wykonaniu mojego M:tak:

Ten fostimon to fsh do stymulacji jajków :tak: Niby wpływa na wieksze endo i na ilość i jakość gluta. Ja to taka z deka zadziwiona byłam że Magik stwierdził że jeszcze ten cykl pod stymuluje.Myślałam że może od następnego da mnie Clo a on tak z grubej rury od razu.:dry:
Ale wiem że ma ogromne doświadczenie :tak:

Kok.o i Katiuszka co tam u was kochane mamuśki ??

Kasica
jakby Adam miał zawroty głowy i nudności to od razu do szpitala gońcie. A Anatoksynę p/tężcową dostał Zuza jak tam po imprezce ??
Pozdrawiam z wiosennego wschodu:eek:
 
Hej Dziewczynki,

U nas leniwa niedziela, był obiadek, spacer a teraz każdy robi na co ma ochotę :-p

Mam wiadomość od katiuszki ze są w szpitalu jeszcze bo Juluś ma żółtaczkę.
Kasia jest już bardzo zmęczona bo musi się nim cały czas zajmować ale jednocześnie się cieszy bo już się tam nauczyła podstawowej obsługi dzidzia:tak:

Życzę Wam miłej niedzieli !!!:-)
 
hej:-)
łoj, to widze,ze dzieciaki sie opalają w szpitalach;-) katiuszka i aaronka buziaki i wychodzcie szybko do domu:tak:

ja podczytuje Was codziennie, tak na szybko, ale jak mam chwile czasu dla siebie to jem albo spie, albo nawet prysznic uda mi sie wziać;-).... wiec nie zawsze mam sile cos napisac:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
U nas w porzadku, rozkrecilam sobie produkcje tak,ze wlasciwie wystarcza;-) W srode pediatra wizytuje u nas. Mala dobrze sie ma, spacerki juz zaliczamy, ale rytmu dnia jeszcze nie wypracowałyśmy;-)
pozdrawiam wszystkie Was, buziaki :***
 
bzzz prze-boska ta żyrafka:-)
można gdzieś kupić Twoje rękodzieło, jest tego więcej?:-)
wejdź na :
http://www.garnek.pl/baskag1/a
większości już nie posiadam .... :sorry2:
kasica oj jojoj!!! wypadek nieciekawy , dobrze ze wszystko w porządku:shocked2:
kok.o rytm sam sie wyrobi :)
muma odpoczywajcie, odpoczywajcie ...
taszka a gdzie ty się pakujesz? bo chyba przegapiłam ....
zuzanka jak po imprezce ?:-p
Ani@k hallo ??? ta to dopiero leniu****e ?:dry:
Aleksis żer dla skner powiadasz?! Ja mam w planach w przyszłym tygodniu wyskok do galerii...:cool2:
alex zakochałam się w oczach twojej cudeńki muszę przynajmniej raz dziennie w nie zerknąć... co się ze mną dzieje ???? to fotoshop był czy ona po prostu ma coś w sobie ?!:eek:
caterina chyba wszystko słońce świeciło tylko u ciebie bo do mnie nie dotarło, a mieszkam nie tak daleko ...
pikenaszyszunia a ty co dzisiaj porabiasz?
 
Bzzz może u mnie jakiś mikroklimat jest bo dzisiaj było całkiem ciepło tylko trochę wiało:tak: A śnieg się roztapia odsłaniając błotko i g..wienka:dry::eek:

Słyszałam teorię że już sniegu nie będzie i że wiosna tuż tuż:-p

No Zuza to chyba nieźle wczoraj zabalowała skoro się jeszcze nie zameldowała :-p
 
hej

Bzzzz oj tam od razu lenioo****ę! se leże po prostu :cool2: a powiedz ile czasu zajmuje Ci zrobienie takiej np. dżiraffy??? ja se szalik na drutach zrobiłam.. zaczęłam w lutym skończyłam akurat na początek zimy :-D i wielkim moim sukcesem było zakończenie szalika.. (dzięki książce) bo inaczej pewnie jeszcze bym go robiła :-):-D
Caterina oj tam od lubelksich goorali nasłuchałaś się teorii! ja Ci mówię że zima trwa do ktróregoś tam marca.. więc wiosna będzie..pewnie w odpowiednim czasie.. aaa i u mnie do południa też świeciło słonko :tak: podobnież miało padać.. ale nie pada.. a zima skończyła się u mnie w ostatni poniedziałek jak przez całą noc (czy ze dwie noce) cały czas deszcz padał :dry:
a i powiem Ci jeszcze że dziś w tv widziałam kawałek programu gdzie pokazywali że na lubelszczyźnie mówi się dialektem.. nie doczekałam się co prawda aby usłyszeć ten dialekt ale jestem go bardzo ciekawa.. bo np. górali z nad morskiego oka w ząb nie rozumiem :cool2: to prawda że panuje u was dialekt???? [tak, wiem wiem.. bardzo niegramatycznie mi powyższe wyszło:zawstydzona/y:]
Kok.o oooooj to teraz poleci mleczko i Ewcia się raczyć będzie smakołykiem do dwóch latek :tak: no i naprawdę jesteś pewna że chcesz brać prysznic???? my to nawet się nie spostrzeżemy że nie myta jesteś :-p;-) (żartuję) pstryknij Ewci fotę.. ciekawa jestem ile mogła się zmienić w niecały miesiąc..
Kasica uważaj teraz na męża;-).. piwko mu przynoś, kanapeczki..
Gatto zaczynam przygodę z włoską ortografią (od jutra) zafascynowało mnie to "słodkie nic nierobienie" ;-):tak:
Aleksis!!!! proszę nie pisz nic o winku!!!!!!:sorry2: bo jak czytam Twoje posty.. to normalnie czuję ten zapach..


ok.. muszę kończyć.. mój pęcherz ostatnio bardzo często mnie do kibelka gania :cool2:
 
Ani@k..kanapeczki mu przynosic moge jak najbardziej!ale piffko to nie!!Wczoraj Adam wypił Karmi:tak:,na dzis jeszcze mu 1 zostało wiec sobie wypije....jakis czas temu ograniczył spozywanie pifffka,wódeczki naprawde do minimum....praktycznie non-stop bierze tabsy,wiec...mus to mus...!!!A my po południu drzemeczkę sobie zrobilismy;-)a co w koncu wolna niedziela to można hi hi hi!!Jutro idzie Adam do lekarza,głowa go nieraz pobolewa,tam w miejscu,gdzie rozwalił sobie...//
 
reklama
Do góry