reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
witam sie i ja!!dzis jestem po 13 godzinach w pracy.....padam!!zaraz pifffko se strzelę...dzis Adas tez był w pracy i co ..?!1uległ wypadkowi...tzn.dość mocno rozwalił sobie głowę..:(kierownik zawiózł go do szpitala na szycie ,na rtg.....na szczescie ze zdjęcia rtg wynika,ze jest oki wszystko..na srodku ma szycie zrobione i głowe zabandazowaną...w poniedziałek idzie do lekarza i na zwolnienie idzie....
 
Ja na chwilkę , wpadłam, zszokowałam się na kółku naszą nową laską bzzz i normalnie muszę coś zjeść ze stresu :-D:-D
Miłego wieczoru !!:tak::tak:
 
hej, bzz, Muma co tam sie dzieje, ze stresa macie?chyba ta pogoda tak dziala przygnebiajaco...

Ja popijam winko, fajnie mi juz sie zrobilo:szok:
Ogladamy kabarety, nawet i Niemcy potrafia byc zabawni;-)

Dzis bylam na zakupach, kupilam 2 kiecki, kazda po 5EUR.To sie nazywa zer dla skner, nie?

Muma- calusy dla Ciebie i Olusia.Nie moge uwierzyc, jak Was podczytywalam, Ty napisalas, ze jestes w ciazy, a tu Olus ma juz 3 miesiace i 4 dni.

Ani@k- Kochana, dbaj o siebie, nie stresuj sie, i czekam na zdjecie-niech nastepnym razem Ci podaruje, potem na skaner i na BB.PLEASE!!!

Caterina-co to za zastrzyki? Nie znaju

Kok.o- jest w porzadku u Ciebie i Ewusi?
 
witam się!!!!!!!!!u nas zima na całego!!!!!!!!!snieżek leży sobie!!!!caterina,własnie co to za zastrzyki??????:confused:Ani@k,jak samopoczucie????Aleksis ja wczoraj tez % wypiłam sobie;-)ja pifffko piłam,wypiłam 2 i poszłam spac hi hi hi!!!ciekawe co u katiuszki i Julusia????jak się maja?!!!Ostatnio mało tu zaglądałam,bo praktycznie nie było mnie w domu,a jak wracałam z pracy to sił na nic nie miałam.....W czwartek Adas robi posiew......
 
kasia hmm ja tam we Wrocławiu śniegu nie widzę:-) No i jak głowa Adama się ma? Kochana gdzie Ty pracujesz po 13godzin??

Uciekam się wyprysznicowac i naszykować na ten obiadek.
Spokojnej i miłej niedzieli babeczki.
 
reklama
Witam Babole....:-)

Ani@k, Aleksis
wsiego horoszego z okazji urodzinek

Katiuszka wielgaśne gratulacje, wiedziałam, że tak się skończy:tak::tak::tak: fajny ten Twój chłopak:happy2:

idę czytać, a zaraz potem pakować się:szok: yes yes yes :-);-)
 
Do góry