reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

ŁŁŁŁŁaaaaaaa Szyszunia congratki wielkie!!!!! się rozumie teraz obiadek, te sprawy.... super!!!

Bzzz lecimy do Kenii, jutro wieczorem pakujemy się na lotnisko, wtorek wieczorem jesteśmy w nairobii:-):-):-) już nie mogę się doczekać, boję się tylko że nie będę chciała wracać...:happy2:

kok.o ja też chcę zdjęcie Ewci, machnij fotę przed prysznicem:-)

Ani@k jakieś uciążliwości poza humorkami?

lecę dalej składać pierdy, na razie wszystko leży na łóżku, spakuję to jutro, jakoś dużo się tego uzbierało:eek::-p
 
reklama
Taszka super wyjazdu zyczę, słońca przywieź nam:):)
katiuszka gratulacje
:eek:tyle sobie pozaznaczałam co chciałam napisać i nie wyskoczyło:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
i teraz nie wiem co komu chciałam co napisać
Nie wiem komu mam gratulowac oświadczyn:confused: przepraszam skleroza ciążowa

dzisiaj byliśmy na łyżwach to znaczy nie ja tylko moi mężczyźni a ja byłam na herbatce i gorącej czekoladzie w restauracji:-p wspierałam ich duchowo
bzzz co z tym Twoim Emkiem że tak Cię denerwuje???
zuzanko jak w domku bez młodej?:)
 
Dzien doberek!
Ale mi sie wstac nie chciaaaalo!!! Chyba dolegliwosc w postaci bezsennosci mi przeszla bo spie jak susel!:-D

Pieknaszyszunia gratki wielkie!!! To musial byc emocjonujacy moment!

Kok.o tez chce zdjecie Koniczynki:tak:

Ani@k fiu fiu, zobaczymy kiedy ci zapal opadnie do wloskiej gramatyki hihi:-p

Tasza milych wakacji, badzcie niegrzeczni!!!!:-)
 
Dzien doberek!
Ale mi sie wstac nie chciaaaalo!!! Chyba dolegliwosc w postaci bezsennosci mi przeszla bo spie jak susel!:-D

Pieknaszyszunia gratki wielkie!!! To musial byc emocjonujacy moment!

Kok.o tez chce zdjecie Koniczynki:tak:

Ani@k fiu fiu, zobaczymy kiedy ci zapal opadnie do wloskiej gramatyki hihi:-p

Tasza milych wakacji, badzcie niegrzeczni!!!!:-)
Gatto śpij ile możesz:):)

jaką pogodę macie bo u mnie -5 brrr zimno ( bo teraz nie lubię mrozów)
 
Lopop chyba bedzie fajnie dzis, bo sloneczko wychodzi, wczoraj bylo pewnie z 10, to dzis tez:tak: Generalnie zapowiada sie przyjemny, sloneczny dzien;-)
Tez nie lubie zimna, bo brzuch juz ciazy, a ja nienawidze chodzic tak ubachutana zimowo:-(
 
Lopop chyba bedzie fajnie dzis, bo sloneczko wychodzi, wczoraj bylo pewnie z 10, to dzis tez:tak: Generalnie zapowiada sie przyjemny, sloneczny dzien;-)
Tez nie lubie zimna, bo brzuch juz ciazy, a ja nienawidze chodzic tak ubachutana zimowo:-(
no rzeczywiście wtedy czuje się człowiek tak ciężko

no u Ciebie tam chodzą w zimowych nawet jak jest około 15 stopni:):)
zmarzlaki z nich no nie???
 
Ahoj kobitki:-) Się porannie z kawa przywituję :tak:

Ani@k co do dialektu to zielonego pojęcia nie mam:eek:
Napeno mamy akcent troszku inny ale ja tego zupełnie nie słyszę :oo:
Że niby taki ukraiński trochę :dry:

Szyszunia gratulację dla eMa za romantyzm a pierścionek w moim stylu :tak:

Tasza chyśtajcie się na wyjeździ:rofl: ile się da może Fasol się zagnieździ:tak:


Pozdrawiam ze słonecznego wschodu:-p
 
Ahoj kobitki:-) Się porannie z kawa przywituję :tak:

Ani@k co do dialektu to zielonego pojęcia nie mam:eek:
Napeno mamy akcent troszku inny ale ja tego zupełnie nie słyszę :oo:
Że niby taki ukraiński trochę :dry:

Szyszunia gratulację dla eMa za romantyzm a pierścionek w moim stylu :tak:

Tasza chyśtajcie się na wyjeździ:rofl: ile się da może Fasol się zagnieździ:tak:


Pozdrawiam ze słonecznego wschodu:-p
caterina u Ciebie słońce a u mnie buroo i szaro
ogólnie to styczeń był bardzo szarym miesiącem:shocked2:
 
no rzeczywiście wtedy czuje się człowiek tak ciężko

no u Ciebie tam chodzą w zimowych nawet jak jest około 15 stopni:):)
zmarzlaki z nich no nie???
Ale ja tez tak chodze ubrana cieplo, bo u nas jest okropna wilgoc, ktora przenika az do kosci....brrrrrr....przez to koniecznie trzeba sie ubachutac:-(
 
reklama
hej dziewczyny

szyszunia wielkie gratulacje teraz planowanie ślubu Cię czeka :-)ciesze się bardzo ,jeszcze raz GRATULUJĘ
Tasza miłego wyjazdu ,odpocznij zrelaksuj się i z fasolem przyjedź &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Caterina w pracy ?
Gatto ja też tak nie lubię sie ubierać w kurtki i bety grube ,dlatego ja zawsze jestem w letnich kurtkach jak gdzieś jadę autem bo jak na spacer to mam cieplutko kurtkę bo nie lubię marznąć.a czemu tak rano się zrywasz jak możesz grzać się z Gattinką pod kołderką :tak:

a imprezka sie udała miło ,były % później no i wróciliśmy po 12 do domku ,no a później nie będę opisywać co było hehe "oglądaliśmy tv " a wczoraj byliśmy z przyjaciółmi na obiedzie w dobrej knajpie i tak się najadłam ,że ledwo jeszcze dyszę dzisiaj :baffled:

lopop bez Młodej jakoś pusto i cicho ,ale jutro albo pojutrze wraca :-)

idę zrobić kawkę ,dzisiaj mam w planach w kosmetycznym posprzątać ;-)
 
Do góry