reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej Dziewczynki :-)

Tu widzę wielkie emocje a ja cały dzień bez internetu !!!:wściekła/y:
Teraz M wrócił i dopiero mam na jego kompie;-) Okazało się, że antena się oblodziła , jutro ma już mi działać.

katiuszka &&&&&&&& A mówiłam, że kąpiel trza brać :-p

zuza - jutro Ci podeślę tą wyprawkę, oki ?

Ani@k - cieszę się, że u Was wszystko dobrze :tak::tak::tak:*****

A u nas Jula dyszy i siedzi z nami w domu. Dziś do południa też kumpela była ciężarna. I tak sobie siedzimy:happy2:Do jutra, już
mnie przeganiają od komputera :-:)baffled:
 
reklama
Katiuszka czekaj w domu cierpliwie, chyba nie ma sensu tak sie spieszyc na porodowke:zawstydzona/y:Nasza polozna mowila, ze z pierwszym dzieckiem to skurcze co 5 minut beda trwaly na pewno wiecej niz 2 godziny i im dluzej sie jest w domu tym spokojniej przechodzi sie ta pierwsza faze porodu. Gdybys natomiast zaczela krwawic (jak @) czy odeszly wody to migiem do szpitala:tak: Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ani@k
juz 2 cm a ty nam zadnego zdjecia nie zapodajesz???:szok::szok::szok:wstyd!!! Ciesze sie, ze wszystko ok! No u mnie juz torba prawie spakowana i jeszcze 2 tyg:szok::szok: ludzieeeeeeeeeeee co to bedzie!
 
aaacha.. katiuszka jesteś jeszcze tam??;-):-) co do laktatora- na razie nie kupuj, zobaczysz po porodzie jak bedzie u Ciebie z pokarmem.Zawsze M moze do sklepu podskoczyc i kupic. Jesli nie bedzie problemow z laktacją to moze nie bedzie potrzebny. Albo potem mozesz kupic sobie reczny do okazjonalnego uzywania (nie wiem ile Angole śpiewaja sobie za taką reczną pompke, ale w PL to jakies 30-50zł), przyda sie jak bedziesz miala nawał pokarmu albo zechcesz w koncu z domu wyjść na wiecej niz 2 godziny;-):-):-)

hyhy Gatto nooo, jeszcze 2 tygodnie i Twoja kolej:-) Jak to co bedzie? zasniesz i obudzisz sie z Gattinką :-) Tylko przypilnuj, zeby Ci ją do cycka przyłozyli po wyciągnieciu:-)
 
Ostatnia edycja:
Katiuszka-kciuki aby Julian szybciutko pojawil sie na swiecie i aby Cie nie bolalo

mam jakis stres, ciasto mi nie wyszlo jak trzeba, peklo mo, polewa za rzadka. K... mac, a tyle sie przy tym ubrudzilam:-D

Nie wiem co jest, ale wszystko mnie drazni...
Moze@ nadchodzi?Oby....

Zuza-dyskretnie daj mu do zrozumienia, czego chcesz...Ale tak, zeby on myslal, ze on na to wpadl. Faceci sa jak troglodyci czasem..Ale mnie wnerwiaja czasem. Wlasnie, nie wolno im wchodzic do dupy bez mydla, bo im sie tam potem przewraca

Pozdrawiam Was wszystkie i do uslyszenia

Dobranoc
 
Ani@k i Aleksis - WSZYSTKIEGO DOBREGO DZIEWCZYNKI Z OKAZJI WASZYCH URODZIN. NIECH SIĘ SPEŁNIĄ MARZENIA !!! :-):-):-)

katiuszka - i ????? &&&&&&&&&:-)
 
Ahoj kobitki:-)

Ani@k i Aleksis Wszystkiego Nalepszego
Spełnienia Wszystkich Marzeń
I Dużo Dużo Miłosci :-****

Katiuszka &&&&&&&&&&&&&&&

Zuza z moim chłopem jest tak samo :wściekła/y: Czasami to taki tempok z niego że mnie krew zalewa :wściekła/y: No ale cóż oni juz tacy są :zawstydzona/y:
Mam nadzieję że juz koniec u was cichych dni:tak:

Aleksis mnie wczoraj tez obiad całkowicie nie wyszedł :wściekła/y:
Wszystko rozgotowałam nawet ryż :confused2:

Pozdrawiam z Krainy Deszczowców :oo:
 
Ani@k wszystkiego najlepszego!!!! Zycze Ci uhodowania duzego, zdrowego i mocnego Fasola, wspanialego czasu ciazy i wszystkiego czego pragniesz!!!!

Aleksis spelnienia marzen, w tym tego najwazniejszego zostania mama!!

Kok.o nie sadze, ze mi od razu ja przystawia. Bo to bedzie znieczulenie calkowite, jak ja wyciagna to potem rzekomo umyja i zaniosa do ojca. Jemu nie przystawia:-)

Kurde troche sie boje tej cesarki, kiedy mozna zaczac sie ruszac?? boli bardzo to ciecie??:baffled::baffled:
 
reklama
Ani@k i Aleksis 100 lat:):)
katiuszka &&&&&:):)
skoro mowa o niewypałach kulinarnych to chyba ostatnio takie dni ja przedwczoraj rozgotowałam ziemniaki:baffled: ale jakim cudem to nie wiem skoro stałam nad garnkiem i zagadałam się dosłownie chwilkę i tu zonk
zuzanko jak zdrówko???
 
Do góry